Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda láká na další koncept. Vision GT bude SUV kupé na bázi Kamiqu

Mladoboleslavská automobilka připravuje své již šesté SUV. Na evropských trzích ale sériovou verzi Škody Vision GT nečekejte.
Zpět na článek
Avatar - CICERO
24. 4. 2019 09:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - 3_diamanty
23. 4. 2019 17:35
Re: SUV mor nas kazdodenny
mam "len" 36... ale chrbat ma uz sem tam zaboli a nemam to z posilky hoc som roky aj touto formou makal ( naopak posilka ma zbavila skoliozy a posilnila celkovo telo aj drzanie tela na uplne inu uroven ) ... ale pripisujem to skor tej modernej uponahlanej dobe... poslednu dobu moc sedim... pripadne dlho zase stojim.... k tomu praca na smeny.... nocne... obcas praca v sobotu.... denny rezim je tym padom v p.deli... ono myslime si ze sa mame lepsie a budeme dlhsie zdravsi ( pretoze je coraz vyspelejsia doba ) a nakoniec trpime dnes na bezne neduhy uz ovela skor ako nasi otcovia a otcovia nasich otcov ... brat ma dokonca este o necele dva roky menej ako ja a uz pol roka chodi na osobne cvicenia k trenerovi robit specialne cviky na chrbat ( ale on je zase moc chudy a vysoky .. tak mozno aj kvoli tomu ma to jeho chrbat tazsie uz aj v mladsom veku ) .... a vies kolko mam kolegov co maju dokonca o 10 rokov menej ako ja a uz maju kdejake zdravotne problemy? vysoky tlak... chrbat... klby ... migreny.. stresy.. nadvaha a pod? a to su pritom este mladi chalani.... ja som popri vacsine z nich este fit jak ryba a mozem si gratulovat ze sa mam ako sa mam ... kazdopadne dnes aj 25 rocny clovek uz moze trpiet na problemy ake nemali kedysi ani 40 rocni ba ani 50 rocni... ale to je opat ta dnesna uzasna uponahlana biznis doba .. zivot v strese.. nevies co bude zajtra a pod... praca na vykon.. na cas ... unavne cestovanie za pracou .. nedostatok oddychu.. praca od vidim do nevidim .... malo sukromia.. malo pohody... a pod ... lebo? ... lebo taka doba ... a to na zdravi neprida... kedysi sa proste zilo tak nejak "kludnejsie" a ovela spokojnejsie .. ale to uz je zase na iny romanik.. ved kazdy to pozname ( teda kto ma aspon 30 a viac ) tak vie ze nevymyslam

PS: SUV su fajn aj kvoli pohodlnejsiemu nastupovaniu a vyssej svetlosti ktora sa zide ani nevies kde a kedy ..... ale je fakt ze momentalne taketo nieco nevyuzijem plnohodnotne za dane prachy
Avatar - Beefcake
23. 4. 2019 14:34
Perfekt
Toto presne ludia potrebuju, len im to este marketing nevysvetlil. Nieco s nazvom GT/RS, co sa prehlasi za SUV, odvodene od nejakeho Qcka. Este, ze len pre Cinanov. Ale idu (edit: tym myslim Skodu) po tom mainstreame (peniazoch), co prave "leti" , uplne brutalnym sposobom.
23. 4. 2019 12:47
Re: SUV mor nas kazdodenny
Kazdy nie, ale ked sa pozries na demograficky vyvoj spolocnosti, tak coskoro bude viac vodicov nad 50 rokov, ako pod 50 rokov. A pokial ide o problemy s chrbticou, to je taka moderna choroba, ze ju ma skoro kazdy.

Inak pozeram, ze kategoria "kupé" nam utesene devalvuje. Pamatam si casy, ked kupé bolo este naozaj kupé. Potom prislo stvordverove kupé, kabrio-kupé, kombi-kupé, suv-kupé. Cakam kto prvy posle na trh traktor-kupé, alebo sekacku na travu-kupé. Moznosti je este dost!
23. 4. 2019 12:03
SUV mor nas kazdodenny
Booooze, uz zas dalsie SUV :no: To kazdy je zrazu nad 50, ma problemy s chrbticou a nahle zacal jazdit do terenu...