Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: TEST Dlouhodobý test Citroën Berlingo 1.5 BlueHDi EAT8 – Pracant bez montérek

Na delší čas se nám v redakční garáži zastavil Citroën Berlingo. Už si odkroutil pár týdnů, takže jsme jej mohli poznat o něco důvěrněji.
Zpět na článek
15. 7. 2021 00:00
Monterky
Tak to já když si ušpiním nějakým způsobem monterky, tak je mi to docela dost jedno, protože jsem si našel takovou stránku ( je to tato - https://www.uvex-safety.cz/cs/ ) , díky které si mohu pořizovat veškeré pracovní pomůcky, oblečení apod. za docela dost dobré ceny, takže to u nás doma vlastně i vypadá tak, že "co zašpiním, to vyhodím" :D
2. 6. 2019 20:16
Re: .........
mam dojem ze je to povinne pisat negativne veci na fr auta.. aby nahodou nevysli lepsie ako neomylne nemecke vehikle...
Avatar - pallas
28. 5. 2019 15:53
Re: Jazdny komfort
Spacetourer nekončí - resp. končí iba krátky, Grand zostáva stále v ponuke.
Avatar - Kayman
28. 5. 2019 11:46
Re: vyska
Napriklad kvoli prevazaniu bicyklov? :-!
28. 5. 2019 07:22
Re: vyska
Pre teba to môže byť zbytočné, pre niekoho (remeselník) je to nutnosť a nemusíš živiť dve autá. Že to ale zrovna ty nepochopíš nikoho neprekvapí
28. 5. 2019 01:04
Re: Jazdny komfort
Pokud berete jako praktičnost jen to, jestli uveze europaletu, pak ano. Jinak ve všem ostatním je Grand C4 ještě stále o kus vepředu.
Avatar - 3_diamanty
27. 5. 2019 22:56
Re: vyska
no take Gecko ma vysku skoro 2 metre a vadi to niekomu? snad nikomu ;-)

ono MPV nemoze mat vysku bezneho hatchbacku ( a to ani kasnou ani priestorom nad hlavou predsa ) .. co by to potom bolo za MPV ze jo ... snad chapes ze hatch/kombik a MPV nie je to iste
Avatar - 3_diamanty
27. 5. 2019 22:50
Re: Jazdny komfort
tak carens sa uz tusim ani nepredava... a konci aj spacetourer aj zafira... takze smola no... ostava jedine paradne berlingo... koniec koncov vzdy lepsia volba a daleko lepsie MPV ako nejake vajce spacetourer ktore hraje viac na krasu ale praktickostou ho berlingo aj tak zadupe do zeme lavou zadnou
27. 5. 2019 18:06
Re: vyska
Ano, přesně tak. Když jsem si na dovolené pronajal Fiat Doblo tuším tak jsem nic neskladal a jen tak ho tam hodil. Musel být zabržděný jinak tam cestoval.
Nicméně teď je na cestě nový služební Opel Combo takže jsem vážně zvědavý. Tenhle motor, nějaká vyšší výbava a prý možná i automat konečně......
Avatar - xxc
27. 5. 2019 17:43
Re: vyska
Mne to kedysi vysvetľovali tak, že je to dobré na to, že netreba riešiť skladanie kočíka, ale celý sa vloží do kufra :-)
Avatar - KANKUNEN
27. 5. 2019 17:40
Re: vyska
To snad není možné, jak dokážeš být mimo.
27. 5. 2019 15:49
Mínusy
Ovládání vyhřívaní dveří......a to je co za funkci?
27. 5. 2019 15:31
Re: Jazdny komfort
Na Citroen C4 Spacetourer nebo Opel Zafira. Možná i KIA Carens nebude horší.
27. 5. 2019 15:14
vyska
vono to je vysoky opravdu skoro 190cm?
muze mi nekdo vysvetlit, k cemu je dobry vozit nad hlavou pul metru vzduchu??
spotreba 7 litru nafty na dalnici - za to bezne jezdi klasickej kombik s podobnou užitnou hodnotou, mnohem lepsimi jizdnimi vlastnostmi a o 15% nižší produkci CO2
27. 5. 2019 14:46
Zrychlenie
Maximální rychlost 184 km/h a akcelerace na stovku za 10,5 sekundy napovídají, že nepůjde o žádného sprintera... Prosim? Ved je to dodavka, to vam je taka maximalka a zrychlenie malo? Na auto tejto kategorie a automat (!) su to vyborne hodnoty
Avatar - xxc
27. 5. 2019 13:59
Jazdny komfort
Na ake mpv straca jazdnym komfortom?