Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cadillac má novou zbraň na BMW 3. Sedan CT4 zatím debutuje ve sportovní verzi

Novinka střední třídy Cadillacu zatím debutuje ve sportovně laděné variantě CT4-V. Pohání ji přeplňovaný čtyřválec o objemu 2,7 litru.
Zpět na článek
Avatar - lamal
6. 6. 2019 00:06
Re: GM sedanům pořád věří
nerozumiem uplne... tripower je karburator
5. 6. 2019 02:53
Re: GM sedanům pořád věří
2.7 R4 nema podobnu techniku z V8 small block teraz v predaji. Pozrite si "tripower"
5. 6. 2019 02:39
Re: CT5 je konkurent MB C, BMW 3, A4
Skuste sa posadit do tych aut, alebo precitat oficialne GM vyhlasenia.

Cadillac ma modely vzdy o pol kategorie vacsie.
Porovnanie s Audi:
CT4 - A3
CT5 - A4
CT6 - A6

XT4 - Q3
XT5 - Q5
XT6 - Q5L/Q7

vykony motorov, ceny a vybava budu na podobnych urovniach u uvedenych modelov
Avatar - lamal
4. 6. 2019 22:14
Re: GM sedanům pořád věří
To chvalim, ze chceju uchovat sedany, okrem japoncov tam toho je pomenej... nechapem 2,7t R4 ? sa stavim, ze odpilili polovicu z V8 >:D To je taka kategoria Ducato 2.8 JTD, tak velky 4valec nejde do otaciek ma tam velke trenie aj zotrvacnost, to bude taky dieslacik charakterom, silny spodok a stred a hore trapenie, k comu ten 10 kvalt ? to tam bude sypat v meste az po 6ku... 10kvalt by naopak pasoval k tocivemu motoru so slabsim spodkom, ale tak... neskusil som iba prepokladam, niektore fakty sa tazko popieraju


K dizajnu, predok fajn, ale vadi mi ze to ma take velke otvory ktore su vysieťkovane ako nejaky tuzersky vehicle... ked je tma je to OK ale za slnka to dost bije do oci... aj na fotkach s bleskom... a zadne partie sa mi moc nepacia, je to take volvo-lančia trochu podivne ... neviem ci to zrovna vyslo, vyslovene hnusne to nie je, ale nepaci sa mi to uplne.
Avatar - Barrichello
4. 6. 2019 13:04
GM sedanům pořád věří
a to je dobře, CTS i ATS dostali nástupce a doufám, že prodeje budou lepší. Jsem zvědavý hlavně na ostrou verzi CT5-V.

Po tom co to Ford i Chrysler vzdali už moderní sedany dělá jen GM :yes:
Avatar - Hammunasakra
4. 6. 2019 07:24
Re: CT5 je konkurent MB C, BMW 3, A4
CT4 je delší než MB C, audi A4, alfa Giulia, BMW 3, Jag XE, Volvo S60 atd.
4. 6. 2019 03:08
CT5 je konkurent MB C, BMW 3, A4
CT4 je konkurent CLA, A3 sedan atd.