Alko kalkulačka Naplavka 2019
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
dojazd
| 18. 6. 2019 17:19
Hyundai patri k špičke EV.

Ich vozidla maju najvyššiu úroveň využitia energie, navyse hyundai zverejňuje realne využiteľnú kapacitu batérie - co inak robi len Tesla.

Pri mestskom používaní je spotreba vozidiel hyundai okolo 15kWh/100km, na dialnici okolo 20.

Kapacita bateriek je zverejnená, dokazd hádam vypočítaš aj sam.
Re: Re: Terno
| 18. 6. 2019 14:09
Lidově baterka je na svícení, na baterku se nejezdí. Akumulátor v autě je něco jiného, na stáří a teplotě sice záleží, ale z hlediska zhodnocení výdrže je důležitější počet nabíjecích/vybíjecích cyklů.
Re: Terno
| 18. 6. 2019 13:21
Státu-nám se nevyplácí hlavně řídící... :-) Už aby zas byly volby, hnuj kvete... :-) Samí lumíci a lumeni… No a k článku, já bych zase započítal těch 220K slevových, ať sme na tom svým... A pak si za to radši koupil tohle: https://www.truckscout24.com/…h/eng/detail.asp?… A jal se poznávat Moskevskou, Zauralskou oblast, severní sybiř s polární září a nakonec Altajskou republiku, bam road atd... :-) Víc zážitku než hjodé
Re: Terno
| 18. 6. 2019 13:19
Já mám baterku starou 5 let a má kapacitu 92%. Co to tady melduješ, chlapče???
Re: Elektro je ta největší špína
| 18. 6. 2019 10:40
No jo, státní organizace jsou motorem elektro pokroku.
Terno
| 18. 6. 2019 10:38
Jo, státu se to vyplatí.
Když počítáš dotace, jedna dotace z ministersva je 300 000 Kč a nepočítáš cenu baterek při vyměně, ... , tak se to rentuje.

Problém je to, že tady píší komenty lidé, co na dotace nedosáhnou a musí našetřit i na nové baterky po 8mi letech.
Elektro je ta největší špína
| 18. 6. 2019 10:05
Dotace , zvýhodnění a elektrika zadara nebo bez spotřební daně. jestli něco dotovat tak max elektroskutr.
S reálným dojezdem 170 km to je terno
| 18. 6. 2019 09:27
ha ha ha.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku