Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW řady 2 Active Tourer a Gran Tourer zřejmě skončí, automobilka sází na SUV

BMW řady 2 Active Tourer a Gran Tourer to nikdy nemělo lehké. Už od jeho představení mu skalní příznivci značky nemohli přijít na jméno a navzdory slušným prodejním úspěchům v nedávných letech se zdá, že se nové generace nedočká.
Zpět na článek
Avatar - xxc
21. 6. 2019 09:46
Re: BMW2GT
Uz jeden pojde do skoly a ostatni do skolky. Ved nevyvraciam, jazdi urcite dobre, aj 3 deti v pohode. Len vyssie diskuter ma 4 deti a to uz mi v poriadku nepride. Tam asi jedine Touran, ten ma myslim isofixy aj v tretom rade. Som zvedavy, co branilo ostatnym automobilkam urobit to iste. Kym im to ludia budu kupovat a nasledne v tom trpiet deti, svet nikdy lepsi nebude.
Avatar - speedfred
21. 6. 2019 09:02
Re: BMW2GT
Nevieš že on každý deň rozváža materskú škôlku?
Inak toto je medzi menšími MPV-éčkami jazdne úplne na špici čo som mal možnosť porovnania (MB B som ale nejazdil).
Avatar - xxc
21. 6. 2019 08:37
Re: BMW2GT
Existuju, ale nie su bezpecne a pomaly sa z trhu vytratia. Preto som aj pisal, zit sa s tym da, ale urcite nie idealne.
21. 6. 2019 07:51
Re: BMW2GT
Lebo iné sedačky ako na isofixy neexistujú. Čo si ty za osla?
Avatar - xxc
20. 6. 2019 12:25
Re: BMW2GT
Gran Tourer ma viac ako 3 isofix uchyty? Lebo inac asi bezvadny nebude pre 4 male deti :-)
20. 6. 2019 12:10
BMW2GT
Mám již 3 rok 2 GranTourer, slouží bezvadně pro rodinu se 4 malými dětmi. Ve finále velmi prakticky řešené, zábavné auto s asi nejlepšími jízdními vlastnostmi mezi MPV :-)
20. 6. 2019 10:46
Jo no konci vsichni uz to davno vedi, uz jste o tom psali
Jo no konci konci vsichni uz to davno vedi, uz jste o tom psali taky a myslim ze ne jen jednou.
Kolik clanku o tom jeste mate v planu napsat? Jeden za tyden? Jeden za mesic? ... :-)
Avatar - Stejsn
20. 6. 2019 10:02
No bodejť
auto které neví čím vlastně chce být...
Avatar - xxc
20. 6. 2019 07:23
Re: BMW 2
Mozno najhorsie vyzera, ale rovnakych modelov ma automobilka viac, cize ziadna skoda. Az na ten Gran tourer, ale to sa im asi neoplatilo predlzovat kvoli jednej verzii.
Avatar - kaa
20. 6. 2019 05:52
BMW 2
Nejstrašnější model automobilky. Přední náhon a tříhrnek. Brrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Avatar - 3_diamanty
19. 6. 2019 17:55
nic prekvapujuce
uz davno bolo jasne ze taketo MPV od bmw dnes uz nema buducnost... MPV celosvetovo padaju predajmi ku dnu ... otazkou je ci sa im aj tento sucasny model MPV este vobec vyplatil alebo ci aj na nom uz neprerobili.. to asi vedia len v mnichove ... kazdopadne bmw sa poucilo ze tadial dnes uz cesta nevedie ...