Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Zakázat řidičům rychlou jízdu není problém, uvedla představitelka Seatu

Pokud by vlády chtěly, automobilky by nám mohly velice jednoduše zatrhnout překračování nejvyšší povolené rychlosti, prozradila vedoucí jedné z technických divizí automobilky Seat.
Zpět na článek
28. 6. 2019 11:30
No nevím
Řekl bych, že omezení rychlosti ve chvíli, kdy se řidič při předjíždění v kopci potřebuje rychle zařadit, je hazard se životy
28. 6. 2019 09:56
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
28. 6. 2019 09:56
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
28. 6. 2019 08:36
Re: Politici budou tak dlouho lidi srat,
Já se ti čoveče divím, že ty takový odpůrce automobilismu chodíš šířit tu svoji ideologii zrovna na motoristický web. To bereš jako nějaký způsob sebemrskačství?
Avatar - WinDiesel
27. 6. 2019 21:28
Re: kdo chce kam...
Naopak, vůz si Tě oskenuje a potom Ti povolí nebo nepovolí jízdu, přečte Tvé rozpoložení a podle Toho Ti povolí rychlost a celou dobu bude Tvoje jízda zaznamenávána Velkým Bratrem. A nejenom jízda, celý Tvůj život, již dnes si nablblí Švédi nechají vrážet dobrovolně čipy pod kůži.
Potom prohlásí vlády že se to osvědčilo a nastane doba povinného "očkování".

Číňané už jsou s tímto systémem velmi daleko a pěkně to fungovalo v Total Recallu s Arnoldem ČernýmNeggerem. Aź na to že ten čip co měl v mozku zdaleka nemusí být tak velký.
Avatar - WinDiesel
27. 6. 2019 21:23
Re: Politici budou tak dlouho lidi srat,
Hajzlíky pro třetí pohlaví existují, tudíž je důkaz proveden, 3. pohlaví EXISTUJE

V Velkém Jablku a v Berlíně Ti to potvrdí. Také v Oxfordu a Cambridge.
Avatar - WinDiesel
27. 6. 2019 21:20
Re: Orwell 1984 ...2024?
proč ten žebřík :D
Avatar - WinDiesel
27. 6. 2019 21:18
Re: Nebo
Ale prdlajs, úředník, ten je z podstaty líný. Toto dělají aktivisté všeho druhu kteří tlačí na politiky a ti tlačí na úředníky :no:
Neoliberálové, progresivisté, neomarxisté, zelené dutomozky, sosani
27. 6. 2019 19:03
Re: Politici budou tak dlouho lidi srat,
Nevím jak toto souvisí s aktivisty a sluníčky? A něco proti? Třetí pohlaví neexistuje, nesmíš také všemu věřit.
27. 6. 2019 18:16
kdo chce kam...
Moderní vůz budoucnosti bude znamenat po každém zapnutí palubního systému obdobu předletové kontroly, jak bude nutno vše povypínat, aby se s tím dalo normálně jezdit :D Ještě, že nemám nutkavou závislost měnit nové vozy po několika letech, protože by mě z toho jeblo už nyní, natož pak.
Avatar - Hammunasakra
27. 6. 2019 15:55
Re: Politici budou tak dlouho lidi srat,
A kdo je normální = určuje KANKUNEN :-!

Trocha normální reality https://www.respekt.cz/…-do-temneho-veku ;-)
Avatar - KANKUNEN
27. 6. 2019 15:10
Politici budou tak dlouho lidi srat,
ze si zvolí nového Hitlera. Aktivisti, sluníčka a třetí pohlaví se pošle do plynu a normální člověk zase bude žít normálně.
Avatar - bystron
27. 6. 2019 15:09
Orwell 1984 ...2024?
Zakažte rovnou auta, všichni do klecových lůžek a zakázat i chůzi po lese a lezení po žebříku 8-s 8-s 8-s
Avatar - CICERO
27. 6. 2019 14:47
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - pradeda777
27. 6. 2019 14:12
Re: Nebo
Orm....Proč? To je přece jednoduché. Ten někdo je úředník, který se dopoledne nedívá z okna, protože by neměl odpoledne co dělat..... :-!
Avatar - CICERO
27. 6. 2019 12:48
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
27. 6. 2019 12:35
Re: Nebo
Přinejhorším si poradíme jako se vším ostatním podobně otravným (např. systémem start-stop, zákazem přehrávání videí za jízdy, hlučnějšími studenými starty atd. atd.) tím, že někdo řídící jednotku hackne a jako službu nabídne vypnutí těchhle blbosti. A nikdo nic nepozná. My, jako uživatelé, budeme spokojeni a blbečci, co tyhle věci vymýšlí, si budou myslet, jak zachraňují svět a my se jim budeme smát...
27. 6. 2019 12:15
Re: Nebo
Připadá mi, že někdo vymýšlí stále další pitomosti, jen mi uniká, proč ?

To omezení rychlostí čtením značek je v modelových situacích možné (stejně jako použití elektroauta v modelových situacích), ale reálně nepoužitelné (doplnění, obnova, údržba značení, poškození značek, navátý sníh ...). Na GPS lokalizaci taky nelze spolehnout.

Jsou to jen kraviny které ale nakonec budou protlačeny a my se z nich ...
27. 6. 2019 11:47
Re: Nebo
Člověk ani nemusí vymejšlet žádný vylomeniny. Už se mi několikrát stalo, že mi auto přečetlo tu kulatou značku nalepenou zezadu na návěsu kamionu. Taky se celkem běžně stává, že auto nepochytí značku konec omezení (případně značka konec omezení úplně chybí)... :D
Avatar - palix
27. 6. 2019 11:44
Re: Nebo
Len potom by to chcelo každý začiatok rýchlosti doplniť aj o koniec povolenej rýchlosti, aby systém vedel správne zhodnotiť situáciu.
27. 6. 2019 10:49
Re: Nebo
Ještě by byla celkem *** značku namalovat a dát někam na sloup, jak si potom čtecí zařízení poradí a jak se bude chovat?
Avatar - holden2
27. 6. 2019 10:46
Re: fdgy
jak by mohlo byt predjizdeni nebezpecne kdyz vubec nebude mozne?
27. 6. 2019 10:24
Nebo
Podle značek, když jsou silnice přeplácaný zpomaleními u každého patníku, hned bych vrátil řidičák at si nabouchaj do prd.......
Avatar - CHerokee
27. 6. 2019 10:06
Re: Připomíná mi to Vesničku...
Jj, souhlas.
Avatar - Cuba66
27. 6. 2019 09:55
Připomíná mi to Vesničku...
"Hodně vo tom kecejte, pitomci, a máme na krku bezpečnost práce!"
Avatar - lordlord
27. 6. 2019 09:44
fdgy
vyndat pojistku, nehod by přibylo, protože předjíždění by se stalo dost nebezpečné
27. 6. 2019 08:51
Buďte klidní
Rozhodně nejde monitirovat data s černé s. ba dokonce nejde ani odposlouchávat o čem se v autě mluví. Snad jedině kdyby se někomu zachtělo......
27. 6. 2019 08:40
Re: teror obcanu?
pokud by chteli radikalne zvysit ceny ojetin a jeste vice radikalne snizit prodeje novych aut tak tohle je asi nejlepsi cesta..
Avatar - pradeda777
27. 6. 2019 08:21
Článek jak noha....
.....představitelka by se měla věnovat jiným věcem.... :-!