Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Dodge představuje Charger SRT Widebody, nejrychlejší masově vyráběný sedan světa

Automobilka Dodge si pohrála se stárnoucím sedanem Charger a nadělila mu velice zajímavou modernizaci v podobě úpravy Widebody, díky které se s motorem Hellcat stává údajně nejrychlejším masově vyráběným sedanem světa. Dostupný však bude i s motorizací Scat Pack.
Zpět na článek
29. 6. 2019 11:52
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
28. 6. 2019 18:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
28. 6. 2019 18:35
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
28. 6. 2019 17:54
scat pack
Meli jsme to na tyden pujcene v USA. Tedy ve verzi Scat pack bez wide body samozrejme... 6.4 s 485 HP... skvela vec! Jen skoda ze jsem si na tech cestach moc neuzil... (speed limit) tak alespon na toll gatech. Kdyz jsem zaplatil dolar... tak pokazde... pokazde pri odjezdu jsem tomu musel nalozit. Alespon na tu chvili. Ten zvuk a to zrychleni je neskutecne, na takovou lod. Asi ze me v tech budkach nemeli radost a rikali si co to je za c.raka... ale ja si fakt nemohl pomoct...
nejezdi jich zase tolik. Par jsem potkal, ale vice davaji prednost amici pickupum a suv.
28. 6. 2019 16:29
Re: Tohle je pekelný
Ne to je úprava.
Auto bylo 215k
Avatar - white label
28. 6. 2019 15:15
Re: Tohle je pekelný
SZ (SkoroZadarmo), nebo to není cena včetně auta? ;-) :-!
Avatar - speedfred
28. 6. 2019 15:06
Re: no to je trochu jinak
To máš asi pravdu s normálnymi verziami,ale tu sa bavíme o TOP verzii ktorá samozrejme nestojí ani v USA na každom druhom rohu. Aj tak pohľad do spätných zrkadiel a vidieť tam toto musí byť zaujímavý.
Avatar - speedfred
28. 6. 2019 14:56
Re: Tohle je pekelný
No ku.wa :yes: no ale tá cenofka za tú úpravu........(najprv som myslel že to stojí 4570€)
Avatar - white label
28. 6. 2019 14:52
Re: no to je trochu jinak
Souhlas! :yes:
Americké cesty mají jiný rozchod "kolejnic, než ty evropské.
Hodnoty zrychlení a max. rychlosti odpovídají zhruba aktuální Carreře S, které k tomu "jen" 450 PS,
28. 6. 2019 14:47
Re: no to je trochu jinak
ne nadarmo měl Dodge All Bunda :)
28. 6. 2019 14:40
no to je trochu jinak
V americe jezdi chargery jako octavia tady ale jsou to v6ky. No a to uz tak dobre nejede na tu vahu. Kdyz uz je nekde hellcat a pod. tak to je par kusu. Vic tam jezdi pipky v novem mustangu eco boost. Amerika neni pupek sveta, chce se to tam jet podivat. Toyoty, Hondy, Fordy atd. Jinak chapu nadseni z motoru ale chce si to nekdy ty auta projet na nasich silnicich... velky, siroky. Vlastnil jsem nekolik muscle car a jako daily car je to hard life. To neni jako v usa dat tempomat na dve hodiny. Navic dodge je se zpracovanim na tom bidne. Slicovani dilu, odhlucneni atd. V usa na dalnici ok, ale jed s tim tady po rozjebany okrsce..
Avatar - speedfred
28. 6. 2019 14:35
Re: Tohle je pekelný
Stále som tvrdil že koní nie je nikdy dosť,ale 500PS v normálnej premávke je už vcelku dostatočných ;-) a toto už musí byť celkom kruté. :yes: za tento počin.
28. 6. 2019 14:12
Tohle je pekelný
:yes: :yes: :yes:
tuhle jsem jednoho potkal. Takhle si jedu a užívám si víkendový kosení závodních výletníků z Mustangama. Je to vraždění neviňátek. Do toho stres z radaru a bum, i jeden nadšenec v Camaru. Paráda, sfouknutej jak svíčka v zatáčkách mezi Jaroměřicema n.Rok a Mor.Budějovicema. Ale pak …
Oříšek. Potkal jsem toto. Ne teda wideboy co není, ale tu verzi co má 700HP+ taky.
No, a pech, zrovna rovinka z těch MorBudek na Znojmo. TWL 8kiláků rovinka. Jede to jak *** to auto. Začal jsem ho dohánět pořádně až ve slipstremu 200+ a na předjetí tam nebylo místo - provoz. V přímce je to fakt rychlý. Za ty prachy. 4dveře...hustota
Pak odbočil na Vranov.

:yes: :yes: :-! :-!

A pak na vranově frajer vystoupil z těch krásnejch sedadel jako nic, zatimci já z těch skořepin vypadl z pohmožděnejma koulema a zlámanou páteří. Chtěl bych ty sedadla. Mám rád sporťáky, ale ne ty jejich sedačky. Dodge docela rulez.
Avatar - white label
28. 6. 2019 13:32
Sedan jak cyp...
Pěkný (exterier) emerický (nepo)sedánek, i ten odstín modré je dost dobře trefený... :yes:
Avatar - CICERO
28. 6. 2019 12:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.