Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Krasavec z Kvasin. Škoda ve svém muzeu připomíná Superb OHV z roku 1948

Továrna v Kvasinách letos slaví 70 let výroby vozů značky Škoda. Mladoboleslavská automobilka připomíná tyto počátky ve svém muzeu.
Zpět na článek
Avatar - Stejsn
30. 6. 2019 21:19
No, jestli ta "renovace"
proběhla jako u většiny boleslavských muzejních exponátů (a pohled na přední nárazník mi dost napovídá), tak mám důvod si myslet, že je to jejich typické "práce zku_ená, barvou zatřená". Stačí se podívat na podvozky těch "renovovaných" chudáků, které ještě pro větší názornost nacpali v muzeu do regálů. :no:
Avatar - rokyta.p
30. 6. 2019 01:33
Re: dobře, už bylo
Na počet průmerných platů i víc, než dneska Bentley :D Pak továrník ;-) S Bentley dnes lítá kdejaký realitní makléř. Přestože v práci neprovokuje a ukazuje něco v rozmezí Oktávka-Passat. Protože ono se musí dařit, ale nesmí se dařit zase přiliš. Na to jsou lidé také hákliví :D
Avatar - Uživatel_5340709
29. 6. 2019 15:08
Re: dobře, už bylo
Moje řeč, na druhé straně to tehdy bylo cenově jako Bentley od VW, kdežto dnešní sup je spotřebka.
29. 6. 2019 11:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 6. 2019 11:33
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - rokyta.p
28. 6. 2019 23:15
dobře, už bylo
Pěkná sedadla, přístrojovka, náhradní kolo i schopnost propérovat. To vše u nového Superbu nějak chybí. Naštěstí je alespoň pracujícím masám dostupnější.
Avatar - CICERO
28. 6. 2019 19:20
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.