Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Honda e prozrazuje další detaily. S 300 N.m chce sázet na hravé vlastnosti

Malý elektromobil s retro tvary od Hondy bude poháněn motorem o výkonu 110 kW a točivém momentu 300 N.m.
Zpět na článek
5. 7. 2019 16:35
Re: S 300 N.m chce sázet na hravé vlastnosti
Vím v jakých otáčkách ty motory dosáhnou maxima výkonu. Od nich se převody odvozují
4. 7. 2019 17:33
Re: S 300 N.m chce sázet na hravé vlastnosti
Muzes mi rict, cim se to potvrdilo? Ty znas prevodovy pomer?
4. 7. 2019 17:27
Re: Cena ??
Jo ve vodiku? A kde ho budes tankovat?

Rychlonabijecich mist je mozna malo, ale vodikovych cerpacek je v Cesku prakticky nula ;-)

Vis kolik stoji kg vodiku?

Ja se bavim o dnesku, ne co bude za deset let..
4. 7. 2019 11:43
Re: S 300 N.m chce sázet na hravé vlastnosti
Ahoj Donvito, no akorát se potvrdilo co jsem říkal prvně, tedy že motor Hondy se bude točit míň. Technicky zdatnější dávno ví že autem hýbe výkon a vyšší moment elektromotoru znamená pouze to, že maximum výkonu dosáhne v nižších otáčkách. Bude tedy pracovat s těžším převodem a "výhoda" většího momentu zůstane bez efektu. Na nějakou hravost nemá velikost momentu na hřídeli elektromotoru prakticky žádný vliv. Žádné zázraky se tady nedějí
4. 7. 2019 06:35
Re: Cena ??
lepší Q8 TDI než benzínová X6 :-)

nejsem bohatej zelenej takže pro mě tyhle auta za tuto cenu nemají smysl - nic neušetřím .

Cesta je podle mne ve vodíku ne v elektřině .
4. 7. 2019 00:14
Re: Cena ??
BMW i3 ma smysl?

Ano souhlas, jsou to drahy auta Ale ma smysl Type R? Nebo 140i? Ty maji smysl pro petrolheada.

Podle me, kdyz si najde zakazniky, tak smysl ma. A vypada to, ze si je najde. Takze asi pro nekoho mit smysl bude..
No pro tebe asi ne. Takze mas vlastne asi pravdu :-)

PS Jsem radsi, kdyz si najde zakaznika Honda E, nez Q8 TDI ;-)
3. 7. 2019 23:21
Re: S 300 N.m chce sázet na hravé vlastnosti
Ahoj Kalousku, tak jak je to s tim tocivym momentem? Ty jsi urazel marketingove oddeleni Hondy bez toho aniz bys znal hodnotu momentu. Co rikas na 300Nm (i3 ma 250Nm)? Nejaka sebereflexe :-) ?
Asi ne vid. Jen rypani, ze 300Nm nesouvisi s hravosti.

Ja myslim, ze auto ma velky tocivy moment a je hrave. At uz v zatackach (teziste), tak diky vykonu motoru a okamzite reakci v primce - treba ve meste na semaforech.

No ale tva reakce je: "technicky nesmysl" :-D Kdo chce psa bit..

PS Ve skutecnosti jsi asi myslel slohovy nesmysl. Ja se tentokrat musim redakce zastat. Mne to uplne spatne neprijde. Co kdyby napsali: "s retro designem sazet na jizdni vlastnosti"? ;-) Taky technicky spatne, co? Tobe ta Honda ale lezi v zaludku. No myslim, ze Nonsesens se ti to snazil vysvetlit. :yes: Bohuzel neuspesne.
3. 7. 2019 12:01
Re: S 300 N.m chce sázet na hravé vlastnosti
No to je právě ten technický nesmysl.
Avatar - CICERO
3. 7. 2019 10:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 7. 2019 10:08
Re: S 300 N.m chce sázet na hravé vlastnosti
asi chceli povedať dva v jednom, to dnes letí. a možno, že 300 je na malé auto hondne a bude to raketa (aspoň na pár km, kým dojde dych)
3. 7. 2019 10:03
Re: Hele Hondo! A vy...
ja som za každú kravinu, ale toto si si trochu uletel. Tiež si nemyslím, že všelijaké testy, psychotesty, povolenia a neviem čo ešte vždy prospievajú, ale vodičák má svoj dôvod. Aj mňa prinútil naučiť sa predpisy, pravidlá a križovatky, bez autoškoly by som sa možno vrhol do premávky a učil sa v praxi (ale vieš ako to môže dopadnúť). Čo myslíš, ako by k tomu pristúpili ľudia, čo ledva dokončia základku a spoločenské konvencie majú v paži? Myslíš že jazdou na bajku ohrozuješ seba a okolie ako autom? Jasné, že autoškola z teba nespraví lepšieho človeka, ale dá ti základy a nevyrazíš na cesty ako úplné ovado.
Spoliehať sa na uvedomenie všetkých ľudí je ako čakanie na komunizmus.
Avatar - xxc
3. 7. 2019 08:18
Re: Hele Hondo! A vy...
Preco ironicka? Ludia bicykluju po ceste, su ucastnikmi cestnej premavky a nemaju vodicaky. Tak isto chodci. Na bicykli sa ludia musia naucit jazdit, tak isto, ako sa musia naucit jazdit na aute. Na bicykel vodicak nepotrebujes, zrazu na auto ano. Preco?

Druha vec je, ze sa narodilo menej ludi, preto sa urobilo udajne menej vodicakov. Cize zaujem je vraj rovnaky.

Vodicak, ani par hodin jazdy v autoskole neurobi z cloveka dobreho a ohladuplneho vodica. Tak isto by pomohla skola na bicykel, kolko ludi by si zlepsilo svoje cyklisticke schopnosti? A nerobi sa to. Buducnost by mala byt v zjednodusovani, nie v komplexnosti, lebo zle dopadneme.
3. 7. 2019 07:14
Cena ??
Takové auto má smysl pokud bude za cca 300tis.kč , pokud bude stát 800tis.kč je to nesmysl ...
Jinak pěkny desing škoda že ho neudělali s čtyřválcem ...
3. 7. 2019 00:56
S 300 N.m chce sázet na hravé vlastnosti
Nějak mi uniká souvislost. Co má 300 Nm na elektromotoru společného s hravostí ?
3. 7. 2019 00:56
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
2. 7. 2019 22:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - xxc
2. 7. 2019 21:19
Re: Hele Hondo! A vy...
Treba precitat clanok a v diskusii je to aj vyvratene, ze to je blbost. A je nacase zrusit ridicaky.
Avatar - CICERO
2. 7. 2019 18:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.