Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Re: Re: Re: Kdo jí bude mít větší? ...to je titulek?
| 19. 7. 2019 19:29
Po tej Aranke by som este dal hodne soli do toho kyblu s vodou :*) nech nesvieti ako cerveny semafor....
Re: Re: Re: Kdo jí bude mít větší? ...to je titulek?
| 19. 7. 2019 17:04
Teplá Voda... :D Aha... :-) Dobrá... :yes: Podívám se co mi zbylo z Dukovan... :P Kdyžtak skočím na Mochovce, ale jen jak jezinka, na 3 prstíčky... třeba bude ještě teplá... Myslíš, že mají i kyble? :P

Na ty asi nezbyly prachy, co? ...po tech černejch jestřábech bez výbavy... :D
Re: Re: Kdo jí bude mít větší? ...to je titulek?
| 19. 7. 2019 16:54
:'-(
no tě pic.
To si ho můžeš dát rovnou do kýblu s teplou vodou.
:-) :-)
Re: Kdo jí bude mít větší? ...to je titulek?
| 19. 7. 2019 16:51
mňam? :D :-[] :-!
Kdo jí bude mít větší? ...to je titulek?
| 19. 7. 2019 16:35
Jako vážně?
Čili:
Největší jí má Aranka co chodí za tři kila za garážema na Cejlu.
Hotovej https://www.picerija13-trinaestica.rs/…ni/pizza-sendvic
:-!
No...
| 19. 7. 2019 16:20
jestli sem si říkal, že po faceliftu byla W222 pěkně sprzněná tak ouha... nebyla... :D Ted dokonali, v duchu hesla: zítra horší předvčerejška, se jim to počínání náramně modernizuje... uživejtě rozkydle nic neřikajici fujtably atesloidní interier… ještě , že ták... ne teda neee aby ona vlastne ještě ta W222 nezačala na těch bazarech zdražovat, poslední V12.... poslední V6 cdi bletec… atd... hmmm hmmm uvidíme uživejtě prdtě do hlín a kampaaaaaaaaaa…. ehm ň ň ň… lulululululuuuuuu

A ANO JSEM SI VEDOM ZE KAZDA ´´W222´´ je vlastne W221 = protože homologace... (se podivejte na vyrobni stitek co je tam za kod… :D W221 :D = odedne ,kdy v Daimleru došla pýcha :D ..a předsudky následovali pády do... ehm CO2 emisni neutrality.... :-) hihihihihihi

(dneska jdu okolo autostrády... no samé X5 5er duster… kamiony jedna 120... no dýchat sem stejně nemohl... už by to chtělo ty elektromobily, ve špitále samej cigoš,samej asiat… češi probudtě sa, už sme v menšině, zachvilku vam ani ten cz web nezbude... :D :-) ) MULTIKULTYVACE... … prej kolik umíš §, tolikrát si vítězem a Tím se já odedneška řídím hova*a !

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku