Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Video: Jeep Uconnect je rychlý a umí toho hodně. Jen ta grafika

V dalším díle našeho seriálu o infotainmentech a multimédiích jsme si posvítili na systém Uconnect v dlouhodobě testovaném Jeepu Cherokee. Jak se nám líbil?
Zpět na článek
16. 8. 2019 15:07
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Martin911Turbo
28. 7. 2019 18:06
Uconnect chválím
V Jeep Renegade mám základní Uconnect 5.0 a jsem spokojený, měl jsem možnost vyzkoušet i 8.4 ten má ještě svižnější chod Android Auto, Apple Car Play
Co mi na systému vadí, absence češtiny a že nemá funkce jako v USA (dálkový start auta, vyhledání auta na parkovišti, krádeži, digitální rádio, wifi na palubě vozu)
Další mínus v Evropě je služba Uconnect life, která zpřístupní služby auta, které se potom kopírují do aplikace v telefonu (stav vozu, servis, chybové zprávy, historie spotřeby), dále je aktivní služba pro navigaci Tomtom traffic life, která je jako waze a používám stále, vytáhla mě opravd na cestách z hromady kolon, dále má perfektní seznam kamer a radatů na cestě, opět perfektní. dále je možné mít aplikace v rádiu jako facebook, twiter, itune radio, deezer, spotifi, eco:drieve)
Problém ale nastává, co se stalo mě, že jsem koupil auto od člověka co byl spárovaný s autem, auto bylo na operák a leasingovka nechtěla kontaktovat majitele aby se vymazal (nestačí resetovat rádio) to je potřeba provést skrz aplikaci v telefonu.Servis to neuměl vyřešit, česká podpora FCA také ne, tak jsem nakonec musel provést reset přes FCA v itálii, kde jsem zaslal kopii kupní smlouvy a TP, provedli výmaz a já jsem se mohl stát hlavním uživatelem a mohu přidat až další 4 členy rodiny
Jinak grafika je minimalistická a perfektní, žádné zbytečné rušivé barvy, podívejte se třeba na top spotřebiče Miele, jak je u nich řešeno ovládání