Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Které tři ojetiny jdou nejrychleji na odbyt? Česká je jen jedna

Průměrně najdou na inzerát nebo v autobazaru kupce za 27 až 33 dnů.
Zpět na článek
24. 9. 2019 10:53
A zase...
Tak zas jednou áčka vypustí nějaký svůj průzkum a hned zase musí jít o reklamu a zase se všichni budou rozčilovat :) A tak pořád dokola, tento bazar opravdu musí ležet v žaludku mnoha lidem, ale když je tak špatný, proč pořád prodávají a mají nejvíce aut? Proč je tam furt narvaný?
Avatar - Beefcake
10. 8. 2019 09:42
To je jasne
Fcipu, fdizlu maju (vacsinou mladeho) zenicha hned. A este, ked to je tmavy Golf - parada. Lepsi cundolap ako hipsterska ofinka z barbershopu.
Avatar - pallas
9. 8. 2019 00:38
Totálny nezmysel
Peugeot Rifter, Opel Crossland X ?

Veď to sú autá, ktoré nie sú ešte ani dva roky na trhu?
Avatar - rokyta.p
8. 8. 2019 22:19
Statistika k nicemu
Krome netypickych modelu auta mizi tak rychle, jak je nastavena jejich cena. A co se prodava u expertu typu Vanecek/Hrudnik/Topol je mi srdecne suma fuk. Hlavni je poradne vydojit majitele, proto se podnika, o auta vubec nejde klidne muzeme rict ze na tuto varku psenice nemame kupce a brambory aby neshnily pustime hned za nakupku.
8. 8. 2019 20:10
Re: Statistcký nesmysl
Vcelku si to vystihol. Veta, že najdlhšie čakajú na predaj autá ako Peugeot Rifter mi taktiež príde dosť absurdná, však ide o nové auto, ktoré sa nebude predávať nijak lacno a logicky oň veľký záujem nebude.
Avatar - rohYpnol
8. 8. 2019 18:50
Statistcký nesmysl
Proč nesledovat a nevypočítat nějaké přesné číslo, které o vůbec ničem nevypovídá...

Hezká Octavia za nepřemrštěnou cenu zmizí za den, předražený odrb tam vydrží o týden dýl v případě Octavie... :-[]

Chtěli jsem zviditelnit AAA? Nebo je to "vratka" za půjčení auta na dovolenou pro redakci?