Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spy Photos: Hyundai i20 - Bude nový Getz stejně dobrý jako i30?

Nástupce Getze na sebe nechává celkem dlouho čekat. Getz je na trhu šestý rok, což není v souladu s krátkými intervaly obměn korejských modelových řad. Jestli však bude i20 stejně kvalitní jako i30 mají se evropské automobilky nač těšit.
Zpět na článek
anonym
7. 2. 2008 16:00
Getz-I20
mam Getza nechýba mu nič,len bysom privítal pohodlnejšie sedadlá,stále si kupujem korejčanov najprv Daewoo tč Hyundai-majú dobré motory nemajúc vysokú spotrebu a ked tak počuvam na Ranulty ,citroeny že vždy v nich niečo vypadne pokazí sa resp elektronika hapruje akosi nemám dôveru v nich no a ostatné sú predražené,chevrolety sa mi páčia len motory sú staršie a majú vysoku spotrebu/Aveo 1200-ka 7 litrov!?!/Gedtz 1300 čo mám ešte som ešte nemal spotrebu 6 litrov/a nakoniec vela elektroniky ani nechcem v aute.. a Getz je hornou hranicou pre mna čo sa týka velkosti auta ak tak tak menšie
neregistrovaný "povaleč"
6. 2. 2008 23:58
Re: no super
Myslím,že Pánu Bohu je to zcela jedno a nám teprve. Ještě přijde i5,i4,i3,i2,i1,i0,i"-1",i"-2" až i"-nekonečno" a totéž v opačném gardu po i"+nekonečno".Ještě štígro,že korejčíci kupují konstruktéry v tom blbém Německu a tak,protože co by si pak lidi kupovali,no co?Japonce?Nicméně jedno se musí uznat:asiaté maji svoji hrdost,což se ehm...o jiných fakt nedá ani pomyslet,natož napsat.No co už,je půlnoc,jdem chrápat,ať zítra radostně budujeme zase světlé zítřky,poplatíme daně,socky dostanou své dávky.Brou.. :-!
neregistrovaný "Sarkan"
6. 2. 2008 15:27
no super
maju kvalitu maju cenu. a to sa o koncerne wv povedat neda. po zvazeni moznosti neni co vahat. sikmoockovia nam ukazu co su to auta. ja osobne mam okridleny sip, ale pred bohom prisaham, ze naposledy! ;-)
6. 2. 2008 12:05
Re: Druhá vlna prichádza
predpokladam,že do 5rokou budu mať model v každej kategorii od miniauta až po CCčko
neregistrovaný "andy 2"
6. 2. 2008 11:59
Re: Druhá vlna prichádza
A to jen zaciatok: tento rok pridu i10,i20,i30 CW, H-1, Sonata F/L, iX55 a este min jeden facelift.

Bude to zaujimave.Hyundai to ide v Europe vazne roztocit.
6. 2. 2008 11:21
Druhá vlna prichádza
Po Ceed a I30ke prichadza aj I20 male auta by sa mali mať na pozore.Cena noveho modelu by mala byť viac ako konkurencie schopna a predpokladane výkony su viac než sympaticke ,už len čakať na oficialne fotky.Myslím ,že sa máme na čo tešiť Hyundai/Kia ide na istotu...
neregistrovaný "Kraken"
6. 2. 2008 11:10
i20
:yes: dufam ze sa im podari, je to potencialne auto ktore by som si kupil :-)