Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porsche Taycan urvalo rekord na Nürburgringu, použilo taktiku Škodovky

První čistě elektrické Porsche Taycan navazuje na okruhové úspěchy. Po úspěšném vytrvalostním testu na okruhu Nardo si připsalo i rekord na ikonickém Nürburgringu. 
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
27. 8. 2019 16:36
Re: ŠKODA = VOLKSWAGEN , VOLKSWAGEN = VOLKSWAGEN
Jj abych citoval z Na stojáka: "Sem hrdej na to co všechno tady za tísíc let český říše, němci a rakušani postavili" :D :-!
Avatar - flyboyeda
27. 8. 2019 14:18
ŠKODA = VOLKSWAGEN , VOLKSWAGEN = VOLKSWAGEN
Mluvit o existenci škody je divný ,když už dávno neexistuje, je to Volkswagen s nálepkou Škoda, dopadlo to určitě líp, než kdyby jí koupili Francouzi, ale nějak Škodu za českou nepovažuju,stejně tak Česko napovažuju za české, Rakousko Uhersko to bylo něco, Česko se proti Rakousku Uhersku může jít zahrabat, celá česká republika je rozprodaná, tak jaké pak Česko, jaká pak Škodovka
Avatar - elektrikar
27. 8. 2019 09:41
Re: tlachání VW das auto
A proč bych měl jásat? Já pouze nemám rád, když se někde lže / manipuluje s lidmi a to je v tomto prohlášení zcela očividně činěno. Porsche rozhodně nezajelo žádný rekord, ale pouze průměrný čas. Ve středu mají toto už dva roky českými periodiky hypepované auto představit a něco mi dává tušit, že se budeme ještě hodně divit. Například dva roky tlachají o nabíjení 350kW a nedávno vyšlo najevo, že to bude (ještě minimálně několik let) maximálně 250kW. Stejně tak výkon 280koní u elektrického auta za 2,5 milionu Kč v základu je dost úlet. Němec to koupí, tak což. Za milion to ale bude slušná ojetina (kdoví kdy?).
Avatar - WinDiesel
27. 8. 2019 07:56
Re: tlachání VW das auto
Divné, myslel jsem že budeš jásat.
Avatar - WinDiesel
27. 8. 2019 07:53
Re: Tesla? Ví někdo?
Tys tam byl? Je to znát. :-!

Lepší jméno bys měl "Jino tai". To je čínsky :-! :-! :-!
Avatar - WinDiesel
27. 8. 2019 07:49
Re: Tesla? Ví někdo?
Zato vy jste pane hloupý za 2.
Avatar - WinDiesel
27. 8. 2019 07:48
Re: Nic moc..
turboelektrický pohon? :-[] :-[] :-[]
Avatar - elektrikar
27. 8. 2019 01:42
tlachání VW das auto
Už to začíná vypadat, že každý výrobek Das Auto VW bude mít svou vlastní kategorii. Aneb příště - nová Škoda Octavia 1.6TDI pokořila rekord Nurburgringu (v kategorii Škoda Octavia 1.6TDI). :-[] :-[] :-[]
Avatar - CICERO
26. 8. 2019 20:38
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
26. 8. 2019 20:37
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
26. 8. 2019 20:26
Re: Tesla? Ví někdo?
Fostek byl vždy jen fostek.
Jak dlouho?
asi 4 roky...ale nevím, klame to.
26. 8. 2019 20:25
Re: Tesla? Ví někdo?
No...a zase to bylo špatně.
Ovšem je tu ještě šílená možnost (a to by bylo fakt zlý), že jsem i Cicero, ale sám to nevím. Ta představa mě děsí.
Avatar - 3_diamanty
26. 8. 2019 20:12
Re: Tesla? Ví někdo?
az nakoniec sa ukazalo ze su to dvaja rozni zabavaci ;-) ... ono fostek cez leto je tu teraz asi pomenej ... a kedze s cicerom maju podobny "font" pisania tak aj mne sa to uz stalo ze som cicera este pred par mesiacmi povazoval za fosteka... skor by ma ale zaujimalo kto bol cicero este pred cicerom :D alebo mozno tu prisiel hned az ako cicero .. teda je to stale relativne novy clen.. aj ked ani fostek tu nie je nejako dlho pokial tu nemal predtym uz ine meno...
26. 8. 2019 19:38
Re: Tesla? Ví někdo?
Vzdycky jsem si myslel, ze vy dva jste jeden.
Avatar - CICERO
26. 8. 2019 19:23
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
26. 8. 2019 19:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
26. 8. 2019 19:21
Tesla? Ví někdo?
Nebo to ten střep Ring v tempu ani neobjede?
Avatar - .StenLi.
26. 8. 2019 18:25
Nic moc..
Tak to je prekvapivo vlemi slaby cas, porovnatelny s Renault Megane RS Trophy-R s prednym nahonom a zlomkom vykonu.
Avatar - CICERO
26. 8. 2019 16:01
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.