Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen de México: 10 let výroby New Beetle, nová generace potvrzena

Volkswagen vyrábí v Mexiku New Beetle už 10 let, za tu dobu brány továrny v městě Puebla opustil 1 milion Brouků. Současně s tímto milníkem slaví Volkswagen de México 7 milionů vyrobených automobilů.
Zpět na článek
anonym
5. 2. 2008 10:47
Re: Chrobák
Prečo myslíš, že každý anonym, čo píše po slovensky, je Daniel? :-) On oponuje, že blatníky na chrobákovi nie sú z laminátu, ale plastu...Alebo tým myslel, že VW Beetle má blatníky plechové? Tak to naozaj nemá...
anonym
4. 2. 2008 22:42
Re: Chrobák
Danieli, on ale nenapsal, že plast je něco jiného než laminát.
Avatar - Ivorry
4. 2. 2008 22:32
Cena
Cena je nehorázná. Musím bez diskuse souhlasit. New Beetla mám v garáži a naprostá spokojenost. Je to srdcovka se kterou se mi bude loučit hůře, než jsem čekal ;-) Měl bych jen připomínky k Mexické produkci. Plasty a guma není zrovna vždy tak kvalitní, jako bych od VW čekal :no: Tady bych vedení VW za kvalitu materiálů v interiéru New Beetla naplácal >:-[]
anonym
4. 2. 2008 17:55
Re: Chrobák
Tak mi podaj vysvetlenie, v čom je plast použitý na blatníky chrobáka odlišný od laminátu... ;-)
anonym
4. 2. 2008 15:33
Re: Chrobák
Co som pozeral tak cena tam zacina na 182,871 pesos, ak som dobre videl.To je cca. 431 600,-Sk
neregistrovaný "Daves"
4. 2. 2008 14:16
Re: Chrobák
Tak za prve laminatove blatniky Brouk nema a plast se na blatniky pouziva zcela bezne...Citroen ,Renault.... ;-)
anonym
4. 2. 2008 12:43
Chrobák
To by som rád vedel, či aj v Mexiku pýtajú za toto auto s laminátovými blatníkmi také nehorázne peniaze ako u nás...