Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Řidiči jakých značek nejčastěji tragicky doplácí na rychlost? Překvapení to není

Studie organizace TireReviewsAndMore se zaměřila na spojitost mezi určitým typem nehod s fatálními následky a konkrétním výrobcem automobilu.
Zpět na článek
Avatar - CICERO
3. 9. 2019 13:50
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
3. 9. 2019 10:45
Re: Hlouběji…
..lebo ty uz si pre tento web prinosom chlapce s rovnatkami zo svojimi komentami vdaka ,ktorym vela ludi odislo z tohto diskusneho fora,lebo to sa nedalo a neda citat ;-\
3. 9. 2019 09:28
Re: Prečo
VAG prípadne škoda eventuálne nemecké autá sú na titulnej fotke len v prípade kladného článku, ktorý má vyvolať podvedomú spojitisť medzi kvalitou a nemeckým autom
tzv. podprahové vnímanie, dotované nemcami cez vlastníctvo webov, prípadne cez predaj reklamy
nemci vedia ako oje,,,vať ľudí
3. 9. 2019 07:56
Řidiči jakých značek nejčastěji tragicky doplácí na rychlost
1. Finlandia
2. Heineken
3. Johnnie Walker
4. Jelinek
5. Becherovka
Avatar - speedfred
3. 9. 2019 07:38
Prečo
není na úvodnej fotke niečo z VAG či Škoda ako to býva vo zvyku? Som sklamaný!
Avatar - 3_diamanty
2. 9. 2019 23:04
Re: Hlouběji…
to mozeme tiez napisat rovnako "inteligentny" ekvivalent ... ze vodici hyundaia sa sprtaju v nose... zatial co vodici skody si ohryzaju nechty.... asi tolko k takymto clankom s nulovou vypovednou hodnotou ... 8-s ...
Avatar - 3_diamanty
2. 9. 2019 22:49
Re: Hlouběji…
navyse z naplavky tu nie je ani jedna seriozna komplexna galeria fotiek vsetkych tych vystavenych aut co tam boli ... v com je problem ze nenafotili tie vozy netusim ... lebo ja na videa so spevakmi nie som zvedavy ani na usmevy a herecke vykony moderatorov ... tesil som sa skor na videa a fotky vystavenych aut...
Avatar - Ada je zase tady
2. 9. 2019 21:03
Spojené státy a Česká republika
Jsou rozdílné státy. Když si přečtu tuhle definici: "Pokud uvidíte řidiče, který se chová nevyzpytatelně a nezodpovědně, udržujte si od něj bezpečnou vzdálenosti a buďte připraveni provést úhybný manévr, pokud to bude nezbytné. Naše data možná ukazují významné rozdíly mezi jednotlivými značkami..."

tak je jasné, že nejvíce nevyzpytatelně a nezodpovědně se u nás na silnici chovají řidičky rendlíků!
Avatar - CICERO
2. 9. 2019 20:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Hammunasakra
2. 9. 2019 20:02
Re: Hlouběji…
Nebejval to špatnej web o autech hlavně s výbornou diskuzní platformou

Kvalita silně upadla a platformu z nejlepší vyměnili za nejhorší = při 2ciferném množství příspěvku za z principu nepřehlednou = braVWo machi(avelli) :yes:
2. 9. 2019 19:03
Hlouběji…
… snad ani není možné klesnout - titulek zcela postačí, aby nebylo možné číst dál! :no: