Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Cena nabízených ojetin v srpnu stoupla o 3000 na 139.000 Kč

Celkem bylo v nabídce autobazarů a inzerci 107.552 aut, což je zhruba stejně, jako v červenci. Vyplývá to z údajů skupiny AAA Auto.
Zpět na článek
15. 12. 2019 14:02
AAA auto
"Celkem bylo v nabídce autobazarů a inzerci 107.552 aut, což je zhruba stejně, jako v červenci. Vyplývá to z údajů skupiny AAA Auto." Tak jak uvádí článek, pokud se jedná o počet aut nabízených pouze tímto bazarem, tak kolik ještě aut nabízí bazary další. To mi jen říká to, že je opravdu z čeho vybírat a že by si měl vybrat každý...
23. 11. 2019 15:14
Re: cena ojetin
3000 sem nebo tam, mě spíše zaujalo: trh zaznamenal propad o 10,1 procenta na 25.026 prodaných aut, což může mít dopad právě na ceny ojetých vozů... Jak je psáno v článku, že to vyplývá s údajů skupiny AAA auto, já si nemyslím, že se to týká jenom jich. Podle mě, všichni teď méně prodávají, což by na druhou stranu mohlo vést ke zlevňování.
Avatar - Brao
8. 10. 2019 21:41
Tak to jo
Tak to chvála bohu, že jsem si auto kupoval loni. Bral se si na něj půjčku konkrétně zde: https://www.ammadopujcky.cz/ a jsem rád, že jsem své rozhodnutí neodkládal na tento rok protože bych za půjčku musel evidentně zaplatit více. :-)
6. 10. 2019 12:56
Re: cena ojetin
Nevím, to navýšení o 3000 je na průměru! Něco šlo dolů a něco zase výše, takhle to bude pořád! Co se týče cen jako takových, tak teď jsou dle mého opravdu na dobré úrovni. Když si vezmu co jsem dva roky zpátky koupil v áčkách a co bych za tu cenu měl teď..? To člověka prostě nutí k zamyšlení, zda není čas na obměnu ne?
Avatar - BassHunter
20. 9. 2019 21:23
cena ojetin
S množstvím emisních limitů a bezpečnostních prvků se budou nová auta jenom zdražovat, takže se nedivim i pomalému zdražování ojetin. Kdybych neměl auto, tak bych dlouho nečekal a už se po nějakém novějším poohlížel.