Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi poodhaluje koncept nového plug-in hybridního SUV

Stejně jako frankfurtský autosalon, i Tokyo Motor Show 2019 se s největší pravděpodobností ponese v duchu elektrických novinek. Po spekulacích ohledně elektrické Mazdy totiž přichází informace o novém plug-in hybridním konceptu od Mitshubshi.
Zpět na článek
23. 9. 2019 08:24
Re: proč zrovna Mitsu?
Podobná otázka: proč někdo kupuje Toyoty? Motory nic moc, interiéry nic moc, převodovky nic moc... ani laciný to není...mhm... a největší automobilka na světa ;-)
Avatar - speedfred
22. 9. 2019 20:16
Re: proč zrovna Mitsu?
Pred rokmi som omrknúť Outlander pretože cena bola myslím 599t Kč (nové auto) a keď som sadol do auta tak jazda už nebola ani potrebná a išiel som "o dům dál".
Každý má ale iné to dôležité.
Avatar - 3_diamanty
22. 9. 2019 20:01
Re: proč zrovna Mitsu?
ja som v eclipse cross sedel v showroome a jeho interier je za mna pocitovo materialmi lepsi ako v kaskaji ktory ma kolega ... kazdy to mame asi inak.. ale to je v poho

inak mne sa paci aj vynovene ASX... https://www.youtube.com/watch?… ... velmi prakticke auto a teraz za mna konecne uz aj pekne vyzera ( a hadam az stylovo ) ... uz to nie je taka seda myska ako kedysi... a aj motoricky konecne zaujimave auto ... bude zaujimave sledovat ako sa mu bude darit ( aj u nas ) aj nadalej :yes:
22. 9. 2019 19:57
Re: proč zrovna Mitsu?
já nic nezesmesnuju, naopak, takovej Outlander jsem reálne zvažoval, na papíre vypada super, ale osobni seznameni me dost prekvapilo. auto mi prislo jako 15 let stary, dvere papirovy, jizda jako v lowcostu. a to bylo nejdrazsi auto v showroomu. do asx a eclipse jsem vlezl, ty jsem neprojizdel, ale nezlob se na me - nemuzes tvrdit, ze to ma lepsi interier nez treba qashqai. asx, to je zase stroj casu, a to eclipse cross to je takova divna vysoka uzka koza, ze bych si fakt radsi koupil duster. ale jak se rika, proti gustu...
Avatar - 3_diamanty
22. 9. 2019 19:51
Re: proč zrovna Mitsu?
tak vidis.. nakoniec si zakaznik stejne kupi co chce... tak vo co go ... :yes:
22. 9. 2019 19:21
Re: proč zrovna Mitsu?
A proč zase ,,Kaskaj"? Nevím jestli jsi v tom Eclipsu alespoň seděl , natož jel ? Ale je to ukolibaný drek. Sedadla jsou hrozná po 40 km se v nich nedá vydržet. Interiér je hrozný . Použité technologie (navigace) mínus 10 let . Jak nejsem příznivec koncernu a vlastně ani SUV tak by ten asi zvítězil .
No ale kup si co chceš ... :-)
Avatar - 3_diamanty
22. 9. 2019 18:42
Re: proč zrovna Mitsu?
v com je povedzme taky kaskaj lepsi ako eclipse cros s.. ved kaskaj sa interierom ani motoricky ci podvozkovo na eclipse nechyta ani nahodou ...... o schopnosti v terene ani nevravim .... ja naprikad zase nevidim dovod preco kaskaj a nie eclispe a napriek tomu uspech kaskaju neberiem a to auto akceptujem a ani nezosmiesnujem.. ale ked mi to niekto serizne vysvetli ze preco radsej kaskaja ako eclispe tak v pohode rad si to precitam ;-)
22. 9. 2019 18:41
proč zrovna Mitsu?
proč by si mel nekdo vlastne poridit Mitsubishi, kdyz neni vyrazne levnejsi nez konkurence v danych kategoriich? design zastaraly, interiery jako z kindervajicka, motory prinejlepsim prumerne, pocit nejake robustnosti nebo solidnosti nula. vyhodou muze byt snad jen pohon 4x4, ale to mi prijde tragicky malo.
Avatar - 3_diamanty
22. 9. 2019 18:40
Re: dufam
nesuhlasim.. ale tvoj nazor ti neberiem :-)

ja si pamatam ako ASX tu porazilo svojho casu yetinu... na plecku slusny vykon :-[] :yes: bodaj by mitsu aj nadalej malo taketo plecky... to by malo o uspech aj nadalej postarane :-[]

PS: co je na kluci eclipse cross spatne? https://www.youtube.com/watch?… cas 4:15 ... alebo ty mas k svojej plecke ci kramu alebo co to za zazrak mas nieco co padne lepsie "do ruky" ? .. daj vediet potom :yes:
22. 9. 2019 16:01
Re: dufam
Tak zrovna ten Eclipse je fakt (vůči normální konkurenci) bída. Už jen dizajnovy jazyk automobilky je hrůza. Podívej se na klíček k tomuto krámu.
Jediná výhoda je , že (jak tu kdysi někdo napsal) si můžeš na salonu koupit nového youngtimera. Za mě to nejhorší co se dá dnes koupit. O Asx se nemá cenu ani vyjadřovat.
22. 9. 2019 15:12
Re: Proč ?
Nemyslím si, že jakýkoliv světový výrobce by si mohl dovolit sestavovat nějaké plečky.
Avatar - 3_diamanty
22. 9. 2019 13:47
Re: dufam
co by som dal za taku plecku ako eclipse cross alebo ASX v 4kolke... panecku... :-[]
22. 9. 2019 09:49
Re: dufam
Pořád mitsu vyrábí strašné plečky. A ta grafika světel to nezachrání.
Avatar - 3_diamanty
21. 9. 2019 22:01
dufam
ze pojde o nastupcu terajsieho ASX.... lebo pri nom sa suska hodne o elektrike uz ... a ten vacsi koncept znamy pod menom engelberg tourer ktory tu ma vsetky ostatne fotky v galerii tak to je defakto predzvest vizaze noveho outlanderu ktory pride do zenevy 2020 ....

inak to sucasne vynovene ASX uz pozeram ze ma na stranke mitsu u nas aj cennik ( este len par dni dozadu som ho tam nevidel ) .. akoze tych 16 200 eur za zaklad uz rovno s tym 2.0 110kw motorom a novym xichtom aj infotainmentom je fakt velmi prijemnych ( ved predchodca s tou 1,6 stal vyse 15 tisic ) .. co prijemnych.. toto bude este cenova bomba panecku .. cakal som aspon o tisicku viac a to aj vzhladom na zakladnu cenu eclipse crossu ktora je uz vyse 19 000 eur ... takze super ... vyzera to teda ze to auto bude u nas opat trhak a odchod 1,6tky mu vobec neuskodi ;-) a na druhej strane som aj rad ze sa nestane to coho som sa obaval a to to ze si bude cenou konkurovat uz s eclipse crossom...

a konecne uz ASX vyzera cool aj v bielej https://www.youtube.com/watch?… ten kontrast hranatejsej bielej kasne s tym jemnym ciernym oplastovanim okolo kolies na styl prvej X5 ...a k tomu tieto nove paradne disky z eclipse crossu... paci sa mi to fakt

PS: inak neviem ci si niekto vsimol ze zadne svetla ASX nemaju len novu grafiku ale su uz viac vystupujce do priestoru smerom von ... dalsia drobnost ktora stala babku ale v reale spravi este slusne viditelnu "zmenu" ..... uz len cakat na "domaci" testik :yes: