Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: S plackou Norma v Brně: Šílená kouzla s přítlakem

Když jsem zajel obstojný výsledek v Octavia Cupu, skoro jsem si o sobě začínal myslet, že bych mohl umět trošku řídit. Norma M20FC pana Janíka mě hodně rychle vrátila na zem.
Zpět na článek
Avatar - speedfred
19. 10. 2019 20:20
Nejakú Normu
som videl kedysi jazdiť u nás kopce ale to bol masaker s dosiahnutým časom a fakt brutálnym zvukom.
Inak jazdiť už na aero prítlaku to už chce asi ozaj vypnúť nejaké poistky v šedej mozgovej kôre a viac dupať na plyn :-O
Pekný článok Martin :yes: .
19. 10. 2019 17:29
Ach jo,
někdo za takovéhle projížďky dá většinu ročního příjmu a někomu stačí za hoďku napsat článek :-[] Ano, je to čirý výkřik závisti, nic víc, pardon :-)
Avatar - Dinar
19. 10. 2019 09:40
Re: No moc pěkně!
Tak pár koní... 260 koní v 600kg autě je kolem 500 koní na tunu, v kombinaci s funkční aerodynamikou moc rychlejších aut nenajdeš, resp. na okruhu na tohle stačí už jen formule ;-)
Avatar - Dinar
19. 10. 2019 09:32
Re: No moc pěkně!
Martine, pěkný, to o špatných podmínkách ti potvrdí kdokoliv, kdo tam ten den byl, třeba já. ;-)
Svoje jízdy jsem stihnul ještě před tím deštěm, ale i tak, dalo se jet max na nějakých 80%, a to ještě po x kolech, kdy gumy začaly trochu fungovat. SR3 sice neumí tolik přítlaku jako Norma, ale když mě Janík s normou někde ve druhém kole předjel na výjezdu ze stadionu vnitřkem, trochu jsem jim ten předehřev gum záviděl, každopádně odpoledne v dešti ti to v prvním kole vychladne a už stejně nemáš šanci je znova zahřát. Takže, jestlis’ to napoprvé v těchto podmínkách zvládnul bez kačírku, ber to jako úspěch bez ohledu na čas, za ten den jsem viděl tahat různé formule z trávy aspoň čtyřikrát, a to nebyli žádní amatéři jako my.😉
18. 10. 2019 22:12
Re: No moc pěkně!
No je to v lidech. Asi nejsou peníze nanormální tým.
Bureš není schopen reprodukovat jakýkoliv text bez chyby.
Už příchod Kolmana byl asi aktem zoufalství a pak, když už se zdálo, že horší to být nemůže, přišel Mára.
Jsou ale i horší weby. Je několik autowebů, kde píšou lidi (a krůty) svoje žvásty a nikdy předtím se o auta nezajímali. a vznikají zrůdnosti.
A pak je tu kategorie ze samotného pekla. Hele:
https://auto.tn.nova.cz/…lovske-auto.html
Avatar - Hammunasakra
18. 10. 2019 21:29
Re: No moc pěkně!
V rámci příhod a lží atd. velkej šéfů = Musk nebude nejhorší. To k těm schopnostem a penězum asi zčásti patří = je to tak MOC vysoko, že to objektivně těžko posoudit = jak bych se by ses v týhle úrovni choval

Sekty taky nemám rád = ale snad eště trochu ta Tesla, ale japonská? Tady? To nevim..

S článkama na ACZ jejich nekvalitou nevyvážeností atd. = to mám taky problém. Občas tu opakuju černej humor = jak SM když odešel Machi(avelli) šel nahoru a ACZ když přišel = zas dolu. Nejhorší je že to neni vtip :-!
18. 10. 2019 21:04
Re: No moc pěkně!
Já nemám problém s Teslama ale s tou sektou. A nemám rád Muska. Je to lhář.
A nemám problém s Japonncema (nejvíc paradoxně najedu v Japoncovi) ale s tou sektou trochu taky. I když to samozřejmě proti fanouškům tesly jsou nóbl inteligentní lidi. .
A extra speciálně mám problém s tisícema debilních kolmanovejch článků o supře a o ničem.
18. 10. 2019 21:01
Re: No moc pěkně!
Tak jsem to opravdu přehlédl. Omlouvám se.
Jinak bída je relativní slovo - znám ten okruh dobře a na mokru...v neznámým autě s těma pár koněma - je to hustý.
Díky
18. 10. 2019 20:56
Re: No moc pěkně!
Jakej čas myslíte? V textu píšu, že za 2:14, což je možnostem auta samozřejmě bída, ale nějak se začínat musi. Pokud myslíte video a rozostřené údaje, chlapci z týmu mě poprosili, aby výstup z telemetrie nebyl vidět. Sice jsem jel pomalu, ale i tak nechtěli.
Avatar - Hammunasakra
18. 10. 2019 20:44
Re: No moc pěkně!
Jj tahle část práce mu fakt de = to ode mě nebyla ironie = dobře si vybere dobře se pobaví a většinou to dobře napíše :yes:

Ta druhá to ale dost kazí = u mě až jako přebíjí ;-)

Ty máš s těma Teslama a japončíkama sakra problémy = proč ti třeba ta https://www.autoweb.cz/…st-ni-vydoloval/ tak vadí? Je DOBŘE že i dneska někdo dělá auta jako Toybaru, Supra, RC-F nebo LC500
Avatar - Hammunasakra
18. 10. 2019 20:38
Re: Martine doubleúspěch
Neni = prostě shoda :-)

Což je zrovna docela BLBÁ shoda = blbá pro ACZ

A tim taky trochu pro nás ;-\

Ta new platforma kde 2cifernej počet příspěvků znamená NEvim kdo na koho reaguje = to je fakt :no:
18. 10. 2019 20:22
Re: Martine doubleúspěch
Dneska jsi se mnou jednou souhlasil...to je div!
A já s tebou souhlasím teď.
Svět je divnej... :D
18. 10. 2019 20:21
No moc pěkně!
Hezky se to četlo - po dlouhé době.
JInak ten časík je tak špatnej, že tam fakt není napsanej? Nebo jsem to přehlédl?
A klasická ( dnes vtipná) chybka jako podpis serveru taky nechybí. ("jezdit s příplatkem" - tipoval bych "přítlak")
Jo, jako čtenář a fanoušek sportovní jízdy jsem spokojen.
Bohužel je to prchavý okamžik jednoho článku
Brzy to příjde zase ..jak by jezdila Toyota Supra v atmosféře Marsu za předpokladu, že jí řídí trijhlavý mlok z Jupiteru?
Avatar - Hammunasakra
18. 10. 2019 20:19
Martine doubleúspěch
Jak ta část spráce kdy se bavíte a jezdíte autama který vás zajímaj = tu děláte dobře :yes:

Tak ta kdy za vašeho šéfování padá úroveň ACZ ať nekvalitníma evidentně bez znalosti angličtiny přeloženejma zahraničníma textama nebo naprosto tristní diskuzní platformou kdy lidi neví kdo na koho reagoval = tu taky :no: