Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Diskutéři vs. diskutéři se opět chystají na letiště. Přijeďte taky!

V březnu jsme se poprvé takto hezky sešli na letišti v Mnichově Hradišti, v sobotu devátého listopadu vyrazíme zase!
Zpět na článek
Avatar - Mikesus
8. 11. 2019 20:13
Re: Všichni jste zvani
Jen EV vem, když budeš mít nabito. Už jsem Ozzyho vzal do EV Soulu a moc se mu to líbilo, že na semaforech soutěžil s 530d v rozjezdech.
7. 11. 2019 15:04
Re: Všichni jste zvani
Máš pravdu, asi jsem to špatně pochopil :-) ... Uvidím podle počasí a s něčím tam dorazím.
Avatar - JirkaVejrazka
7. 11. 2019 10:46
Re: Všichni jste zvani
On nepsal, ze EV nechce. Reagoval na tvoji otazku "bude tam nekdo s EV?". Klidne ho vem, radi se na nej podivame...
7. 11. 2019 09:37
Re: Všichni jste zvani
OK, díky. Rád dorazím, pokud mi to tedy počasí dovolí (pojedu ze severu a už u nás před týdnem sněžilo). Na RC mám letní pneu a v zimě nejezdím. Nicméně možná škoda, že tam EV nechceš. Je to teď hodně diskutované téma a informace k tomu jsou zkreslené. Projet a probrat auto, ke kterému se zatím běžně nedostaneš, by mohlo být zajímavé i pro ostatní. Nejsem zrovna "ortodoxní" zastánce elektromobilů, nicméně reálných zkušeností mám dost.
Avatar - Ozzman
7. 11. 2019 08:39
Re: Všichni jste zvani
Až se všichni vyblbneme, nebo hybridum dojdou baterky :D Minule to bylo tak do cca 13-14h? Nepamatuji s ipřesně..
Avatar - Đawson
6. 11. 2019 23:27
Re: Všichni jste zvani
Jen pro info, do kolika tam budete?
Avatar - Ozzman
6. 11. 2019 21:51
Re: Všichni jste zvani
Tak buď rázný a řekni: Žádný sraz, žádná svatba! :D
Avatar - woody-alien
6. 11. 2019 21:41
Re: Všichni jste zvani
Dawson : přece mi to nedáš kontumačně.... ;-)

Jeden prsten vládne všem
jeden jim všem káže
Na letiště přivede
Fábku značný ráže. :D
Avatar - Đawson
6. 11. 2019 20:36
Re: Všichni jste zvani
Chlapci já to asi nedám a fábii mpi 44kw budete muset oželet :D V 10:00 mě přítule objednala v Liberci na svatební prstýnky, jak sem psal, bohužel už dávno nejsem pán svého času. Pojedu po D10 kolem letiště, zkusím to nenápadně nahodit, jestli by to tam žena se mnou hodku vydržela, ale přít se sní nebudu. Takže swift opět vyhraje :D
6. 11. 2019 18:34
A čo my cezpoľní?
Priamy prenos na ČT1 nebude?
Avatar - Ozzman
6. 11. 2019 16:09
Re: Všichni jste zvani
Ahoj, EV ne, jen hybrid všech možných barev :D Co vezmeš nechám na tobě, dole jsou informace o příjezdu. Budeme se těšit.
6. 11. 2019 15:25
Re: Všichni jste zvani
Ahoj.
rád bych se také přidal. Bude tam někdo s EV? Můžu vzít buď Konu EV, nebo pak RCF .
6. 11. 2019 15:02
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Přímo multimiliardová, ale to ti starej důchodce jako já navíc bez maturity snad nemusí vysvětlovat :D Škoda, že nedorazíš.
Avatar - Hammunasakra
6. 11. 2019 13:23
Re: INFO KE SRAZU
Jj pochopil sem to = fakt zajímavej bordel = po měsících cizelování. To čemu machi(avelli) říká VÝVOJOVÝ TÝM = prostě působí tak jak to napsal hned první dny po nasazení týhle amatérštiny Karel = dohodil to mírně dementnímu příbuznýmu

Je to drsný = ale tohle fakt působí CELÝ MĚSÍCE amatérsky amatérsky amatérsky

No sem rád že muj účet dál normálně funguje = ale nerad kam úrovní textů, chybovostí i kvalitou platformy = machi(avelli) tyhle stránky doved
Avatar - Ozzman
6. 11. 2019 13:18
Re: INFO KE SRAZU
Jen pro upřesnění, mne nešlo poslat SZ na některé účty, třeba na Otu4, stejně je škoda, že třeba přes blog jsem si nemohl rozkliknout uživatele a napsat jim SZ.. to nelze a nějaké vyhledávání dle jména tu taky není...
Avatar - Hammunasakra
6. 11. 2019 12:52
Re: INFO KE SRAZU
Jak se dostat na NEEXISTUJÍCÍ NICK a psát z něj = to ví jen machi(avelli)ho VÝVOJOVÝ TÝM = nebo soudě podle kvality jejich práce = ani oni ne :D

Mě to tam prostě skočilo = na tabletu z kterýho sem stokrát psal jako hamunnasakra = proč de psát z nicku kterej NEEXISTUJE = to ví nebo spíš NEVÍ ten vývojový tým. Kterej fakt stojí za.. dobou kterou jim všechno trvá z principu špatnou protože NEPŘEHLEDNOU platformou a víc k jejich práci radši už nic = musel bych JEN NADÁVAT a NADÁVAT

Fakt neznám žádnej serioznější web, kterej by se v tom TAKHLE plácal a měl = naposled nesmyslnej text k prodejnim číslum = a měl TAKOVOU chybovost

Ale URČITĚ to neni šéfredaktorem = po jehož nástupu ten obří úpadek nastal :-!

Skoro sem se bál aby mi šlo přihlásit se na muj normální účet = proč tobě nešlo poslat SZ a u mě tohle a to asi zdaleka nebudou jediný 2 problémky = to jak to vypadá neví po těch měsících matlání ani oni
Avatar - Ozzman
6. 11. 2019 11:32
Re: INFO KE SRAZU
:D To je zajímavej bordel :D A jak můžeš psát pod tímto Nickem? Jak se na to dostaneš?
6. 11. 2019 11:02
Re: INFO KE SRAZU
For OZZY

machi(avelli)ho VÝVOJOVÉMU TÝMU se fakt daří = koukej pod jakym nickem píšu! :-!

Kdysi dávno nám účty sloučili = teď místo mýho vyskočil tenhle :*)

Když na nick kliknu = píše že POŽADOVANÝ UŽIVATEL NEEXISTUJE :yes: :D
Avatar - Jerry.Gunman
6. 11. 2019 10:33
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Huž jsem se bál, že je to za to, že namísto ojíždění pneumatik chci... ehm... tento... manželku - a navíc ještě svoji vlastní ;-)
Avatar - Ozzman
6. 11. 2019 10:13
Re: Poptáváme dotovaný diesel
To máš za tu naftu :D :-[]
6. 11. 2019 10:03
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Predpoved zatim na snezeni moc nevypada*, tak snad dobry. :-)

(*na uplne suchou ranvej ale taky ne, takze pokud uz z toho mas slicky, tak se asi celkem pobavis :D )
Avatar - Jerry.Gunman
6. 11. 2019 09:23
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Woe :D :D :D

Mládě svěříme babičce, odjedeme do wellnessu, hupsneme do vířivky a celej wíkend se budeme věnovat výrobě dalšího potomka - a zároveň se budeme usilovně snažit, aby z toho potomek nebyl :D :D :D :D

Tomu požitku se nevyrovná ani dotovaná nafta :D


Edit: BTW, opět děkuji neznámému blbci / neznámé blběnce za jeho / její mínus :D
Avatar - Ozzman
6. 11. 2019 08:56
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Nebo vem manželku na krásný romatický sraz na letišti, doprovod zakázán není :D

Zatím to vypadá, že na naftu tam budu v menšině, takže by se mi to hodilo, abych nečerpal jediný dotace :D
Avatar - Jerry.Gunman
6. 11. 2019 08:55
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Do Mnichova Hradiště to mám tak půl hoďky, takže bude-li se další sražení tamo odehrávati, bude mi cťou doraziti

Přece jenom, byl by hřích nevyužít to dotaci na naftu, když ej tak obrovitá :D :D :D
Avatar - Ozzman
6. 11. 2019 08:49
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Teď, když vím, že bys měl zájem, tak ti příště dám vědět, pokud nějaké příště bude :) Jak jsem psal, je těžké oslovit všechny, protože nikdy nevíš, kdo by ten zájem měl, jsem rád, že Machi mi napsal tuto pozvánku, alespoň se to dostalo mezi další lidi, než je má sociální bublina :D
Avatar - Jerry.Gunman
6. 11. 2019 08:43
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Tak to jsem nezachytil, being really sorry :(

S většinou z vás bych se potkal skutečně rád.
Jak pravíš, Ozzy - možná příště na nějakém tom jarním sražení
Avatar - Ozzman
6. 11. 2019 08:37
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Avízo tu bylo více, než 2 týdny předem formou tohoto článku, blogu, pozvánky na Moje.Auto.cz a já i osobně obepisoval mé známé diskutéry, o kterých jsem věděl, nebo tušil, že na srazy jezdí, nebo mluví, že se srazů chtějí účastnit... bohužel ani takto se mi nepodařilo podchytit všechny :) Třeba příště...
Avatar - Jerry.Gunman
6. 11. 2019 08:22
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Bylo by mi ctí přijet :D
Do nádrže bych si nechal nasypat +- 55 kilogramů naftové dotace, do opasku +- 900 gramů argumentů 45ACP, do pouzdra na opasek cca 1.200 gramů jejich aplikátoru - a se Sitrónkem či Pažoutíkem bychom dojeli a podiskutovali :D

Leč není to možné - na tuto SO a NE máme zajednaný a zaplacený romantický wíkend v západních Čechách - a kdybych to zrušil, tak mi mangelka vydloubne srdce lžící.
Chlopi, hoďte avízo tak alespoň 2-3 týdny předem :-( :-( :-(
Avatar - Ozzman
6. 11. 2019 08:10
Re: INFO KE SRAZU
Mne to píše, že OTA4 uživatel neexistuje :D
Avatar - Hammunasakra
5. 11. 2019 21:39
Re: INFO KE SRAZU
Od naprosto nepřipravenýho nasazení nový platformy špatně funguje propojení stránek MOJE AUTO a těhle = machi(avelli) to má už od prvních dní v seznamu chyb = za těch pár měsíců na to asi jeho VÝVOJOVÝ TÝM jak jim řiká neměl čas :D :-!

Zrovna nedávno sem to tu psal = že to zlobí. Řešení je většinou se komplet odhlásit a znovu přihlásit = pak se to většinou chytne. Fakt smutnej přechod z nejlepší do nejhorší platformy = ale zase se tim vyrovnává úroveń s úrovní textů = dneska třeba naprosto tristní ŠPATNĚ napsanej komentář k prodejním číslům = když už špatně TAK VŠECHNO :*)

Úplně trisně to funguje když funguješ jako já = ráno na počítači doma pak v práci občas mezitim na mobilu = to tenhle new machi(avelli)ho systém naprosto nevzládá :yes: :D
Avatar - speedfred
5. 11. 2019 19:10
Re: INFO KE SRAZU
Tak samozrejme MT je fajn ale u QV je ZF AT perfekt a čo si budeme vravieť na také odpaly z miesta toho asi aj viacej vydrží a má lepšie poskladané prevody.
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 18:50
Re: INFO KE SRAZU
Ok super, nešlo mi to poslat ti SZ.
5. 11. 2019 17:02
Re: Ach jo
Jasný...fakt mě to mrzí, budu doufat :)
5. 11. 2019 17:01
Re: Ach jo
No, Haldex... AWD bych to úplně něnazýval :D
Avatar - wikinko
5. 11. 2019 16:54
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Ja by som sa ti tam s mojou chrochtou pre porovnanie hodil ale mam ten vikend nieco ine. inak by som bol schopny prist. Snad nabuduce.
Avatar - Emel
5. 11. 2019 16:34
Re: INFO KE SRAZU
Pfff... rozhodně teda ne automat v Insignii. Manuál v pořádném autě je nejlepší... a čáry na asfaltu a plameny z výfuku :-)
5. 11. 2019 16:31
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Neboj já přijedu na sjetejch letních :D
5. 11. 2019 16:21
Re: INFO KE SRAZU
Znovu potvrzuji účast. Jinak kuzelek mám asi jenom 8 tak doufám že se někdo přidá
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 15:46
Re: INFO KE SRAZU
Nemusíš měřit, přijeď na pokec, aby nám klaunům nebylo smutno :D
Avatar - speedfred
5. 11. 2019 15:40
Re: INFO KE SRAZU
Neviem či vôbec prídem ja.
Na takéto merania je najlepší automat, spojku sa mi už huntovať nechce.
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 14:56
Re: Všichni jste zvani
Dobře, píšu si tě :)
5. 11. 2019 14:35
Re: Poptáváme dotovaný diesel
A to vůbec jestli máš dieselgatový motor. To je něco společensky naprosto neakceptovatelného :D :D Tak tam přijeď vypustit emise jako 10 autobusů, ať mají někteří radost :yes:
5. 11. 2019 14:33
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Těžko, ten jen srší moudra od klávesnice.
5. 11. 2019 14:30
Re: Všichni jste zvani
Nevím sice co tam budu se Superbem dělat (slalom asi ne), ale klidně tam jako zástupce aut s normálním motorem dorazím :D
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 13:03
Re: Poptáváme dotovaný diesel
To už je pravděpodobnější, že přijede Áda v Renaultu :D
Avatar - wakantanka
5. 11. 2019 12:48
Re: 627 km
Mám to o 30 km menej, takže na tento zraz bohužiaľ nedorazím. Ale ak by sa niečo chystalo niekedy na jar, za lepšieho počasia ... :D
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 12:42
Re: tvl
Hmmm docela si nám to nandal.... asi sraz zruším a rozbrečím se v koutě... ;)
5. 11. 2019 12:11
Re: Poptáváme dotovaný diesel
:yes: :-[] :-[] :-[]
5. 11. 2019 12:07
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Sucha v prádle nebo na ploše? ;-)
5. 11. 2019 12:07
Re: tvl
To by možná stálo za to, aby jsi za diskutéry přijel. Mohlo by to být velmi výživné a nezapomenutelné.
5. 11. 2019 12:03
Re: INFO KE SRAZU
No když svojí Julču nevezmeš, tak to bude jeden z mohykánů, co by měl ;-)
5. 11. 2019 12:01
tvl
No do rite, jeste tak ty klauny videt na zivo :D
Avatar - speedfred
5. 11. 2019 11:36
Re: INFO KE SRAZU
To si ma dal do kolien. :-[] :-[] :-[]
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 11:29
Re: Ach jo
To je škoda, bohužel jak to bude s dalším srazem dnes neumím říct :D
5. 11. 2019 11:25
Ach jo
Sakra sakra, půl roku se na to těším a bohužel nedorazím, slavíme prckovy narozky a to by mi odpouštěno nebylo...a to nám přibyl doma RX450h L... škoda, snad tedy bude ještě možnost... ale zjistil jsem, že má cupra na zimních během launch control startu trochu nestíhá přenést výkon, tak bych byl rád za letní setkání...to už asi budu na 370 PS
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 11:00
Re: INFO KE SRAZU
Pokud nebude daleko od Phy, tak se zúčastním, jinak bych si musel brát dovolenou :D Kdyztak dej vědět.
5. 11. 2019 10:53
Re: INFO KE SRAZU
To věřím, spíš bych teď dal sraz přes týden než o víkendu.
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 10:52
Re: INFO KE SRAZU
:D Doufám ,že dorazí... stejně jako většina přihlášených, budou zajímavé kousky :)
5. 11. 2019 10:49
Re: INFO KE SRAZU
Mrzí mě nepotkat poprvé Radka s jeho XF S. To dráteníkům rozebere obvody ;-)
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 10:46
Re: INFO KE SRAZU
Vím, že to máš daleko, takže to beru, snad se uvidíme jindy :) RWD auta by ale být měla, alespoň nějaká :D
5. 11. 2019 10:40
Re: INFO KE SRAZU
Ahoj Ozzy, potvrzuji že nejsem schopen dojet. Budu v Čechách dnes a zítra, ale víkend už nedám. Notabene jsem chtěl zkoušet X5 45e, ale ještě není k dispozici.

Mrzí mě to, ale 8h na cestách teď o víkendu nemůžu.

Spíš než souboje typů motorů věřím v zábavu s RWD AUTY ;-)
Avatar - Ozzman
5. 11. 2019 09:22
INFO KE SRAZU
Ahoj, takže píši vám všem, kteří jste se přihlásili, nebo alespoň jste o srazu uvažovali. Potvrzuji, že sraz bude 9.11.2019 v sobotu na letišti v Mnichově Hradišti.

Sraz je naplánován na 10.00hodin u brány letiště, na kterou se dostanete z obce Hoškovice, mapa příjezdu zde :
https://www.google.com/maps/place/Ho%C5%A1kovice,+295+01+Mnichovo+Hradi%C5%A1t%C4%9B/@50.5314615,14.9948841,16z/data=!3m1!4b1!4m5!3m4!1s0x47095288dde4dc07:0x6b11f0f762a19145!8m2!3d50.5313938!4d14.9987461

Sraz nemá předem daný program, ale budu vycházet z minulých srazů - pokec, prohlídka a projetí aut dle zájmu a pak můžeme zase zkusit nějaké sprinty (měl by být racelogic od Machiho), kdo bude mít zájem a také improvizovaný slalom či "závodní dráhu" z kuželů (ten kdo je slíbil, nezapomeňte na to).

Důležitá je bezpečnost, věřím, že jsme všichni rozumní a dospělí, nikdy nebyl žádný problém, ale prosím o dodržování zákazu gumování na letišti, mohli bychom smazat vodící dráhy pro testování autonomních aut... a navíc by to byl asi poslední sraz na tomto letišti :D

Já a Mikesus budeme na místě snad před 10h (když dopravní situace dá :D), sejdeme se u brány letiště. Prosím přijeďte pokud možno včas (10-10:30h), pak se musí na plochu vpouštět individuálně.

V případě nutnosti dávám své číslo 737 943 852.

Chtěl bych poprosit, aby jste mi co možná nejpravděpodobněji přes SZ, nebo sem potvrdili účast, popřípadě pokud dojedete později, abychom o vás věděli a nečekali u brány. Toto info prosím předejte všem, kteří pojedou s vámi a nebo dalším diskutérům, které znáte a pozvali jste vy osobně (některým nešlo odepsat, kteří se hlásili na blogu a v diskuzi). Do auta si můžete vzít i doprovod, není to omezeno.


Budu se těšit na viděnou - Ondra
31. 10. 2019 09:53
Re: Všichni jste zvani
Ahoj. Já se přidávám také. Přivezu kuželky i giuliettu.
Avatar - Ozzman
29. 10. 2019 09:21
Re: Dalsi dva "bojovnici"
:D Ok... nějak se nám to zvrhává a na komára se jde tankem :D Tak to bude zajímavý :D Uvidíme, jestli rekord udrží Speedfredova Alfa :D
Avatar - JirkaVejrazka
28. 10. 2019 19:28
Dalsi dva "bojovnici"
Trochu jsem se poptal kamaradu a dva se ozvali, ze by si zkusili drag race proti Yarisu v hybridu. Sice si na nej moc neveri, ale zkusit by to chteli. Takze snad bude i BMW 335i a Mustang v petilitru.
Avatar - Ozzman
28. 10. 2019 11:28
Re: Pokusim se prijet
Doraž, obepisu vás před akcí s potvrzením.
Avatar - Ozzman
28. 10. 2019 11:28
Re: Na pokec
Ahoj, na FB ne , ale v týdnu před akcí vás obepisu do SZ, jinak v diskuzi je odkaz na blog s dalším infem. Sraz je v 10 dopoledne.
27. 10. 2019 15:41
Na pokec
Na pokec bych se možná také rád stavil. Mám Talisman TCe200 nebo Duster II 1.5 dCi EDC. Je nějaká událost na FB, kde se dá snadněji komunikovat?
Avatar - Machýrek
26. 10. 2019 20:50
Pokusim se prijet
jako na nejaky discipliny moc nejsem, jsou mi fuk, ale rad se poznam osobne s lidma, ktery tu vic jak deset let ctu a pokecat a tak...
Avatar - Mikesus
25. 10. 2019 19:00
Re: Všichni jste zvani
Vůbec netuším. Už mi nějakou dobu leží v šuplíku. Až budu doma, podívám se
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 18:30
Re: Všichni jste zvani
Vem kužely i Civica a doražte ;) Možná bude Type R 8g ;)
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 18:29
Re: Všichni jste zvani
Ok... Chápu ... Škoda :)
Avatar - Zetti
25. 10. 2019 18:18
Re: Všichni jste zvani
jaky mas vysilacky? 40C CB?
Avatar - Mikesus
25. 10. 2019 18:02
Re: Všichni jste zvani
Tak to beru tuhle disciplínu :D, to je pro hybrid jak dělané :). Manuál bude mít nevýhodu největší, automat bude záležet jak to nastavili softwarově.
Ale čím víc nápadů, tím lépe

To mi připomnělo, mám 3 vysílačky, snad budou ještě ok a vezmu je
25. 10. 2019 17:00
Re: Všichni jste zvani
Cau Ozzy.

Super, ze se chysta pokracovani. :yes:

Pokusim se dorazit. Nejspis se stejnym autem jako posledne :-)

O kvalitach hybridu (a Alfy..) jsme se presvedcili uz posledne.

Kolik dorazi tentokrat elektromobilu?

Jinak o kuzelech jsem mluvil ja, ale mam jen male zlute fotbalove.

PS Libila by se mi disciplina treba 50-70 - letmy start s nutnosti podrazeni. Jinymi slovy jet ustalenou 50 (ja treba na sestku) na spotrebu a za carou vyvinout co nejvetsi akceleraci. Bylo by to mozne i ve dvojicich.
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 16:41
Re: 627 km
Bohužel, nedá se vyhovět všem ze všech koutů československa, takže plně chápu :)
Avatar - xxc
25. 10. 2019 15:59
627 km
Ja nepridem, je to daleko :-) Keby nemerali a isla dialnica, tak by som zvazoval, ale google pise 8 hodin cesty a to je vela na mna.
25. 10. 2019 12:32
Re: Víc info?
Aha, blog nesleduju :) Dík za info, ještě zjistím plány a dám vědět :yes:
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 11:30
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Pod sněhem to snad nebude :D Doufám...
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 11:30
Re: Víc info?
Ahoj, klidně jsi mohl psát SZ , jinak info je na blogu https://blog.auto.cz/…cz-sraz-letiste/#…

Letiště je v Mnichově hradišti, sraz před 10h u brány (je to tam takové těsnější), obešlu pak účastníky a pošlu na mne telefon, kdo nemá. Jak to bude probíhat je čistě na nás, asi poměříme zase nějaké ty sprinty, když by měl být racelogic konečně a od minula jsme chtěli udělat slalom z kuželů či případně nějaký improvizovaný okruh, ale zatím se nikdo s kužely nenahlásil... už si nepamatuji, kdo je má :D

Jinak disciplínám navíc se asi nikdo nebrání, pokud to nebude zahrnovat destrukci aut :D Vem co chceš, auta co se hlásí jsou všemožné, takže výběr je na tobě :)
25. 10. 2019 11:08
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Tak dálnice rozhodně dovednostní disciplína je (dvojnásob tam, kde limitem jsou jenom koně pod kapotou a hustota provozu), ale není to ten samej druh, kterej se dělá na uzavřený ploše s kuželama. :-) Takže dorazim a vyzkoušim zas trochu jinej sport. :-)
Avatar - _Karel_
25. 10. 2019 11:07
Re: Všichni jste zvani
Ahoj Ozzy, díky za pozvánku. Pro mě je to ukrutně z ruky, na cestě bych nejspíš strávil dvojnásob času co na srazu, tak spíš ne. Ale třeba se mi to ještě rozleží... :-)
25. 10. 2019 10:55
Víc info?
Ozi, můžeš nasdílet / poslat link na víc info? Úmyslně nepíšu do SZ ať to info je i pro ostatní ;)

Možná bych se stavil, otázkou co vzít, hybridy tam budou, tak bych mohl provětrat ÓPéCéčko :)
Avatar - woody-alien
25. 10. 2019 10:52
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Jako že dálnice není dovednostní disciplína ? To bych se hádal. :D ;-)
Tady není nikdo přespolní, nevím ze srazů o nikom, kdo by machroval závodnickým uměním, a to přitom by někdo i mohl....když závody jezdí.

Přijeď, vyzkoušíš si svoje auto v klidu, bezpečí a pocitu sucha. Možná. :D
25. 10. 2019 10:50
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Super, pokud nebude extrémně frišno (ale to snad ještě nebude), tak dorazim. Nějak jsem letos zaspal objednávání na přezutí. :-)
Avatar - Dany
25. 10. 2019 10:46
Re: Všichni jste zvani
Len im to tam počarbite, aby mali nad čím rozmýšlať. :D
Potom sa stáva, že ťa tlačí pod kamión, lebo niekto pred tebou si dovolil brzdiť.
Avatar - Mikesus
25. 10. 2019 10:29
Re: Všichni jste zvani
A to nebyl ani autopilot, jen asistent, kterej chtel, abych furt drzel ruce na volantu.
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 10:22
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Níže možná koncernvé TDI dorazí, takže klidně C5 ;)
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 10:21
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Ahoj, určitě doraž, alespoň nebudu sám... a ještě ohavný koncern! To je přesně to co potřebujeme :D
25. 10. 2019 10:12
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Dotované dízlauto (klasika klasikovatá - tdi 110kw 7ds) by se našlo, dokonce bych tou dobou měl být i v česku. Přespolní berete? :-) Nejsem ale žádnej závodník, 99% času akorát dálniční jezdec... takže případně dovednostní disciplíny s kužely nebudou nic moc. :-) Ale třeba se něčemu přiučím.

Jak psal už Zetti nahoře, dobrá příležitost vyzkoušet si svoje auto na limitu a relativně bezpečně...
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 10:09
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Psst! Ticho! :D Jinak budu Zhamumasakrován! :D
25. 10. 2019 10:06
Re: Poptáváme dotovaný diesel
No právě, to by musel vyjít echt pěkný víkend na Miatu... Ale kdyby náhodou, byl by to aspoň pěkný výlet na závěr sezóny. Jinak Octa je 110kw, manual :) Ale zase C5 je hydropneumatika, taky něco apoň trochu jiného..
Avatar - speedfred
25. 10. 2019 10:05
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Tebe netreba veľký kufor na hudobné nástroje, ty s ním chodíš po dotácie :-!
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 10:02
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Tohle je 110kw, ale zase menší auto :)
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 10:02
Re: Poptáváme dotovaný diesel
No Oktávka TDI 2.0 (110kw?) by byla hodně dobrá, jako takový etalon ! Já s ní jezdím služebně, ale nikdy nebyl čas ji poměřit :) C5 je taky fajn, alespoň bychom se konečně dozvěděli, co že dělají ty lichoběžníkové nápravy :D Na Miatu bude zima ne? :D Ale doraž ;) Budeš vítán, vím, že jsi z daleka, tak chápu to dilema..
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 10:00
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Zatím jsem jediný s dieslem... nechci stát v rohu, jak mne kamenujete dotacemi :D :D
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 09:59
Re: Všichni jste zvani
:D Kéž by! :D Na druhou stranu, když mi Mikesus ukázal, jak se nechat autopilotem svézt kolonami v Praze... není to tak špatné :D
Avatar - woody-alien
25. 10. 2019 09:56
Re: Všichni jste zvani
To bych mohl být novej Forrest Gump. Připletl se k historické události a ovlivnil dějiny. :D
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 09:53
Re: Všichni jste zvani
Hlavně nesmíš smazat vodící čáry pro autonomní auta :D Jinak by nás to mohlo mrzet , že si ještě za 10 let budeme muset řídit sami.
Avatar - woody-alien
25. 10. 2019 09:53
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Netlač na pilu, nejdřív aby bylo dost spalováků, pak aby bylo dost těch co si užívají dotací....pak aby bylo dost Fordů a nakonec Mondeí, nebo co ? :-( :D
Avatar - woody-alien
25. 10. 2019 09:51
Re: Všichni jste zvani
No, pokud by pršelo, můžu vzít Leona. Přece jen na mokru se ta "bestie" nedá vůbec ovládat a letiště by mi nemuselo být dost veliké. :D
Avatar - woody-alien
25. 10. 2019 09:49
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Aha, takže obráceně než u Cimrmanů. http://radiozurnal.rozhlas.cz/…tavku-po-6235530
:D

Nakonec firma Mikesus a otec už taky byla. ;-)
25. 10. 2019 09:47
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Škoda, že to mám trochu (dost) z ruky.. Ale ještě zvážím. Láká mě ta účast různých typů hybridů.
Vzhledem k omu, že už jsem svého hybrida prodal, tak pokud by bylo hezky, vzal bych MX-5, pokud ne je na výběr O3 2.0tdi nebo dědeček Citroen C5...?
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 09:47
Re: Všichni jste zvani
Na diskuzi se nám ozvala Fabie... ta přeci Swiště vyškolí :) Doufám, že přijede, aby sis tak nevyskakoval :D :D
Avatar - woody-alien
25. 10. 2019 09:45
Re: Všichni jste zvani
Já beru Sviště. Krávou už jsem byl. ;-)
Akorát nevím jestli ještě na letních.
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 09:37
Re: Poptáváme dotovaný diesel
:D Dotovaná nafta doveze nedotovaný benzín ! Kam ten svět spěje ! :D Zkouším ještě ukecat otce s Kugou 1.5EB, ty máš stejný motor, žejo? To by mohlo být zajímavé :)
Avatar - speedfred
25. 10. 2019 09:26
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Galaxiu si doveziem na korbe :-[]
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 09:20
Re: Poptáváme dotovaný diesel
:D Tyjo, jako mne osobně dodávky baví (tísíce km s Tranzitem jsou u mne znát :D ), ale zase by byla Škoda Galaxie :D Možná by si stím Ducatem třeba nějakému pomalějšímu hybridu natřel :D Kdo ví :D
Avatar - speedfred
25. 10. 2019 09:12
Re: Poptáváme dotovaný diesel
Mám prísť s Ducatom? Tam mám 180PS :-)
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 08:44
Re: Všichni jste zvani
Vem Insi, taky jedu velkou krávou, aspon bude sranda, když někdo vezme ty kužely na slalom/okruh jak sliboval :D
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 08:43
Poptáváme dotovaný diesel
Jsem moc rád, že je o akci zájem, jen bych ještě poprosil někoho, kdo by přivezl nějaký dotovaný diesel 150-200k ideál :D Jsem tam jediný zástupce a nechci být v menšině ! :D


Všechny ostatní si píšu a budu vás obesílat v týdnu před akcí s kontaktem, abychom se našli na místě a potvrdili si účast :)


NĚKDO MINULE SLIBOVAL KUŽELY NA SLALOM - IMPROVIZOVANÝ OKRUH

Prosím ozvěte se, ať je to trochu zase jiné, než jen sprinty :)
Avatar - Ozzman
25. 10. 2019 08:41
Re: Všichni jste zvani
Budeme se těšít ! :)
25. 10. 2019 08:36
Re: Všichni jste zvani
Pokusím se dorazit ,abych podpořil komunitu spalovàků.
Jag xf s. :-)
Avatar - Emel
25. 10. 2019 08:33
Re: Všichni jste zvani
Pokusím se, ještě nevím čím... asi ted Insi.
Avatar - Zetti
25. 10. 2019 07:50
Re: Všichni jste zvani
Abychom si rozumeli, jedu se svezt, pripadne porovnat s jinyma autam a otestovat co na silnici moc testovat nemuzu. Vse pro vlastni informaci. Preci jen svezeni na letisti se neprihodi kazdy den.

Samozrejme muzu poskytnout nejakou informaci pramenici z praxe najetych zatim 25 tis. km, ale nejsem prodejce. S nejakymi testovacimi jizdami radsi nepocitej.

Ty omezene informace od prodejcu prameni z jejich nezkusenosti. Musi jezdit sluzebne s crossama a aesixama a lepsi auto jim proste na jezdeni domu nepuci. Tak ho pak logicky neumi prodavat.
Avatar - Mikesus
24. 10. 2019 21:17
Re: Všichni jste zvani
Vem Galaxy a přijeď. Ozzy se bojí, že bude jedinej s obyč motorem :-!
Avatar - Ozzman
24. 10. 2019 21:14
Re: Všichni jste zvani
Vem Galaxii , nedávej do kufru slivovici a doraž :D
Avatar - speedfred
24. 10. 2019 20:59
Re: Všichni jste zvani
Ja som sa rozhodol že zimáky na ňu už nedám a či prídem je tiež otázne. Ak tak jedine Doblo/Galaxy.
Avatar - Mikesus
24. 10. 2019 20:22
Re: Všichni jste zvani
Super, budu se těšit na svezení a vysvětlení. Ten dealer se moc nepredvedl.
Avatar - Mikesus
24. 10. 2019 20:21
Re: Uz zase?
Že se divíš, nech si ten dopis proplatit od Machiho až dorazíš:). Doufám že budeš fotit znovu, tvé fotky jsou parádní, a nenecháš se znechutit takovými přešlapy.
Avatar - Ozzman
24. 10. 2019 20:20
Re: Uz zase?
Už chápu, proč budeš mít jen mobil na focení...:/ :D
Avatar - JirkaVejrazka
24. 10. 2019 20:10
Uz zase?
Foto: acz. Ze me to uz neprekvapuje. Musim posilat dalsi doporuceny dopis?
Avatar - Ozzman
24. 10. 2019 19:54
Re: Všichni jste zvani
Já budu na zimakach, takže mi sníh nevadí :D
Avatar - Zetti
24. 10. 2019 19:50
Re: Všichni jste zvani
Ja prijedu na 99%, manza mi puci svoje PHEV auto a udela svacinku. Kez by napad snih, ale to asi je jen (ne)zbozne prani
Avatar - Ozzman
24. 10. 2019 18:49
Všichni jste zvani
Zahoďme diskusní zášť a pojďme se sejít na letišti, kde si nesoutěžne můžeme vyzkoušet, co naše auta umí , nebo jen pokecat... Každý je vítán, na autě ani výkonu nezáleží ! Díky Martinovi za propagaci a pomoc s organizací a zajištění letiště .


Hodně z vás se mne na to dlouhou dobu ptalo, tak teď máte možnost dorazit a doufám, že mne nezklamete.:)

P.s. Zatím bude dost hybridů a potřebujeme i někoho se spalovaky !