Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jízdní dojmy s Nissanem Juke: Extravagance pokračuje

Nissan Juke, městské SUV s polarizujícím designem, se konečně dočkal druhé generace. Podrobněji jsme se s ní mohli seznámit v okolí katalánské Barcelony.
Zpět na článek
Avatar - speedfred
10. 11. 2019 20:32
Re: Pjekné auto pjekný 3válec...
hoši klídek, je to pravdepodobne jednoduchší človek (ak sa dá nazvať) tak ho trá ignorovať.
Tiež by si sa mohol držať tématu.
PS proti 3 valcom nič nemám.
Avatar - lamal
10. 11. 2019 09:20
Re: Všade samý liter
ja pisem o tych, kt chceju viac ako v pripade juke 1 bola 1.6t so 190k teraz ti co chceju viac pojdu inam...
Avatar - lamal
10. 11. 2019 09:18
Re: Všade samý liter
možno, u micry to kazdopadne nebol ten pripad...
Avatar - kaa
10. 11. 2019 08:51
Re: Všade samý liter
Tady přeci nejde o to, jaký výkon ten tříválec má,ale o projev tříválce jako takového. Ale komu charakteristika tříválců nevadí ať je klidně kupuje.
10. 11. 2019 06:26
nebude
Uz som tu pisal, 1,33 je motor Renault.
Nissan je s renckom na nože, za motor im platiť nebude.

A napokon, na male auto je to uplne dostatočný motor
10. 11. 2019 06:26
nebude
Uz som tu pisal, 1,33 je motor Renault.
Nissan je s renckom na nože, za motor im platiť nebude.

A napokon, na male auto je to uplne dostatočný motor
Avatar - _beta
9. 11. 2019 23:12
Re: Všade samý liter
Môže dať aj väčší motor, ale načo v tejto chvíli?
Stačí homologovať s litrovým a ak sa predaje rozbehnú, tak časom ísť motormi smerom hore.
Takto idú cestou nižších nákladov.
Treba brať do úvahy, že Juke už nie je v triede sám, má kopec silných konkurentov, takže predaje sú otázne.
Avatar - lamal
9. 11. 2019 21:59
Re: Všade samý liter
nemyslim, ze nissan chce ist proti sebe, skor ho tam mat nemoze... nie je ani v micre ani v juku... bodaj by ho tam dali, ale neverim tomu ani do micry neprisiel

liter je inak schopny urcite vacsine vyhovie, 1.6digt v predoslom sa celkom predavali, teraz kazdy kto chce silnejsi motor aspon 150-180k musi ist inde... zase to protireci o sport kecoch o juku, ´´sport´´ model ma silnejsie motory... juke nie

to tvoje asx... keby mu dali aspon 6kvalt, inak dobre auto pre ludi co potrebuju auto na jazdenie a slubu a nie hluposti
Avatar - 3_diamanty
9. 11. 2019 20:34
Re: Všade samý liter
to 1,33tce by tam ale casom malo byt ci nie? neverim ze ho tam nedaju... v konecnom dosledku by sli len proti sebe kedze tento ich spolocny biznis je ako spojenene nadoby ... dam krk ze do roka od zahajenia predaja pribudne aj 1,33tce ... ale inak uz aj ten liter ma velmi solidny vykon a mnohi mladi zakaznici dnes uz nejake valce ani neriesia takze aj ten liter by mal byt pre nich uplne postacujuci ..mne osobne sa novy juke moc paci a je to snad jediny nissan zo sucasneho portfolia ( ktore je stale chudobnejsie.. kedze nedavno skoncil note aj pulsar ) ktory by som si vazne vedel
predstavit ako sikovne a zaroven stylove auto na kazdy den.. ( aj ked "nove" ASX je za mna stale vacsi favorit v tomto smere pre mna https://www.autoviny.sk/…si-nas-videotest ) ...
Avatar - lamal
9. 11. 2019 20:21
Re: Všade samý liter
neviem od koho dostava nissan diktát, ale je to trapne mat 1,33 v dacii a juku nie... pada hlbsie a hlbsie
Avatar - _beta
9. 11. 2019 18:04
Re: Juke 1 generation
Áno, Nissan úplne zabudol na kvalitu montáže. S Primerou a spol spred 20 rokov sa to nedá ani porovnať.
Aj keď sa to pomaly zlepšuje.
Len neviem či už nie je neskoro, predaje im strmo padajú nadol.
Avatar - _beta
9. 11. 2019 18:02
Všade samý liter
Netvrdím že to bude extra pomalé s tým litrom, to nie. 86kW a 180Nm (alebo 200?) sú výkony dvojlitrov spred pár rokov. Ale taká 1.33 by to slušne rozhýbala pri stále rozumných nákladoch.
Avatar - CICERO
9. 11. 2019 16:41
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
9. 11. 2019 16:39
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
9. 11. 2019 16:19
Re: Pjekné auto pjekný 3válec...
Normálně te ty zfetovaný dobytku nevidím, ale bohužel jsem se nepřihlásil. Ty špinavý, prolhaný prase s žumpou místo mozku, přestaň tu urážet a srabácky obechcávat rohy domů, když majitel zrovna odjede.

Jsi křupan a pacient vyžadující ústavní péči, šmejde!
9. 11. 2019 14:42
Re: Juke 1 generation
Lexus IS300h, je tu na mojeauto.

Ad. Juke- Trvalo mi dobrý rok kým som si všetko diagnostikoval sám a pekne tlmiacimi penami vytlmil, rovnako som dal vytlmit aj všetky dvere a kufor, potom auto pekne stíchlo. Pukanie od kolies vyriešila výmena tlmičov. No proste som si auto musel ešte doma dorábať aby jazdilo bez otravných zvukov.
Nový Juke si myslím, že už nebude v predajoch taký úspešný ako jeho predchodca. Hlavne z dôvodu malého výberu motorizácii a absencii toho kontroverzného dizajnu.
9. 11. 2019 14:32
Juke 1 generation
Vlastnil som skoro 7 rokov Juke 1.6DIG-t, 140kw. Práve výkon toho auta a jeho kontroverzný bol rozhodujúci pri kúpe. Jazdilo sa s ním fakt perfektne, ale už by som si ho nikdy viac rovnako ako ziaden Nissan nekúpil.
Kvalita vyhotovenia interiéru prvého Juke bola katastrofàlna. Extrémne otravne vŕzganie palubnej dosky, pukanie počas otáčok volantu a tak ďalej. Trvalo by dobrý rok kým so si všetko diagnostikoval sám a pekne tlmiacimi penami vytlmil. Potom už sa dalo s tým jazdiť.
All-in-all nikde ma nenechalo, vždy bezpečne doviezlo kam treba, ale nakoniec som ho po 7 rokoch jazdenia radšej predal a kúpil si rearwheel drive japonsky sedan, ktorý je niekde úplne inde.