Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nová Škoda Octavia IV se představuje v Národní galerii!

Měsíce spekulací, špiónování a úniků jsou u konce. Škoda Octavia čtvrté generace se už dnes v 19:00 oficiálně představí světu.
Zpět na článek
12. 11. 2019 13:10
Držím palce
Ahoj
Tak dúfam že ta Octavia bude aspoň tak dobrá ako bola2- ka Ta 3-tia generácia nič moc. Na obrázku zatiaľ OK uvidíme v skutočnosti. Už má raz nachytali keď uvadzala 3-ka ale v skutočnosti to bolo spätne. Tak držím palce.
PS trosku mi vždy vadí to nafukovanie,ako je Octavia vo všetkom super Trochu mi to pripomína Karlosa . V Možno by mali spolu urobiť reklamu.
11. 11. 2019 22:58
disel gate
málem jsem z té krásy omdlel,ovce jdou zítra prodat trojky za 480tis objehat úvěr a hypo a zbytek života budou žrát chleba s cukrem...
11. 11. 2019 19:40
Pěkná....
Předek Scala, bok OIII, zadek pochvala (menší Superb III). Kryt motoru ("haupna") je snad beze změny převzatý z OIII facelift. V interieru se asi bude chvíli zvykat na střední výdechy ventilace a pahýly na spodku volantu. Jako celek pěkný a ne zbytečně konzervativní. :yes:
Avatar - Uživatel_5340709
11. 11. 2019 18:31
Tak kdy to
vypukne, ..... ve 20,00? ............... Kdy budou ofiko fotky? :-)
Avatar - mrha
11. 11. 2019 17:17
Re: Head up?
no ty kráso! to je hustý. Tím OCT předběhne SUPa... Ještě plugin iV verzi a objednávám !
Avatar - mrha
11. 11. 2019 13:05
Head up?
U té fotky zepředu je vidět mezi sklem a volantem "díra". Znamená to, že by Octavia mohla dostat headup displej? Moc se mi to nezdá. Může to být na něco jiného? Díky za názor.
Avatar - 3_diamanty
11. 11. 2019 12:18
no tak uvidime
som zvedavy aj na tu kabinu a volant... sice na predoslu O3 som sa akosi "tesil" viac kde ale nakoniec sa ukazalo ze lepsie sa je v pripade octavky dopredu na nic moc netesit... no ale aj tak predpokladam ze svoj titul "naj auto planety a prilahleho vesmiru" si udrzi nadalej aj vo svojej stvrtej generacii .. to akoze bez debaty :-[] ;-) :yes:
Avatar - CICERO
10. 11. 2019 15:57
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
10. 11. 2019 15:06
tak
skodadebilfans pripravit pravacku zejtra masturbujete
EDIT: pro minusaka samozrejme levacku abych na tebe nezapomel