Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Britové "vědecky" vybrali nejhezčí a nejošklivější auta poslední dekády. Vyšlo jim tohle

Krásu vnímá každý z nás trochu jinak. Přesto prý existuje objektivní způsob, jak určit, co je hezké a co není. Britové jej zkusili aplikovat na automobily.
Zpět na článek
11. 1. 2020 07:18
Subjektivni vs objektivni?! Ani nahodou....
1. Kazdy clovek ma svuj individualni vkus
2. Tato anketa, jak je v clanku popsano, mela za ukol omezit subjektivni, individualni vkus a stanovit ideal automobilove krasy pomoci "objektivni" metody "zlateho rezu"
3. K stanoveni toho, nakolik dokaze "zlaty rez" fungovat u tak sloziteho designu, jakym je automobil, staci porovnat dva automobily stejne kategorie na 10. a 617. miste - SsangYong a Range Rover.
4. SsangYong Tivoli XLV ma na prvni pohled nevyvazeny pomer mezi malymi koly a velkou hmotou "plechu" karoserie a rovnez ma nevyvazeny pomer mezi velkou hmotou "plechu" karoserie a zasklenim kabiny.
5. Range Rover ma na prvni pohled vyvazeny pomer mezi koly, hmotou "plechu" karoserie a zasklenim kabiny.
6. Samozrejme muze "zlaty rez" u automobilu brat v potaz jine proporce, nez je muj nazor, v tom pripade pak podle meho individualniho pohledu/nazoru absolutne nefunguje.
7. Ze ale nepujde jen o muj nazor, mohou v pripade automobilu z teto ankety dokazovat prodejni vysledky.
Avatar - 3_diamanty
13. 11. 2019 12:11
zrudicky nie su ziadne prekvapko
ja by som dal za mna ako najvacsiu zrudicku B-max .... ale inak modry oval v tomto opat nesklamal... co auto to zruda takze docela neprekvapujuce vysledky ... ( zda sa ze ta mlada nastupujuca generacia britov uz konecne zacina mat vacsi cit aj pre dizajn a neboji sa to dat najavo )

a povedzme yongy maju aj za mna dnes uz pekne auta... takze tivoli palec hore.. :yes:
Avatar - CICERO
13. 11. 2019 11:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.