Alko kalkulačka
Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu
Re: Re: V jednoduchosti je krasa
| 1. 12. 2019 12:17
To s těmi kamerama místo bočních zrcátek mohu potvrdit. Byl jsem nadšenej fanoušek, než jsem si e-trona s packama zapůjčil u dealera.
Zkušenosti popisovat nehodlám, to je na článek, ale zopakuji to, co říkal Koubek v Meziplynu na Streamu:
Až potkáte na cestách e-trona a místo zrcátek bude mít jen packy s kamerama, tak se chovejte opatrně, protože vězte, že řidič v e-tronu je napůl slepý a může se chovat nepředvídatelně. :-)
Re: V jednoduchosti je krasa
| 1. 12. 2019 10:49
Displej místo zrcátek v etronu je ta největší a nejnebezpečnější kravina co jsem kdy v autě zažil.
Mistr slepých uliček
| 1. 12. 2019 09:17
Musk to dělá přesně jako Jára Cimrman. S tím laserem odstraňujícím nečistoty a vodu na čelním skle to totiž bude přesně stejné, jako s tím vznikáním zlata z vyfukování doutníkového kouře do vody. :-) :-) :-) Takže nezbývá než zvolat: "Tudy ne, přátelé!" :-) :-) :-)
Avatar - 3_diamanty
no som zvedavy
| 30. 11. 2019 21:52
ked pridfe nejaka prietrz a husty dazd k comu budu tie lasery ... navyse ked sa nahodou po.eru tak pan boh ochranuj potom v dazdi sofera takehoto auta aj vodicov iducich oproti .... pride mi ze tesla chce za kazdu cenu robit vsetko co najzlozitejsie .. otazka ale znie preco? uz len cakam kedy okruhle kolesa nahradia nejakymi hranatymi ktore sa pocas otacania budu menit na okruhle .... ale na druhej strane ich kusok aj chapem... auta maju kvalitou aj mechanicky vcelku o nicom takze tu uz treba niecim inym zaujat
Avatar - _Karel_
V jednoduchosti je krasa
| 30. 11. 2019 15:27
Proč stirat okno kouskem gumy, proč se koukat do obyčejných zrcátek... a dalo by se pokračovat. Raději dnes kameru a display, ostrelovani laserem, světlomety za 50tkc kus.
Avatar - JDM
Sprcha
| 30. 11. 2019 13:35
Tak s Teslou neukázněného cyklistu neumyjeme. Na druhou stranu popálit ho laserem by mohla být taky sranda.

Bazar

Kupte nebo prodejte auto za nejlepší ceny
Vložit inzerát Zobrazit nabídku