Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen Touareg umí z nafťáku vydolovat skoro 500 koní. Stačí lehký zásah úpravce

Nestačí-li vám standardní parametry čtyřlitrového osmiválce v Touaregu, nevadí. Tradiční úpravce ABT nabízí svižnější řešení.
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
14. 12. 2019 10:40
Re: Drsný
No tak se VWždy když na něj přijde řeč chováš JAKO BYS byl :-)

KDO lže překrucuje a dělá ze sebe šaška = je jasný i z týhle diskuze ;-)

Nebo si muj zcela jasnej úvodní příspěvek = FAKT nepochopil? ;-\
Občas se = pokud to neni o koncernu kterej ti VWypíná mozek = i shodnem https://www.auto.cz/diskuse/72938/1?…

Fakt smutný = jak dospělý reagujou na to když jim vezmu hračku = napíšu fakta. Ať to že jejich představa o výhodný naftě je krutě dotovaná = nebo to že V8 v naftě nikdy nebyla zas taková pecka za jakou si jí VWymysleli

Platí prostě TO co k tématu napsal a na ČT24 s Koteckým před lety vysvětlil Vaculík. Což sem svym způsobem shrnul v tom úvodnim příspěvku = a za to dostal 2cifernou sbírku :no: černej humor mám rád ale číst a koukat na něj ne zažívat :D

Odpor k realitě je odpovídající nenávisti za to že se snažim uvádět věci na pravou míru = Jerry Gunmann je dobrej příklad = ten mi opravu jeho faux pas NIKDY NEodpustí :-)

Jo a vysvětli Karlovi toho analfabeta = tys napsal definici a on jí následujícím příspěvkem naplnil. Já s tim nemám NIC společnýho = krom toho že sem na to upozornil
Avatar - white label
13. 12. 2019 23:30
Re: Drsný
V8 TDI není MŮJ sen (opět zcela nepodloženě lžeš), přesto že je to mimořádně vhodná motorizace pro větší SUV jako je Touareg/Q7 apod, což je (shodou okolností) kategorie aut mimo můj osobní zájem.
Takže opět si úplně mimo mísu, tedy nic nového...
Marně se tu snažíš exhibovat a přitom ze sebe děláš šaška...
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 21:46
Re: Drsný
Myslíš pro TEBE to neni rozdíl? No to může bejt

Rozdíl je i v tom že já řikám FAKT = kterej jak ukázala praxe snad až většina lidí nevěděla + a furt s tim část lidí má problém. Áda řiká nějakej svuj vlhkej sen

A ten ANALFABET = to vůbec nechápu co PLÁCÁŠ = jak VYLHANÝ?

Prostě jen CITUJU co white napsal = a je to dohledatelný = s tim už nic nenaděláš. Takže OBRÁCENĚ = to popírání je TVUJ VYLHANEJ ŽBLEBT = fakt to poslední dobou, nejen ke mě, vulgaritou a uráženim PŘEHÁNÍŠ :-(
Avatar - _Karel_
13. 12. 2019 21:40
Re: Drsný
Mezi tebou s dotovanou naftou a Ádou s muzeálním benzínem je jediný rozdíl - Áda to píše daleko míň často. Seš nemocnej člověk.
"Analfabet" je další z dlouhé série tvých vylhaných žblechtů.
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 21:32
Re: Drsný
No vidíš a viz TENHLE TÝDEN = sou lidi jako pája nebo Win = který to DODNES nepochopili

Vezmu ti trochu ideí = ty nejsi liga která můžeš posuzovat = a nikdy si nebyl. Jen si nebejval tak sprostej

A přirovnání k Ádovi opakujicímu jednu větu = to beru jednak jako SMRTELNOU URÁŽKU druhak je to věta že nafta je super takže TUPOLOVANOU smrtelnou urážku :-!

No a platí prostě TO co je v úvodnim příspěvku týhle diskuze = a to co napsal teď před chvílí white = je fakt KRAVINA. To bych snad čekal od tebe = u něj to je smutný

Jo a nadávej jemu = ON ti řiká analfabet. Já jen že = nejsi žádnej myslitel. A že asi kecáš o tý whisky ;-)
Avatar - _Karel_
13. 12. 2019 21:25
Re: Drsný
"že sem skutečnost která EXTRÉMNĚ pokřivuje hodnocení aut teda motorů = dovolil napsat i pod TVŮJ sen" - ty to píšeš osmnáctkrát denně a všude, už dlouhý měsíce! Všem, kdo tě dosud nemají na hatelistu otravuješ svým neutuchajícím tapetováním pořád stejné věci diskuze. Já samozřejmě vím, že ještě dlouho budeš. Seš stejnej tupec jako třeba Áda.
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 21:06
Re: Drsný
A tobě dodnes nedochází, že to je od daleko větších úspěšnějších výrobců co vyrobili násobky V8 a dokonce V12 = úmysl? :-!
Zopakuju ti to co je REALITA = i koncern VÍ že jejich V8 benzín je LEPŠÍ = a proto naftu V8 proti běžný praxi taky celý roky prodávali LEVNĚJŠ, než stejnej motor v benzínu = víš že to je ANOMÁLIE

A hlavně tohle se NEtýká V8 = ale nafty OBECNĚ OBECNĚ OBECNĚ OBECNĚ OBECNĚ

Takže to spíš vypadá na TVOU NESMYSLNOU reakci, že sem skutečnost která EXTRÉMNĚ pokřivuje hodnocení aut teda motorů = dovolil napsat i pod TVŮJ sen, nebo? :-)

Ale platí to co sem napsal v 1. příspěvku = viz to cos ty teď napsal = cos na tom NEPOCHOPIL? ;-\

Tos mě teda dostal = přitom je to tam napsaný ZCELA JEDNOZNAČNĚ. CO se na tom nedá pochopit = abys napsal takovou kravinu blbost naprostej nesmysl jako teď = to fakt nerozumim. Umíš to vysvětlit?

Zopakuju ti to = do takovejhle aut se podobnej motor hodí technicky, ale ani tady nedává smysl ekonomicky = což NENI o nějakym V8 = je to JEN a JEN a JEN o naftě vs benzín rsp. vznětovej rsp spalovací motor OBECNĚ. Za ROVNEJCH podmínek = naprosto jednoznačná záležitost = i tady

Asi to je i pro tebe RÁNA, ale TAK TO JE. To co to dělá s částí místních diskutujících = je až neuvěřitelný
Avatar - white label
13. 12. 2019 20:31
Re: Drsný
A tobě i přesto stále nedochází, že už si s tím otravný jak pr.del a vůbec nikoho už to tady nezajímá, jak jinak ti můžou dát najevo, že si s tím zralý na (virtuální) facku.
Koncern VW, jako jediný, dnes ještě umí nabídnout pořádný V8 diesel, a tobě se z toho dělají pupínky, tak aspoň zasíráš diskuse pod každým V8 TDI.
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 18:20
Re: Drsný
Koukám na :yes: a :no: v týhle diskuzi = fakt SÍLA :-!
Avatar - _Karel_
13. 12. 2019 15:42
Re: Drsný
Má tvůj výblitek nějakou souvislost s touto "diskuzí"? Nebo ti jen praskl žaludeční vřed?
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 15:07
Re: Diesel je motor pro další generaci
A co ty Ádo = na to NEZVÝHODŇOVAT desítkama miliard palivo pro vznětový motory = a tržně dát prostor STEJNEJM PODMÍNKÁM? :-!

To bys brzo musel za naftovym osobnim autem = fakt do muzea :D
Avatar - Ada je zase tady
13. 12. 2019 15:04
Diesel je motor pro další generaci
Muzeální benzínový motor je líný, slabý, žravý, cukavý a ještě produkuje spoustu skleníkového plynu navíc.

Benzínový motor má jen 2 výhody:
- auto s benzínovým motorem rychleji topí
- nižší hmotnost benzínového motoru jej předurčuje pro použití v ručním nářadí
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 14:39
Re: Brutálně zvýhodněná nafta v USA
Tobě to fakt NEJDE = tys to fakt DODNES nepochopil? :D

Zkus ZNOVA úvodní příspěvek diskuze = a plně se SOUSTŘEĎ = to dáš. Snad už konečně :-!

Wine zkus se srovnat se ZNÁMOU realitou co ví každej ekonom a nejen ten = nafta prostě FAKT bez obřího zvýhodňování = neni při rovnejch podmínkách s benzínem konkurenceschopná

Miluješ naftu JEN PROTOŽE PROTOŽE PROTOŽE je zvýhodňovaná. A si je to drsný dozvědět se to až v tvym věku = ale co naděláš. Jestli si chtěl dál žít v bludech a ve lži = no tak sorry. Když sis ztěžoval že zlomečíčkem co se vrazilo do TVÝHO POCITU že nafta je výhodná = když sis ztěžoval že zlomek toho se hodlá dát i na lokálně BEZ emisní vozidla = holt sem ti vysvětlil. Věřim že NIKDY NEZAPOMENEŠ :*)
Takovej Jerry Gunman = mi taky nikdy nezapomene že sem opravil jeho omyl = když si poplet ekonomi-i s ekonomi-kou. A mstí se mi za to DALEKO víc než ty = kterej jen dál odmítáš, že by to s tou naftou fakt mohlo bejt tak.. jak si celej život asi netušil ;-)

To že mi tu na jednu stranu často a zrovna i dneska vyčítaj že to zmiňuju a kombinace že třeba TY to zdá se furt nejsi schopnej přijmout = je dobrej černej humor. Stejně jako ty :no: co během minuty k mýmu OZNAMOVACÍMU a :yes: co k tvýmu ZOUFALÝMU dál NEpochopení potvrzujícímu příspěvku přistály :-)

Tak co ten muj úvodní příspěvek diskuze CO si na něm zas nepochopil?
Avatar - WinDiesel
13. 12. 2019 14:37
Brutálně zvýhodněná nafta v USA
Enlarged 2021 Chevy Tahoe and Suburban SUVs offer diesel option.
The Duramax is rated at 277 horsepower (207 kW) and a strong 460 lb-ft (623 N·m) of torque. No full-size SUV competitor offers a diesel engine. It is expected to give the new SUVs some of the highest fuel economy ratings in the segment.
Highly durable materials make up the 3.0L Duramax’s critical components, including iron cylinder liners within the aluminum engine block, a forged steel crankshaft and connecting rods, and blended silicon/aluminum pistons for greater heat resistance and reduced expansion.

To je ale Hummus Sakra, i ti Američané brutálně zvýhodňují naftu !!!!
13. 12. 2019 12:33
Re: Drsný
Ty mas tiez skusenosti s upravami vw group vsakze? Len ty si to robil preto aby to lepsie radilo,pretoze predtym to bola bieda a tiez vykonovo aby sa to aspon nejako hybalo. To je super. Kupis nove auto za mego a este si ho musis cipnut aby to aspon ako tak fungovalo.
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 11:58
Re: Drsný
Zdar = klame. Teda občas tu a tam = ale RAVka je kolegova. Já Prahu a Středočeskej jezdim na semaforech neuvěřitelně zrychlujícím strojem kvůli kterýmu vznikla tradice setká(vá)ní na letišti https://blog.auto.cz/…9/03/den-pravdy/

Byls tam = to nevíš že = vlastně kvůli mě? :-!

No kvůli Ozzymu = kterej tomu odmítal věřit? A zorganizoval :yes: :-)

A nejde o jednu firemní RAVku kde ten hybrid ty mínusy trochu zmenšuje až eliminuje = jak technický tak ekonomický = ale o tu KRAVINU MÓDU = kdy to že si lidi koupí ve všem horší pořizovací cenou i provozně nákladnější SUV = vede mj k těm 3 a půl milionum barelů DENNĚ navíc. Blbější auto s vyšší cenou a spotřebou = TO mi přijde na hlavu podobně jako vyhazovat miliardy na POCIT že vznětovej motor v osobnim autě je zajímavější než benzínovej
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 11:49
Re: Drsný
No ty si zrovna docela dobrej příklad Karle = zrovna TY si mi psal proč to furt opakuju = a POTOM se ukázalo že přes to nevíš.. jak moc ten trh musíme pokřivovat = aby lidi co to neví měli pocit že nafta...

Popravdě může za to WinDiesel ;-)

Rozčiloval se nad podporou lokálně BEZemisních aut = tak sem mu napsal JAK TO JE = že naftu miluje JEN protože.. No a dál = už to znáš. Fascinující je ta geneze od neznalosti a nevim proč POPÍRÁNÍ.. a ta byla dlouhá po pomalý uznávání že to tak asi fakt je.. po současný snad už většinový VIM že to tak je ale SERE mě mi to připomínat
..no a viz já minulej příspěvek a viz realita tohohle týdne kdy pája tvrdil že to je koruna 30 halířů atp. furt je dost lidí který DODNES NEVÍ odmítají. Prostě ODMÍTÁNÍ a KRITIKA že se o tom nemá mluvit = dominuje. Kombinová s dosud trvající NEZNALOSTÍ = jo a JÁ sem "ten špatnej" :yes: :-!

No tak furt to samý = nafta bez stovek miliard zvýhodnění = nedává v osobních autech VŮBEC smysl. Když něco uměle zvýhodňovat = tak snad ty lokálně BEZ emisní auta = to nějakej smysl má. Obří gigantický peníze vyhazovat na to aby si část lidí koupila v osobnim autě naftu místo benzínu nebo benzín hybridu = to sou giganticky vyhozený prachy z okna. V našem českym případě by bylo daleko rozumnější za ně třeba dokončit aspoň páteřní dálniční síť a postavit obchvaty aspoň krajskej měst a Prahy
Avatar - speedfred
13. 12. 2019 11:48
Re: Drsný
SUV sú kravina a sám jazdíš na RAV4 pokial ma pamäť neklame?
Zdar.
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 11:25
Re: Drsný
Nevim proč ekonomický znalosti a učivu řikáš SLINTY = umíš to vysvětlit? ;-)

No opakuju to protože přes to opakovaná a stížnosti ŽE to opakuju = to viz i reakce z posledního týdne = stále dost lidí NECHÁPE NEPŘIPOUŠTÍ = šílený neuvěřitelný, ale je to tak

Ale průběh od prvnotního ZCELA POPÍRÁNÍ přes "je to jedna koruna na litr to při spotřebě 6 miliard litrů za rok je nic" :-! to postupně přešlo v "sou to teda 2 koruny na litr" a dneska už část lidí CHÁPE že to je bohužel daleko VÍC než jen 2 koruny za litr = i když i to by bylo 12 miliard ročně a to neni málo. Sou to bohužel DESÍTKY miliard a JEN za POCIT = že nafta je výhodnější

Ale že to je "JEN koruna 30 = se tu zase objevilo i tenhle týden" = takže opakování = zdá se mi bohužel furt nutný ;-\

Stejně tak opakování že SUV sou kravina http://www.autoforum.cz/…jova-zalezitost/ že jen móda si vynutila zhruba 3 a půl milionu barelů ropy DENNĚ navíc. Plus je SUV ve všem technickym co dělá auto autem = horší. No a vlastně i ve všem ekonomickym

Takže jo NEJVĚTŠÍ totální ABSURDITY = mám tak nějak potřebu opravovat no obecně mám chorobu "uvádět věci na pravou míru"

Což se viz právě teď Alf1k https://www.auto.cz/diskuse/72875/1?… tu a tam někomu docela DOST NELÍBÍ ;-)
Avatar - speedfred
13. 12. 2019 11:14
Re: Drsný
Dúfam že tieto slinty píšeš už niekde z liečebne. Toto nemôže opakovať stále dookola zdravý človek.
Avatar - Hammunasakra
13. 12. 2019 10:57
Drsný
Drsný že ani tady nafta bez desítek miliard politickýho zvýhodnění = nedává ekonomicky smysl

I když sem a vejš = už funkčně patří