Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Evropská nabídka Toyoty Supra se rozroste o dvoulitrový čtyřválec

Toyota se rozhodla rozšířit evropskou nabídku modelu Supra o přeplňovaný dvoulitrový čtyřválec. Ten sice postrádá celkem výrazných 60 kW, přesto dokáže nabídnout jiné přednosti.
Zpět na článek
17. 1. 2020 15:38
Re: Cena
Pride aj manualna prevodovka v naslabsej verzii Supry,ktora ma este dojst na trh
Avatar - pradeda777
17. 1. 2020 10:30
Re: Cena
4vál s manuálem + E6d/WLTP = no go.... :no: :-(
Avatar - fOE
16. 1. 2020 21:27
Re: Bože, proč
Asi to nevydrzim a zeptam se...
... Proc na to klikas? I s automutilaci se da prece bojovat, da se lecit. ;-)
Avatar - Beefcake
16. 1. 2020 20:15
Re: V roce 2019
Ked tak zase pozeram na debatu, mi pride, ze to ste prave vy "dvaja".
Avatar - Beefcake
16. 1. 2020 20:14
Re: Cena
"kšiltovkářema u benzínky" ti sa hodia skor k BMW
A potom si ju nezabudni otocit naopak.
Avatar - lamal
16. 1. 2020 19:28
Re: Cena
Je fakt, ze moja predstava bola 4vál s manualom... s automatom to bude o dost horsie, onu stratu charakteru by manualna prevodovka velmi krasne kompenzovala.

Na popularne auta je dost legalnych tuningov, vzhladom na emisne sialenstvo a s nim spojene obmedzenia zasahov vsak asi nie si daleko od pravdy... dnes s autom v zaruke nemusis toho moc riesit a na emisnej toho zatial kde kdo stale dost ukeca... buducnost o dalsich trebars 10r asi nebude taka ruzova...
16. 1. 2020 19:08
Re: Cena
Tvůj performance tuning je v současné legislativě již legálně téměř neproveditelný.
Špatně je i cena. (Teda u 6ti hrnku zatím)
A až budu to auto chtít, koupím si ho v BMW.
Špatně je i, že asi nebude manuál.
Prostě tohle nemá smysl.
Avatar - lamal
16. 1. 2020 19:03
Re: Cena
a nieco k veci ? co je spatne na o 100kg lahsom 4valci co ma v serii dobry vykon aj krutiak a jeho performance tuningu ? schvalne som pre rypalov napisal performacne aby to nevypadalo na tuzing s hlupostami... ako GT nevidim problem ani s R4
16. 1. 2020 18:43
Re: Cena
Ne. Moje auto má hodně blízko k Huracánu. Bohužel, Diablo jsem nejspíš navždy promeškal.
A animě netěší, že současná moje kára je io dost rychlejší...
Ano, chci pořád to Diablo!
Avatar - lamal
16. 1. 2020 18:25
Re: Cena
kazdy si to predstavuje inac, tvoja bujna predstava sa mi nepáči, ale inak je to celkom tradičné, vacsina japonskych sportakov sa predavala v roznych vykonovych variantach... aj supra mala hladky R6.... ty si samozrejme purista a kupis si tu sucasnu s R6, pretoze inac radsej budes jazdit vo svojom Diable...
16. 1. 2020 18:17
Re: Cena
Tohle smrdí japanotunigem, kšiltovkářema u benzínky a BYkecama....
16. 1. 2020 18:10
Re: V roce 2019
Jéé ta je hnusná. A dvojče DaWoráka... Hmm já to prákrát potkal a myslel jsem si že to je nějakej Lotusek po bouračce.
16. 1. 2020 18:04
A kdyby se mi tady nějakej BYkupec
a japanopilot chtěl poslintat, jak je vyprodaná kvóta pro ČR, tak tady jsou ty "vyprodaný" Supry
Každej na ně kálí:
https://www.tipcars.com/toyota-supra/?…
PROPADÁÁÁÁK!!!!!!!
Avatar - CICERO
16. 1. 2020 18:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
16. 1. 2020 18:01
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
16. 1. 2020 18:00
V roce 2019
se v ČR registrovalo 7 kusů Kojoty Supra.
Tj. jde vesměs sealerská auta a navzdory všem kecům a BYkupcům je to propadák.
Ale tandem Mára&Kolman vypotili za tentýž rok jen v rubrice Novinky 17 jalových článků o tomto jediném voze.
Zajímavé je, že sesterského roadsteru BMW se prodalo...ale to už si dohledejte sami.
Já jen že za 1397 registrovaných nových Octavií by bylo....olala...3393 článků při stejné horlivosti a postižení.
Hm...
Avatar - lamal
16. 1. 2020 17:58
Re: Cena
pokial nepoznas cenu, tazko... 100 kg je dost, charakter samozrejme, ale po nejakom perf, tuningu sa na 300k dostanes lacno, a dostane nieco naviac aj ten charakter... vyfuk, sanie, trochu strmsia krivka krutiaku.- to prida trochu na nevychovanosti a surovnosti agregatu.. nepride mi to ako hlupe, cena vsak rozhodne za 55t by to nebola uplne od veci ponuka... casom mozno cena verzie klesne este
Avatar - iudex
16. 1. 2020 17:35
Cena
Dvojliter OK, výkon i dynamika dostatočná a nižšia hmotnosť poteší. Ale ako problém vidím cenu. Myslím, že s týmto štvorvalcom len viac vynikne prestrelená cena Supry. Už aktuálna Supra so šesťvalcom je prehnane drahá (70000 eur, čo je o 8000 viac ako sesterský roadster Z4, človek by pritom čakal naopak), ale tam sa dá argumentovať, že je skoro tak rýchla, ako M2C (i tá je napriek vyššiemu výkonu lacnejšia), plus je tu charakter a zvuk R6, čím zase mohla argumentovať proti Caymanu. Ale so štvorvalcom s pomerne bežným výkonom a hlavne bez charakteru to bude kričať viac. O 20 tisíc ten dvojliter lacnejší nebude a za nejakých 55-58t to bude proste neobhájiteľné. Ale uvidíme, možno sa mýlim a Toyota milo prekvapí cenou (skôr ale nie, oni to ani nechcú predávať vo veľkých počtoch, je to len imagemaker).
16. 1. 2020 17:34
Bože, proč
mě takhle zkoušíš!?!?
Tenhle vohnout prostě musí každej tejden napatlat jeden jalovej článek o Supře, kde jako fagan, co neví, jak zaplnit požadovanou délku slohovky oddeklamuje stokrát obkecaná data a přidá pár kdyby.
Zapomněls Máro napsat, že stará Supra se dala vytunit na tisíc koní.
Mimochodem tohle R4 bude předraženej propadák.