Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: BMW xDrive Experience 2020: I bez sněhu to byla zábava

BMW nabízí svým zákazníkům vyzkoušet si jeho vozy v náročnějších jízdních podmínkách. Akce BMW xDrive Experience jsme se letos zúčastnili i my.
Zpět na článek
1. 11. 2021 13:12
xdrive
Ahoj, v BMW jsem seděla jenom jednou a to jenom jako spolujezdec. Ale byla to zábava. Přeci jenom auto nebylo moje a tak se člověk bojí na cokoliv sahat abych tam něco nerozbila :) Pamatuji si, že jsme tehdy jeli okolo nábytek Brno https://www.livli.cz/…ag/nabytek-brno/ kde je velký kruhový objezd a že se kamarád vytahoval driftováním.
3. 2. 2020 14:21
Re: Aha
a to se opravdu odehrálo? na těch fotkách není nic takového vidět. nehejtuju, fandím:)
3. 2. 2020 13:52
Re: Aha
Není prima, když SUV zvládne složitou offroadovou trať? Spousta kupců by se bez podobných akcí do terénu nevydala a pak zjistí, co vše auta umí.
3. 2. 2020 13:51
Re: Aha
Byl jsem loni někde kolem jara a díky perfektnímu terénnímu polygonu to byla opravdu zábava. A nejvíc překvapilo, že sko***ny díky pneumatickému podvozku X5 a X7 dokázala s trochou námahy nejen X3, ale taky X1. Samozřejmě jiná story než driving experienece na okruhu, ale jinak super zábava.
3. 2. 2020 08:07
Re: Aha
jestli se jezdilo v terénu tak dali embargo na fotografie z tohoto počínání. aspoň soudím dle galerie...
3. 2. 2020 08:06
Re: Aha
takhle si, zdá se, představuje zábavu asi tak 90% kupců nových BMW...
Avatar - speedfred
2. 2. 2020 16:57
Re: Aha
Článok som nečítal, ale keď som bol ja na xDrive Experience tak zábava bola aj “d” a 4x4 pretože sa jazdilo hodne v teréne a cez rôzne prekážky. Takže asi tak.
Avatar - _beta
2. 2. 2020 14:40
Aha
Dízel, automat, 4x4, a takto si predstavuje zábavu motoristický novinár.
Oops, toto nie je autocar.