Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Maserati už vyvíjí techniku pro svůj první elektromobil. Překvapivě to nebude Alfieri

Dosud se očekávalo, že prvním elektrickým Maserati bude sériová verze konceptu Alfieri. Nakonec ale tomu bude jinak.
Zpět na článek
Avatar - beibej
26. 1. 2020 16:43
Re: Zvuk a kuze
podle posledních zpráv 99% kupců nekupuje Maserati. :-[]
25. 1. 2020 08:42
Re: Kdo si koupí Maserati bez zvuku?!
dokud je Maserati se zvukem, je zbytečné se durdit. v Maserati jezdí jenom pózéři, koukejte, já na to mám:)
25. 1. 2020 08:41
Re: Zvuk a kuze
podle posledních zpráv 99% kupců zvuk automobilu nezajímá...
25. 1. 2020 07:47
Kdo si koupí Maserati bez zvuku?!
Elektrická ekoteroristická absurdita si brzy vybere další daň! :-( :no: :no: :no:
Avatar - 3_diamanty
25. 1. 2020 06:50
obecne
u maserati alfe alebo fiatu je nakoniec vzdy vsetko nejak inak ako planuju... a potom sa cuduju ze krachuju..
25. 1. 2020 00:12
Zvuk a kuze
Maserati se kupuje budto kvuli zvuku nebo kvuli ty luxusni kuzi.
Ja bych kupoval kvuli zvuku a to s elektrikou nepujde.
Ale ja jsem tady bychar. Vetsina klientu jsou ti, kdo jdou po stylu a kuzi a asi jim to bude vyhovovat.
24. 1. 2020 19:10
okej
Beru to, a chapu ze ti nedava Audi smysl. Hele, ja taky premejslim za co svoje penize utratim, to je v poradku. Kdyz sem rek fotrovi ze mam Mini za 800tis taky nechapal. Jinak ze audi je takovy lepsi vw je taky pravda a ze za 2,7 bych taky koukal treba po Porsche, a nafta co jede za 8 uz je na palici, kdyz i naslapanej benzinak jede za 10, atd atd. Delam si srandu a šaškuju tady na tema Škodovky, ale prece at si kazdej poridi co chce. Jako kdyz sem prodaval mustanga, tak typek vubec nevedel nic o vykonu, technice, teda spis netechnice :D, a skoro mu nezbylo na benzin. Smal sem se tomu, ale on to auto proste chtel a libilo se mu. Jestlize chlap s platem obycejna stredni vrstva se muze zblaznit do auta na ktery skoro nema na uživení, tak pak si dokazu predstavit, že chlap za vodou prostě vezme audi za 2,3 na leasing jen ze se mu v tom dobre jezdi a pak to za tři roky odevzdá a bere zas něco jinýho a neřeší.
24. 1. 2020 18:39
Re: jak delany
budu o tom uvažovat. do užšího výběru se probojovalo ještě Mini, v tom prej jezdí machři :yes:
24. 1. 2020 17:05
jak delany
Pro Mr. Miga. Nez audi kombika v nafte pitcho to prej radsi teslu. No a kdyz uz neco s motorem tak Maserati. Tady to ma vse v jednom. Chapes, mam Maserati a v elektrice. Proste jedinecny a nikdo jinej to nema a kdo to nema je blbec a nerozumi autum.
Avatar - elektrikar
24. 1. 2020 15:33
The music is changing.
The music is changing :-! :yes: