Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škody Octavia RS a Scout unikly na veřejnost ještě před ženevskou premiérou. Jak se vám líbí?

Sportovní a dobrodružnější derivát nové Octavie jsme si měli poprvé prohlédnout až na autosalonu v Ženevě. Někdo však jejich podobu pustil do světa o několik týdnů dříve.
Zpět na článek
25. 1. 2020 09:21
Re: potrestat
Ty uz mluvis sam se sebou tak to je fakt vazny. A proc si rikas vosle?
24. 1. 2020 22:13
Re: wv gate
ale hov*no. 95% tech ubozaku v tom bude jezdit protoze musi. jsou to vesmes imbecilni rozvazeci letacku na susenky a damske vlozky
24. 1. 2020 22:10
Re: potrestat
mas neco k tematu vosle nebo zase nic jako vzdy
Avatar - white label
24. 1. 2020 20:44
Re: potrestat
Bejt ubožák, co si stále dokola léčí mindráky ze Škodovky v anonymních diskusích, je na pováženou v každém věku...
Avatar - white label
24. 1. 2020 20:42
Re: RSko
Pak je tu možnost, že tam nebudou vůbec, ani volitelně, ani povinně. :-)
24. 1. 2020 19:42
Re: potrestat
tak bejt v 50 ubozak co musi jezdit ve skodovce je fakt napovazenou
24. 1. 2020 18:27
Re: Krásné auto...
Autohold není o podpoře v kopci, ale o stání na semaforu nebo v koloně.
24. 1. 2020 18:26
Re: wv gate
Tak ti nevím, kdo je tady ovce :-[] jako tu svou zamindrákovanou mantru proti Škodovce máš okoukanou krásně. Dej do placu relevantní argument, myslím tím tvůj argument, ne ten, co si někde zaslech. Bolí to? Tomu se říká myslet a to bolí. Tak čus a vrať se až ti zas kucí u píva něco poraděj vo těch vovcích. :-!
Avatar - Emel
24. 1. 2020 16:26
Re: RSko
No však - když nejsou volitelný, tak jsou povinný :-O
24. 1. 2020 15:43
Re: Krásné auto...
Tak ono u takto sportovně laděného auta jde i o tu emocionální stránku - mít mezi sedačkami u ruky pořádnou páku s pěknou, kůží čalouněnou rukojetí i rukávem, to přece srdce nadšeného autaře potěší mnohem víc, než nějaké debilní tlačítko. A funkce Auto Hold není vůbec potřeba, ve stoupání auto cca 2 s podrží hlavní brzdy pomocí čidel ABS, při parkování si auto s chutí zajistím zatažením té páky a ještě se přitom moje ruka polaská s tou kůží na madle! :-)
Avatar - white label
24. 1. 2020 14:28
Re: RSko
Bureš (i Zeman) taky nebyl volitelný a přesto se tam dostal... ;-)
Avatar - fOE
24. 1. 2020 14:24
Re: Krásné auto...
Docela by me zajimalo jake procento potencialnich kupcu RS oktavie v jakem promile casu by skutecne ocenilo pritomnost mechanicke rucky vs. jake procento realnych kupcu v jakem procente casu bude mit spise radost z auto-holdu a jinych zivot zprijemnujicich vychytavek.
24. 1. 2020 14:16
wv gate
děkuji ale nechci,za tu cenu opravdu něco jiného, ale ovce už si pomálu berou půjčky,zastavujou baráky aby udělali parádu před sousedem..
24. 1. 2020 14:06
Krásné auto...
...jen je škoda, že alespoň verze RS nedostane pořádnou mechanickou ručku... :-( :no:
24. 1. 2020 13:29
Re: potrestat
Zaujimave je, ze zrazu rozumies :)
24. 1. 2020 13:29
Re: Povedené
Take Volvo ma tiez par SUVciek a V60CC je vyssie ako kazde SUV od skodovky. Myslim ze je vyssie ako 90% SUVciek.
24. 1. 2020 13:27
Re: RSko
A este na autosalone zvanom co vidim z okna pred panelakom :D
24. 1. 2020 13:25
Re: RSko
A nakoniec kupi Kamiq, Aronu alebo T Cross :D
Avatar - miromen
24. 1. 2020 13:23
Re: potrestat
Aha takže ten omyl v podobě tveho prvniho přispěvku patřil opravdu mě, zajimava to registrace. A použit slovo inteligence a to ještě po odmlce. Takže jsem vlastně o nic nepřišel.
24. 1. 2020 12:41
Re: RSko
Bože ať už vyřadí tyhle kola z RS, to auto mi přijde hned takový směšný😀, ale asi se líbí..
Avatar - wakantanka
24. 1. 2020 12:34
Re: RSko
Však aj ten ASX s 2.0 tiež len videl na showroome. 🙂
24. 1. 2020 12:34
Re: potrestat
tak to je skoda, prisiel si o vela :) hlavne ked vezmeme do uvahy, ze 90% slov, ktore som napisal su presne zhodne v reci oboch nasich kmenov, zvysnych 10% su lahke variacie. Cize si mi len potvrdil moj predpoklad o tvojej inteligencii
Avatar - miromen
24. 1. 2020 12:32
Re: potrestat
Nerozumim řeči tveho kmene takže tvoje sděleni jde vniveč.
24. 1. 2020 12:28
Re: RSko
Dnes ji dovezli v té pěkné modré na showhroom vedle. Horní hrana pod oknem 5-tých dveří, resp linie, daná světly je tak vystouplá, že vypadá jako předkus Matěje z pohádky Nesmrtelná teta.
Avatar - Emel
24. 1. 2020 12:15
Re: RSko
Jo, taky mi to přijde trošku moc zubaté... ale ještě jsem to pořádně neviděl v reálu. Lift je tentokrát elegantnější.
24. 1. 2020 12:12
Re: potrestat
Tak hlavne dufam, ze v 50 uz nebudes trollovat na slusnych diskusnych forach, kym mas ocividne svoje 'auto' v servise.
Avatar - Emel
24. 1. 2020 12:06
Re: Povedené
Zase není cílem udělat z toho SUV, těch už Škodovka pár má... uvidíme, jaká bude světlá výška.

Ten zadní nárazník u Scoutu teda vypadá docela divně, je to tam takové nalepené, jakési falešné koncovky výfuku... vlastně ani u trojky se mi úplně nelíbil. Líbila se mi dvojka před fl.
24. 1. 2020 11:53
Povedené
Nová Octavie se povedla :yes: U Scouta mohli sebrat ještě víc odvahy a pořádně ho zvednout, aby se s tím fakt dalo vyjet i mimo silnici, nic by tím nezkazili...
Avatar - Emel
24. 1. 2020 11:53
Re: Dobrodružnější
Viz diskuse pod allroadem, same story...
24. 1. 2020 11:46
Re: Dobrodružnější
Pokud bereme slovo terén takto: "Terén je část zemského povrchu (pevniny) tvořená terénním reliéfem, pokrytým objekty, jako např. porostem, vodstvem, komunikacemi, stavbami a technickými zařízeními. Je to tedy libovolná část zemského povrchu se všemi jeho nerovnostmi, vytvořená přírodními silami nebo uměle, se všemi objekty a jevy, které se na zemském povrchu nacházejí."
pak může být i terénní, ale obvykle si pod tím pojmem představujeme nějaký offroad. ;-)
24. 1. 2020 11:41
Re: RSko
Teď jsem poprvé viděl Octu staticky, vždy jen na D10/11 při jízdě a nebo v kamufláži. Celkově moc hezké auto, jen zadní víko mi přijde zbytečně dramaticky rozkopané.
Avatar - fOE
24. 1. 2020 11:37
Re: RSko
Dovolim si nesouhlasit, nechces ASX "z praktickych dovodov", teda, vlastne jo, z jednoho praktickeho duvodu...
... ze prakticky neznas nic jineho.
Ale driv nebo pozdeji prijde cas na nakup polo-naslednika, coz te donuti se zvednout a prubnout i konkurenci, neb kdyz ma clovek dat svuj desatek tak se k tomu pristupuje jinak nez k latentnim hodnocenim v case "nakupciho pustu". Mno a pak nam, resp. ti, ASX zmorfuje na...
...Tiguan? T-Cross? Kamiq?

Necham se prekvapit. :-)
Avatar - miromen
24. 1. 2020 11:34
Re: potrestat
Tak snad v 50 nebudu ještě tak sešly, abych musel uvažovat o škodovce a bude možnost si koupit auto.
Avatar - Emel
24. 1. 2020 11:23
Re: Dobrodružnější
No však já proti slovu terénní nic nemám, ale pájovi se nelíbilo a chtěl "dobrodružnější"... a má ho tam :-)
Avatar - 3_diamanty
24. 1. 2020 10:56
Re: RSko
ja poprosim jedno ASX 2.0 v cervenej red diamond vybava instyle s 4x4 s CVT ... a tiez z praktickych dovodov ho chcem :-[]
Avatar - 3_diamanty
24. 1. 2020 10:53
Re: Dobrodružnější
alebo corolla trek :-[]

ale inak je za mna skoda ze corolla trek nema 4kolku ... premarnena sanca :-(
Avatar - Emel
24. 1. 2020 10:51
RSko
No, budu se opakovat s tím, co jsem minule napsal u Focusa ST - RS, benzín, kombík, manuál, modrá... děkuji pěkně :-) . Kdybych měl příští rok koupit rodinné auto, nejspíš by to bylo jedno z těhle dvou.

PS: u minulého RS se mi kombík líbil víc, tady už by mě k němu vedly spíš praktické důvody... lift je hezčí.
Avatar - Ozzman
24. 1. 2020 10:41
Re: Dobrodružnější
Pořád víc terénní, než fokus Active :D
24. 1. 2020 10:39
potrestat
Muzete prosim potrestat toho co to zverejnil! To uz je fakt vrchol. Tak utajovany model jako rs a takhle toho zneuzit. Co ty lidé z toho mají. Fakt, ten svět je hroznej. Prostě už nikomu na ničem nezáleží. Jsem znechucen. PS. Život je dost krátkej na to aby sis koupil škodovku dřív než v padesáti. 😘 jinak dekuji opet za slovo derivace a dobrodruzstvi. Uz premyslim kam vyrazime mimo zpevnene cesty s lovcem pokladů a nebo mam snad touhu byt rychly fotr s lednickou v kufru? Zatím nevím 😘
24. 1. 2020 10:37
Re: Scout liftback
Je to opravené, díky za upozornění. Vyhodil jsem tam jednu větu, respektive ji chtěl přesunout na konec, takže z toho vznikl nesmysl. Scout samozřejmě jen coby kombík, nově ale s možností pohonu pouze předních kol.

S pozdravem,
Standa
Avatar - Emel
24. 1. 2020 10:32
Scout liftback
"Jak už víte z dřívějška, Octavia RS se i ve čtvrté generaci bude nabízet coby liftback a kombi. To samé platí rovněž pro provedení Scout, která se již tradičně vyznačuje zvýšenou světlou výškou a výraznými ochrannými plasty kolem karoserie."

Tohle je napsané hodně divně... Scout přece v liftu nebude, ne?
Avatar - Emel
24. 1. 2020 10:30
Re: Dobrodružnější
V textu pak teda znova je terénní derivát... ale postupně... :-)
Avatar - 3_diamanty
24. 1. 2020 10:23
Re: RSko
parada suhlas... ale aj to decentne oplastovanie scouta je sik... klobuk dole... skoda ma opat zarobene.. az sa divim ze v tychto vodach ma stale hodne priestoru na plavanie a konkurencii sa akosi do tej cirej vody nadalej moc nechce... tak bohvie mozno je studena alebo .. alebo konkurencia nevie nakoniec ani plavat :-[] 8-s .. ok dost bolo metafory .... ale fakt je ten ze skoda tento typ auta ako octavia vyuziva potencialom naplno... snad este keby bolo kupatko ale to uz samozrejme nehrozi dnes.. ale inak je octavka brutalne flexibilna a ponuka skutocne akoby "viac aut" pod jednym menom :yes:
Avatar - poterienko
24. 1. 2020 10:23
4x4
Ještě tak udělat benzínovou 4x4 a za rok hezky objednat. Ale asi se zase dočkáme maximálně dehtové 4x4, což je o ničem.
24. 1. 2020 10:20
Re: Dobrodružnější
Vidím, už není Scout Land Cruiserem! ;-)
Avatar - Emel
24. 1. 2020 10:20
Dobrodružnější
Hele pájo - dobrodružnější derivát :-) - máš to tam.
24. 1. 2020 10:04
RSko
Ofce RS vypadá opravdu parádně. Až na ty kola teda..