Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Genesis G80 oficiálně: Seznamte se s korejskou odpovědí na Audi A6 a BMW řady 5

Ženevský autosalon měl přivítat také značku Genesis, tedy luxusní automobilku Hyundaie. Ta chtěla představit novou generaci sedanu G80, kterou si teď můžeme prohlédnout alespoň online.
Zpět na článek
8. 3. 2020 20:28
Nic proti....ale
Hjondé zůstane Hjondéém i kdyby vyrobili zlaté hovínko...
BMW a Audi jsou prestižní značky, které mají prostě jméno.
Je to vidět v Ženevě každý rok, ty snahy...bohužel, letos jsem tam nemohl.
6. 3. 2020 22:07
Re: Re: Pokrok
Oni jsou už na úrovni Toyoty..němce nechali vzadu
Avatar - Londonbridge
6. 3. 2020 11:57
Re: Pokrok
Tak ako pises uzasny pokrok spravili a dnes uz by som kludne kupil Hyundai a verim tomu ze kvalitov v nicom nezaostavaju za Nemcami . Ta Nexia ma vtedy dostala cenou som sa ulakomil a vtedy az taky vyber aut v tej cenovke nebol...
Avatar - CICERO
5. 3. 2020 21:21
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - _Karel_
5. 3. 2020 20:20
Re: Genesis
Že je ten pitomec mužského pohlaví, o tom nepochybuju. Kylie jsem moc nezažil, ale nemyslím, že by se pochybovalo o tom, že je ženská. Podle mě určitě dle stylu psaní dvě osoby.
5. 3. 2020 19:52
Re: Genesis
a Kylie je Hamuna? a existuje vůbec? :-)
takže Hamuna je chlap?
5. 3. 2020 19:46
Plagiator
To mate jako v hudbe. Staci okopirovat praci nekoho jineho viz tzv. hitmaker Michal David - a spousta zahranicnich umelcu by koukala jak mame schopneho ceskeho plagiatora co se chlubi cizim perim.
napr.
M. David muzikal Muz se zeleznou maskou pisnicka Ja leta touzim:
https://youtu.be/p81vnHuulAc
ale o nekolik let drive Hannah Montana Best Of Both World
https://youtu.be/ceL6-UcR0J8
a kdo je podepsan v Cechach jako autor? Hadejte...
Ti kdo nejsou v obraze se rozplivaji nad krasou korejskeho plagiatu a umenim M. Davida
Avatar - _Karel_
5. 3. 2020 19:45
Re: Genesis
Podle mě určitě Hamuna není Kylie.
5. 3. 2020 19:28
Re: Moc krásný auťák...
Kdo si koupí Hjundaje, na dosmrti k.u.n.da je. Děkuji :D

Nastojené neštěstí napodobující audi A7 to jó, ještě chybí cukrová vata a mávátka. :no:
5. 3. 2020 19:02
Re: Genesis
ty vole to je tak když vynecháš dvě stě dílů telenovely a pak vůbec netušíš která bije.... Kylie není Hamuna? Hamuna není Kylie?
Avatar - _beta
5. 3. 2020 17:51
Re: Pokrok
Áno, buďme úprimní. Za posledných desať rokov stúpajú ako balón.
V časoch Nexie by ma ani nenapadlo uvažovať nad autom od kórejčanov.
Teraz sa vážne zamýšľam nad i30N fastback.
Avatar - Londonbridge
5. 3. 2020 17:08
Pokrok
Ked sa uz Adolf vozil v peknych Mercedosoch Korejcania len snivali o autach , potom o nej 50 rokov neskor som vyskusal prve Korejske auto pozliepanu Nexiu to bola este stale patlanina z Opelu a aby mi drzali spatne zrkadla v poziciach musel som tam pchat papieriky od zuvaciek...neskor mi zadymelo od motora kde 1,5L motor moc nestihal s tou karoseriou , vtedy som si povedal ze ruky prec od Korejcanov a pozrime sa na nich dnes oni si brusia zuby na E Klasse , budu radi ked zrovnaju predaje s Lexusom. Ale lepsie ako Cinska patlanina :-!
Avatar - Ji/Ri
5. 3. 2020 16:25
Re: Genesis
Ahoj :-) úplně vklidu. On ten klučina má své, mnohdy zavádějící, charisma - můžo… asi jako volant v Genesisu a to tě mohlo zmást. :-) ;-) :-[] Nemáš se za co stydět a nikdy jsem si tě nepřestal diskuzně vážit. :yes:
Avatar - _Karel_
5. 3. 2020 16:17
Re: Genesis
Nazdar :-)
Musím se ti zpětně omluvit za Hamunu. Dost jsem se ho proti tobě zastával, i jsem se kvůli němu s tebou hádal, dnes se za to stydím. Mladická nerozvážnost, sorry.
Avatar - _beta
5. 3. 2020 16:06
Ešte to chvíľu potrvá.
Audi to trvalo 40 - 50 rokov, Lexus sa snaží koľko, 30 rokov?
Takže ešte chvíľu ...
Avatar - _Karel_
5. 3. 2020 15:44
Genesis
Za mě je to pěkná a důstojná odpověď na D3.
Škoda podivnýho volantu.
Avatar - CICERO
5. 3. 2020 15:19
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.