Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Stát na dopravních stavbách kvůli koronaviru šetřit nebude. Chystá dokonce navýšit investice

Snahou ministerstva dopravy je přes současnou krizi co nejvíc podpořit dopravní stavebnictví. 
Zpět na článek
Avatar - Mikesus
30. 3. 2020 12:43
Re: Nejdůležitější silnice
ha, Trochu jsem se zamotal v přehledu diskuze. Nicméně D1 poatří mezi nejdůležitější taky.
Avatar - Ozzman
30. 3. 2020 10:47
Re: Nejdůležitější silnice
Ale v textu se píše o D1...
Avatar - Mikesus
30. 3. 2020 10:20
Re: Nejdůležitější silnice
No vždyť 511 je obchvat Prahy.
Avatar - Dinar
30. 3. 2020 09:57
Re: dobrá cesta
Já vím, je to deset let, ale nezapomínejme, vláda ODS, ve které ale bylo 6 členů ods a 10 členů VV a TOP, k tomu jako leitmotiv antikorupční étos vévéček, ministrem dopravy odpovědným za zrušení příprav a zastavení rozdělaných staveb byl jejich šéf Bárta.

S dopady samozřejmě souhlas. ;-)
Avatar - Ozzman
30. 3. 2020 09:44
Re: Nejdůležitější silnice
Přeci okruh Prahy ! :D

Ale já osobně bych to viděl na dokončení z Hradce k Olomouci, pak by totiž D1 šla opravovat klidněji.
30. 3. 2020 09:14
Levně
Dá se i předpokládat že se bude stavět výrazně levněji protože firmy budou mít problém udat své produkty ve formě štěrku, betonu, asfaltu, práce. Jen je otázkou jestli se tento předpoklad podaří naplnit :(. V Americe již některé firmy za odběr jejich téru (laicky pojmenováno) platily než aby si za něj nechaly zaplatit.
Avatar - Mikesus
29. 3. 2020 22:57
Re: Nejdůležitější silnice
A která je podle Vás nejdůležitější, nebo lépe řečeno důležitější než zmiňovaná 511?
29. 3. 2020 22:09
dobrá cesta
Vláda uvažuje rozumně. Důležité je nepodlehnout momentální mizerii a nezastavit stavby a především přípravu staveb. Přesně tuhle strašlivou chybu udělala vláda ods v roce 2010 a tím paralyzovala výstavbu na mnoho let dopředu.
29. 3. 2020 22:06
Re: Hurá prázdné silnice jsou ideální na víc staveb!
Třeba mne tahle stavba vůbec netrápí.
Avatar - CICERO
29. 3. 2020 20:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
29. 3. 2020 18:40
Slibem nezarmoutíš
Tyhle sliby o stavbách tu slýcháme už x let od y supermanažerů dosazených pohnutím anofert a prdlačka z toho. Zatím je z toho max. zklamání a perly jako když jedete z Prahy na Chomutov, tak si na jednom místě hezky zabrzdíte na 10 km/h (jestli tam teda nechcete nechat plomby a nápravu) a počítat už se to dá v letech. Před nějakou dobou už před touhle hrůzou přibyla i super díra, kdo si nezajede ke krajnici, má to pěkně za dvojitou dávku emocí...
29. 3. 2020 18:16
Re: Hurá prázdné silnice jsou ideální na víc staveb!
To my už tady nebudeme :D
29. 3. 2020 16:40
Nejdůležitější silnice
Myslím si, že těch důležitých staveb je v ČR více než Vámi zmiňovaná stavba. Určitě bych ji neoznačil jako nejdůležitější :-)
29. 3. 2020 16:36
Hurá prázdné silnice jsou ideální na víc staveb!
Kdy začne konečně nejdůležitější silnice v ČR tj. stavba 511 u D1 do Běchovic?