Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Unikátní Maserati Quattroporte je pořád na prodej. Krásný dieselový kombík nikdo nechce

Nabízené Maserati je jediné svého druhu na světě. Další takový shooting brake na bázi současného Quattroporte nevznikl. Nikdo ho ale nechce.
Zpět na článek
9. 4. 2020 12:11
Re: Re: Taky se tomu divim,
Pri londone som videl minule posledne mondeo prerobene na 6dverovu limcu, tak si na teba spomenul
Avatar - wakantanka
9. 4. 2020 10:24
Re: Tak co, nemáte zájem?
To kde má volant je jedna vec, ale prečo si kupovať veľké Mase s dieslom? Ak už ísť do niečoho podobného tak s motorom od Ferarri.
8. 4. 2020 23:26
Re: Taky se tomu divim,
Avantisimo bylo blízko sérii
Avatar - Ozzman
8. 4. 2020 17:39
Re: Taky se tomu divim,
Já v Italii viděl tohle jako pohřebák... takže proč ne :)
8. 4. 2020 17:15
Porvat sa o dizel?
No dizel a pravostranne riadenie....hm,to ani zadarmo. To fakt iba do muzea.
Avatar - 3_diamanty
8. 4. 2020 17:06
mozno
keby to malo volant na tej "spravnej" strane tak by to bolo aj predajne... ale takto? nehovoriac o tom ze kto je cielovka maserati nepozera ani po dizloch ani po kombikoch...

uz len jedine dat tento kusok rovno kdesi od muzea kym nezhnije ..
Avatar - netcar.xx
8. 4. 2020 16:13
Re: Taky se tomu divim,
Byla spousta predelavek jak od renomovanych firem ( dost i od tech co delaji pohrebni auta, protoze s tim meli zkusenosti ), tak z ruznych malych dilen z Mecedesu, BMW, Jaguaru, RR a ja nevim ceho jeste, ale v takovem mnozstvi aby se vyroba automobilce vyplatila by se nikdy neprodaly. Ona ma sice kazda v programu neco, co se dotuje z tech uspesnejsich modelu, ale zrovna kombi v tehle velikosti a tride by byl absolutni propadak. Navic by to ten sedan deklasovalo. Proto treba i Mercedes s W123 T prisel az spoustu let po ,Opelu a dalsich. Spousta tech predelavek z opravdu vseho co si lze predstavit jde dohledat treba na Pinterestu. Atraktivnejsich a zdarilejsich nez je tohle Maserati.
8. 4. 2020 15:34
Re: Taky se tomu divim,
je zajímavé, že se nikdy nevyráběly kombi-verze o S-klasse a podobných... A8 v kombajnu jednou v plánu byla a nakonec se to nerealizovalo... taky byla mimochodem v plánu RWD verze A8 (a taky na ní nedošlo). Aspoň že přestali dělat A8 FWD:)
8. 4. 2020 15:32
Re: Zepredu rodeo, zezadu Mondeo :D
První co mě napadlo bylo: Mondeo. Prostě kombajn, žádný shooting brake.
Avatar - netcar.xx
8. 4. 2020 15:29
Taky se tomu divim,
protoze Maserati v kombajnu a navic s dieselem musi bejt sen kazdyho petrolheada.
8. 4. 2020 15:26
Zepredu rodeo, zezadu Mondeo :D
Diky tem zadnim svetlum mi to zezadu pripomina Mondeo. A to je za ty prachy asi celkem skoda.
8. 4. 2020 15:14
Tak co, nemáte zájem?
Jasne, pobijeme sa oň. To pravostranné riadenie je super...