Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda Kamiq Scoutline na videu: Městský dobrodruh odhaluje hlavní novinky

Nejnovější verze městského SUV měla mít premiéru na ženevském autosalonu, nakonec nám ji však do detailu odhaluje nová videoprezentace.
Zpět na článek
Avatar - _Karel_
14. 5. 2020 15:25
Re: Čiernošedý svet
Poslední věta - :D :yes:
Jinak i se zbytkem souhlas - taky považuju interiér za vcelku pěkný, byť se nemusí (a nemůže) líbit každému, tak nevidím důvod ke kritice. A
Avatar - Emel
14. 5. 2020 09:20
Re: Čiernošedý svet
Interiér se rozhodně lidem takhle líbí. Já teda seděl ve starším autě a to mělo normální volant, ta dvouramenná varianta mě taky moc nebere... ale jinak na mě Kamiq udělal dojem.

Zadní nárazník je peklo, vypadá to jako nějaké madlo, za které se má auto vzít a odnést.
Avatar - Emel
13. 5. 2020 23:07
Re: Scout
Nejvíc se mi líbila O2 Scout, jinak Scouty taky moc nemusím. U Superbu i Kodiaqu je mnohem vkusnější Sportline.
Přitom třeba Scout Superb by se mi líbil... jen by se to muselo hodit do černý.
Avatar - Mikesus
13. 5. 2020 21:40
Re: Re: Čiernošedý svet
Nebo ten zadek nedávat celý stříbrný. Kombinace černá a stříbrná, podobně jako vpředu, by mohlo být zajímavé.
13. 5. 2020 21:24
Re: Re: Čiernošedý svet
No zadok vyzera, ako ked vytiahnes novu vec z krabice a nestihol si dat dole ochranny polystyren. Inac keby dali strieborne bocne prahy mozno by to pomohlo
Avatar - Mikesus
13. 5. 2020 21:06
Re: Čiernošedý svet
Mám to úplně stejně. Přední plast je ok, dokonce i ten předek dost zlepšil, ten zadní katastrofa.
Avatar - Beefcake
13. 5. 2020 20:50
Re: Scout
Manazer si odfajkne novy model a vsetci su spokojni. PR v mediach naviac "zdarma".
13. 5. 2020 19:56
Re: Čiernošedý svet
Vpředu mě ten plast nijak zvlášť nevadí, vzadu to moc pěkný není, v interiéru, no asi bych to přežil ale ten volant je tááák hnusnej .... :no:
Avatar - 3_diamanty
13. 5. 2020 19:27
kamiq
ako taky sa mi paci... ale u scoutline sa mi nepacia tie masivne sive plasty.... proste to s nimi uz nevyzera dobre .... aj tu plati ze menej je niekedy viac...
Avatar - Verny_2013
13. 5. 2020 19:11
bude tam i nějaký bonus pro zákazníka
Krom těch pár kravin vetšinou v plastu? Třeba vyšší světlá výška. Nebo jen zaplatí za pár hezkých plastů tučnou sumičku?
13. 5. 2020 18:51
Auto pěkné, ale ...
Auto pěkné, cena podle mne šílená (ve srovnání s konkurencí), ale vzhledem k prodejům si ji Škodovka klidně může dovolit.
Já bych do toho za ty prachy nešel, ale proti gustu žádný dišputát :-!
Avatar - _Karel_
13. 5. 2020 18:48
Scout
Černý plasty okolo podběhů se mi líbí, ale ty stříbrný jsou fakt nevkusný, stejně jako na všech ostatních scoutech - bez vyjímky.
Nechápu potřebu škodovky dělat "slavnostní premiéry" nových výbav již prodávaného auta.
13. 5. 2020 18:40
Čiernošedý svet
Keď som sa pozrel na fotku interiéru, zľakol som sa, že som farboslepý. Niečo tak fádneho, bez nápadu a bez života sa len tak nevidí. Fakt sa to ľuďom takto páči?
Ozdoby zvonka mohli byť radšej čierne. Tá hnusná šedá vydávaná za striebornú vyzerá jak nalepená žuvačka. Hlavne vzadu, ten takzvaný difúzor sa chápe ťažko. Tí fabrickí dizajnéri nemajú štipku vkusu. Alebo ich marketingoví šéfovia?
Avatar - Beefcake
13. 5. 2020 18:39
Oh yeah
Mali sme Scout, Sportline, ale nieco tak megainvecne ako Scoutline, to len tak niekomu nenapadne. Gj marketing. :-[]
Avatar - kabik
13. 5. 2020 17:25
...
Zezadu ten stříbrnej hnus je k smíchu - k pláči... :no: