Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Volkswagen může změnit divizi R ve značku ostrých elektromobilů

Značka Volkswagen má s elektrickou budoucností velké plány. A dotknout by se mohly i sportovní divize R.
Zpět na článek
18. 5. 2020 23:46
Re: Když pitchus mluví a google překládá
:yes: :D
...a vohnout z toho dělá článek :-)
Avatar - _Karel_
18. 5. 2020 22:53
Když pitchus mluví a google překládá
"„Budoucnost R potřebují být, a také bude, elektrická,“ cituje web Stackmanna. „Stále pracujeme na něčem, co jsme rozpracovali před dvěma a půl lety – což samozřejmě není elektrické, ale zajímavé – ale práce se posouvá dopředu a bude elektrifikována.“
18. 5. 2020 20:24
Re: EňáK
Nono...nejsem jezdec těchto věcí a připadá mi pošetilé s nimi závodiz...a tk jenom: uvidíme, kolik bude ten kepl vážit milášku.
18. 5. 2020 16:04
EňáK
Dnes ráno jsem zase při mé cyklo cestě do práce kolem Vrchlabské Škodovky potkal EňáKa. Jsem zvědavý na verzi RS (225 kW) - to pak budou borci s RS Octáviema (180 kW) za lůzry :-D
Avatar - WinDiesel
18. 5. 2020 15:40
Na to všichni přesně čekali :-)
Volkswagene, neposlouchej tolik by-kupce !!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar - Emel
18. 5. 2020 14:15
Re: Nesmysl
Myslím, že se to úplně rozdělit nedá. Dneska každá značka potřebuje v portfoliu jak EV, tak klasiku.

Umíš si snad představit čistě elektrickou Škodovku? Ne... ne dneska, ani za 3 roky. Možná za 10. Respektive - ne bez ztráty velkého množství kupců, které si Škodovka léta pracně získávala. Nehledě na to, že Škodovka se svou orientací více na východ (oproti VW) bude logicky v přechodu na elektro spíš pomalejší.

Jen pro pořádek - divize R zní hezky, ale dneska... pokud nepočítáme různe R-Line, tak tu máme akorát Golf R a Touareg R... a pak ID R jakožto neprodukční závoďák.
18. 5. 2020 13:57
Nesmysl
Takže to co je v nadpisu je nakonec vyvráceno. Ostatně to ani moc nedává smysl. Větší smysl by dávalo, pokud by VW jednu ze svých značek udělal jako čistě elektrickou. Stejně jich má hodně. Už takhle VW neví jak přesně to rozdělit.
Divize R se dále může zabývat sportovními vozu a už je jedno jestli budou na benzín, plug-in nebo čistě elektrické.
18. 5. 2020 13:24
Tak četl jsem jen nadpis
a mslím, že o nic nepřijdu - vzhledem k tomu, že nejsou stavu doladit do použitelné (prodejné) podoby ID3 tak bych co se týký vostrejch modelů byl klidnej.