Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak by se vám líbila Audi A3 v provedení liftback? Styl kupé jí opravdu sluší

Vedle klasického sedanu by karosářská varianta liftback nemusí dávat příliš smysl, přesto se prý s myšlenkou Audi A3 liftback pracuje.
Zpět na článek
21. 5. 2020 01:47
Re: TOPKA
Na rovinu, proti kombi je neprakticky i liftback, osobne jsem byl urcitou dobu nepritelem sedanu, ale cim vice zkusenosti s nimi mam, tim mene se ohrazuji, jsou i sedany, u kterych si neodru ruce pokazde, kdyz chci neco dat do kufru nebo neho vyndat.
20. 5. 2020 14:24
Re: Všemi deseti
ale tak sem tam se nejaky najde, ale pulka z toho jsou premiove modely, no... :-)

+stinger, superb, arteon, a5, a7, 4er gran coupe, 5GT, panamera, ...

Jinak A3 liftback za mne, proc ne. :-)
Avatar - lamal
20. 5. 2020 11:20
nie
sedan a kombík, lift nie prosím... len prasia sedany, tak ako vždy ... obtlstly sedan, k comu to je ? :no:
20. 5. 2020 10:30
Všemi deseti
Ano ano, liftback určitě. Je jich na trhu hrozně málo, snad jen Mondeo, Insignia a Octa. A přitom je to asi nejpraktičtější a nejhezčí provedení.
19. 5. 2020 16:10
Spekulace?
Měl jsem za to, že podobná karosářská varianta je jistota... https://www.motorist.sg/article/492/mreview-audi-a3-liftback-coupe
Avatar - Dzakobo
19. 5. 2020 14:56
TOPKA
Kdyby Asiati nebyli trubky a nežádali nepraktické sedany, tohle by byla parádní náhrada. Menší prémiový liftback, to tu chybí.

Pojmenovat to také Sportback, přídomek Sportback u A3 hatchbacku nedává smysl a jednoduše ho vypustit, zvlášť nyní, kdy jsou hatchbacky pouze 5 dveřové.