Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Jak zachránit Kiu Stinger? Z vlajkové lodi by se mohl stát elektromobil

Od počátku bylo jasné, že Stinger nebude žádnou masovou záležitostí, sloužit měl především jako image maker. Přesto je dnes jeho osud nejistý.
Zpět na článek
Avatar - fOE
23. 5. 2020 12:57
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
No pockej fostku, to si to zase trochu ohybas. Ja si pamatuju ze ta prvni vlna euforie byla kdyz se o tom aute vedelo pramalo. Vedelo se ze bude vicevalcova zadokolka od kie na ktere makali mimojine exbaworsti (takze zelezo nejspis nebude krap) a ze se bude prodavat i u nas. Tehda tu byl skutecny hype, ktereho jsem se sam zucastnil, ale tak jako jini i ja tehda sve nadseni podminoval spravnou cenovou politikou. Zkracene o uspechu stingru jsem byl presvedcen pokud V6 zadokolku naceni nekam k vrcholnemu superbu nebo passatu (rekneme 1-1,2mil). Jenze pak se na svetlo sveta dostavalo vic a vic infa, mimojine ze zadokolka u nas nebude, ze cena bude v podstate premiova ( nekdy i nad), a s kompletnim infem o tom aute si na zadny hype nevzpominam.
Takze to tve vitezstvi je z ranku don Kichotskych. A jestli na to byt hrdy, nebo se v tom opakovane valet...? :-[]
Avatar - Alf1k
23. 5. 2020 07:47
Re: Zajímalo by mě
Ano kromě těch světel co jsem zmiňoval s tebou souhlasím.
22. 5. 2020 21:13
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
Množství debat neznačí kvalitu.. :) ale vážně. Chodím sem už nepočítaně let a debaty občas projedu. Spíš tady bylo neustálé vysmívání autu a když nekdo napsal realitu, že ten produkt je prostě srovnatý a v mnohém předčí zavedené hráče, tak se strhla vlna nevole. O tom, že to bude prodejní trhák jsem nic nečetl. Autu hodně fandím a budu fandit komukoli, kdo s něčím podobným přijde. Ale že to bude vzácné auto bylo jasné všem, včetně prodejce. Ty mluvíš o prodejích, ale to je prostě podle mého jiná debata.
Avatar - 3_diamanty
22. 5. 2020 20:15
pekne auto
bohuzial uz ale prislo nie zrovna v idealnej dobe.... podobne ako XE od jagu https://www.auto.cz/…atne-dobe-131946 a nebudem sa divit ked nastupcu uz nedostane a miesto stingera radsej pridu v kii s elektrospotrebicom za 2 melony s dojazdom 300km bez klimy aj to pri klido pido tempe za kamionom a s vetrom v chrbte
Avatar - iudex
22. 5. 2020 20:05
Re: Zajímalo by mě
Ja zrovna dnes cestou z práce. A rád som sa za ním obzrel, naživo je to dobre vyzerajúce auto.
22. 5. 2020 20:04
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
No tos právě asi nebyl v těch debatách tenkrát - jinak bys nečetl nic jinýho.
Produkt...no OK, ale asi zas taková petarda to nebude,když je to propadák.
A asi to s těma lidma bude jinak -když se to neprodává.
A vůbec - to o kupování značek a egu? Nepřekvapí mě to. Já mám třeba jedno auto s technikou mnohem dražší značky a jsem spokojenej. I když bejt tam ta značka...:)
Jinak - s uznám, že to asi vypadá jinak - ale proti Stingeru nic nemám. Ale od začátku mi bylo jasný, že je to prodejní fiasko. Teda vzhledem k počtu lidí, co jsou z něj nadšení. Ale bylo mi jasný, že ti si ho nekoupí.
A nechápu, proč by se mnou nemělo cenu debatovat. Stěží najdeš člověka s většími znalostmi motorismu. :-) A skromějšího :-) ...fór.
Navíc koukej - většinu debat jsem dnes načal já.
Tak ahoj. Jdu teď ven. Kohn :D
22. 5. 2020 19:46
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
Popravdě s tebou nemá cenu debatovat.. Auto se mi líbí, dobře se mi s ním jelo, ale momentálně bych si ho nekoupil. To, že se něco málo prodá ješte neznamená, že je to špatný produkt. Možná tě to překvapí, ale jsou lidé, co mají auta rádi jako takové a nepotřebují si léčit ego na názvu značky. Navíc nikde jsem nečetl, že se bude Stinger lépe prodávat než zavedené značky, ale že je v mnoha ohlech srovnatelny konkurent.
22. 5. 2020 19:22
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
Tak načni rozumnou debatu. Obohať nás!
...asi nic, viď,
A pak kdo tady zbytečně blábolí. Jistě BY sis Stingera koupil, že? :D :-!
22. 5. 2020 19:21
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
No...nemůžu si pomoct. :-)
22. 5. 2020 19:14
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
Vidím to stejně. Místo rozumné debatě o zajímavém a povedeném autě od značky, od které to ještě nedávno nikdo nečekal, jen hromady blábolení, mindráků a honění ega. To se bohužel týká debat u více aut, ne jen tady u Kie.
Avatar - _Karel_
22. 5. 2020 18:50
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
Posmívat se, že jsem měl pravdu.... nezdá se mi, že bys měl tak málo sebevědomí, abys to potřeboval.
22. 5. 2020 18:32
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
Ještě bych na něj i nadělal. Stačí? :D
Ne vážně. Co se tady dělo, když St. vyjel, to si pamatuješ? Ty stohy keců, jak vymaže CCčko a že to bude trhák. Že BMW má problém.
Já napsal s předstihem pravdu - a ukazuje se, že jsem jí (jako vždy)měl.
Tak si to užívám.
Prostě jsem věděl, že prodávat se u nás nebude. A kopalo se tady do mě. Já nekopu do auta, ale do těch strupů, co měli tu odvahu s fostekem polemizovat a plkali tady svoje srance.
Když si protřeš oči a přečteš si nadpis mého příspěvku, zjištíš, že selhali "BYKUPCI" ne Kia.
A kdyby to bylo ještě lepší než je...NIKDO TO NEKUPUJE: Upocená masírka prodejců po víkendech. S polepama. A nikoho to nezajímá.
Avatar - iudex
22. 5. 2020 17:31
Re: Bohužel BYkupci naprosto selhali
A ty si vždy s chuťou pribehneš kopnúť. Pritom by všetci petrolheadi mali byť radi, že nejaká mainstreamová automobilka vôbec postaví zadokolku s motorom V6 a oslavovať ju. Ale nie, pretože meradlom kvality podľa fosteka sú len predaje, je Stinger na.ovno auto, do ktorého treba neustále kopať.
Avatar - CICERO
22. 5. 2020 17:09
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Alf1k
22. 5. 2020 16:40
Zajímalo by mě
Co designér a celej schvalovací gang u Kie bral za drogy, když schválili ten zrůdnej přesah světel do boku auta. To je fakt otřesný.
Myslím, že covid19 panika a tržby pohřbí nejenom Stinger, bohužel, ale Fostek má vlastně pravdu, BYkupců všude mrak (když tak nad tím přemýšlím tak za poslední rok/dva jsem neslyšel “BY” snad víckrát než u Stingera) ale ty auta jsem na cestě viděl osobně 2x co si pamatuju. 🤷🏻‍♂️
22. 5. 2020 16:16
Re: Geniální
Už vím, s kým jsem si minule spletl chudáka Xyla. Mrzí mě, že jsem ho dal do společnosti takový zvěře. ;-\
22. 5. 2020 16:15
Re: Pod kapotou
Informační hodnotu lze dovodit od jména autora.
Tohle je docela průšvih, i když je tu i horší materiál.
Avatar - Uživatel_5340709
22. 5. 2020 16:13
Re: Geniální
Kája byl vždycky dobrey spřímař. :-) :yes:
22. 5. 2020 15:57
Stiger ...to
auto bolo vzdy nepredajne....myslim ako nove.... :-)
22. 5. 2020 15:54
Pod kapotou
zostane V6 3.3? Zaujimava info, pretoze na zahranicnych serveroch sa stale castejsie spominaju nove motorizacie V6 3.5 (380 k) a 2.5 T (290 k)...
22. 5. 2020 15:24
To si dělají srandu?
Buď se vedení Kie pomátlo, nebo je to jen výsledek slabomyslností autora článku.... :-|
Avatar - _Karel_
22. 5. 2020 15:19
Geniální
No konečně to manažérům z Kie docvaklo. Elektromobily se všude prodávají mnohonásobně líp, než benzín nebo nafta, elektro to zachrání.
Avatar - kari.laz
22. 5. 2020 14:30
já myslel, že jí chtějí zachránit
ne pohřbít.
22. 5. 2020 14:11
Bohužel BYkupci naprosto selhali
Soustředěným současným mlácením tisícema hub, BYkupováním, jednohlasným pěním chvalozpěvů, palcováním fosteka škaredě dolůůůůůů a podobnými kratochvílemi...se nepodařilo zaplatit ani vyžebrat od Kie ani jeden Stinger.
A z těch pár, co se v Č řeci jenom "prodaly" jich smrdí půlka na inzerátech - jsou přihlášené na dealery - předváděčky atd. Je to propadák.
Stejně jako BYtrhák Supra. Těch hnije v podobný inzerci ještě víc.
Konkrétně se za rok 2019 v ČR "prodalo" 7 Super. A 6 z nich smrdí na netu a nikdo je nechce.
Mimochodem je to více článků o Supře na ACZ za 2019, než registrovaných Super za rok 2019.
Dobře se bavím.
Proč o tom nenapíše Kolman/Mára - jakej je o to zájem?
Tak tlučhubové, do toho.
Jinak článek je děsnej. Je o ho...ně.
Kolman - asijská BYkára - mohla by - elektrika. Děsivá osnova. SENO!
:no: :no: :no: :no: :no: