Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Mitsubishi řeší svoji budoucnost v Evropě. Hrozí jeho konec?

Mitsubishi je v Evropě lídrem v oblasti plug-in hybridů, jinak ale patří mezi menší značky na trhu. I proto se aktuálně řeší jeho další setrvání na starém kontinentu.
Zpět na článek
2. 6. 2020 12:04
Re: Dám vám půjčku s nebo bez zajištění pro vaše auto
Tiež mu môžeš zaplniť schránku pár správami. Kontakt uvádza. ;-)
Avatar - Beefcake
2. 6. 2020 00:04
Re: Njn
Jazdil som na najnovsom Hiluxe a okrem toho, ze na ceste je z principu trochu tazkopadny, never tomu, ze L200 je v tazsom terene lepsie auto,. Hilux je cisty offroad, L200 tak "3/4".
A riesit pri tychto autach spotrebu, skoda reci. Okrem toho Hilux ma papierovu kombinovanu o 2(!!)l mensiu.
Lepsia hlbka brodenia, vyrazne lepsi zadny najazdovy uhol, moznost tazsieho privesu, nevidim dovod, preco preferovat L200. A Hilux aj vyzera lepsie. L200 je taky podivny Outlander.
Takze eclipse, ten megatrhak spred par rokov uz teraz bude stravitelnejsi ? :) A to v com ? :)
Avatar - WinDiesel
1. 6. 2020 18:54
Re: Njn
Mimo EVROPU - A K ČEMU NÁM TO JE?
Dost blábolíš.
Avatar - WinDiesel
1. 6. 2020 18:52
Re: podla mna z eu tak skoro neodidu
HEV a PHEV jsou Mitsubishi na pprrdd, protože těžiště jejich prodejů bylo v levných benzínech, PHEV se prodávaly jen v Holandsku a v Norsku, Švédsku.
Avatar - WinDiesel
1. 6. 2020 18:50
Re: Jakmile se dostal do područí rendlíku
NA TO ZAPOMEŇ, UŽ JE TZO JASNÉ, Mitsubishi BUDE V EVROPĚ ZLIKVIDOVÁNO, ALE SMYSL TO MÁ PROTOŽE ONI NEPOTŘEBOVALI Mitsubishi ALE TECHNOLOGIE.
Když má přístup Renault a Nissan k technologii PHEV, Mitsubishi je v Evropě nadbytečné.
1. 6. 2020 18:11
Re: Njn
Totalita a špehování už teď překračuje ČSSR
Ale je to porotože neměli ty technologie
Nicméně j eto děs
Avatar - 3_diamanty
1. 6. 2020 17:32
Re: Njn
L200 aj hilux su mimo eu nastaste nadalej aj so silnejsimi motormi....

pozrel som si par testov hilux vs triton/L200 a... a triton je podla mna lepsi aj podvozkobo silnejsi a komfortnejsi.... aj obratnejsi a s nizsou spotrebou.... ale nie je to z pohladu toyoyty ziadna hanba ... ved hilux uz ma tiez nejake roky ... zatial co triton presiel vyraznou modernizaciou ( z pohladu biznisu a marketingu to dokonca staci aj na oznacenie nova gneracia ) len pred necelym rokom

sedan v eu by im ani nefrcal... a to ani honde ci suzuki.... tu treba len crossy a SUVecka...

outlander uz bude coskoro novy ( koncom roka .. a veru ze konecne ) .. a do predaja pride buduci rok :yes:

eclipse pride koncom roka s faceliftovynam dizajnom ktory by uz mal byt stravitelnejsi pre vacsiu cast zakaznikov
https://www.autoevolution.com/…ring-140772.html#… a uz aj ako hybrid... takze verim ze jeho predaje este pojdu hore ... ale inak eclipse nie je ako tigi..... to auto je kusok o osobitosti a asi aj preto tu nemozno cakat ze predaje budu a la tigi ci duster.... z globalneho pohladu ale pre znacku uspech ma...
Avatar - CICERO
1. 6. 2020 17:28
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
1. 6. 2020 17:25
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
1. 6. 2020 17:23
Njn
Von ten SStar je křapka...s tím se nevydělá. Musí prodávat cenou, je dávno out.
Hatch nemají
Sedan nemají
Eclipse Cross je cool, ale třeba na česko má malej kufr. Moc se nechytl
Otlander je zoufale zastaralej, jediný zastaralejší auto co mě napadá je ASX...
Pajero položili
Z L200 po FL udělali slabingra, TOP verze prakticky neprodejná, zůstavaj faktjen ty úplně pracovní. Ty jsou super a víc, než HiLux.
Tak jako nějakou vzpruhu by to chtělo...jinak můžou fakt vodejít.
Avatar - twistedTSD
1. 6. 2020 17:17
Re: Dám vám půjčku s nebo bez zajištění pro vaše auto
To jako nabízíš pomoc Mitsubishi?
Avatar - 3_diamanty
1. 6. 2020 17:00
Re: Jakmile se dostal do područí rendlíku
tiez mam citak ze mitsu to moc nevyhralo ze je v aliancii prave s renaultom... ach jo .. ale snad mitsu si aj nadalej ponecha istu autonomiu a osobitost a bude nadalej samo sebou :yes:
Avatar - 3_diamanty
1. 6. 2020 16:53
podla mna z eu tak skoro neodidu
ved uz koncom roka pride do eu hybridny eclipse cross.. a buduci rok aj uplne novy outlander ( ktory bude samozrejme tiez v hybride ) ... a PHEV outlander je ako vieme najuspesnejsi prave v europe... k tomu ma prist o rok ci dva aj hybridny ( alebo ciste elektricky? ) maly cross co by nahrada za letite ASX ... takze neverim zeby v dohladnej dobe ( 10 rokov ) z eu odisli ... nehovoriac o tom ze aj ten malicky space star je v eu prekvapivo uspesny a pekne sa uchytil ( predajne v eu lepsi ako citigo ) ...

predaje ma mitsu v eu aj s ( uzitkovou ) L200 okolo 170 tisic aut rocne ( 145 000 bez L200 ) .. co vzhladom na celkove predaje znacky vo svete ( okolo 1,1 miliona ) nie je vobec zanedbatelne cislo a zanedbatelny trh... samozrejme mitsu je viac doma v juhovychodnej azii ... ale v europe ma nadalej velmi slusne cisla vzhladom na celkove globalne cisla a tak neverim zeby odtial tak skoro odisli .... navyse kde inde svoje hybride technologie budu tak uspesne predavat ( hybridny outlander , hybridny eclipse cross, hybridna/el .nahrada za ASX ) ked nie prave v eu? ... lebo v australii ozaj moc hybridne outlandery tak skoro este slapat nebudu ... tam ludia nadalej radsej dizlove pajero sport alebo dizlovy triton/L200 ... rovnako v amerike nadalej ludia radsej zvolia outlander s benzinom 3.0 V6 ako ten hybridny ... takze aj z toho uz logicky vyplyva ze odchod z eu by asi ani nesiel ruka v ruke s uspesnou PHEV filozofiou mitsu a aj dalsimi chystanymi hybridmi ... z pohladu mitsu v eu je pozitivne ze mu tu predaje posledne roky rastu... aj portfolio sa im pomaly ale isto rozsiruje ... takze v tomto som optimista... a ja verim ze aj chystany hybridny eclipse bude mast v eu patricny uspech a samozrejme opat aj novy hybridny outlander ( ktory v eu podla mna bude opat PHEV bestseller ) a potom uz bude viac nez jasne ze na odchod z eu ani nie je ziaden dovod .... inak mitsu tusim uz raz aj zvazovalo odchod z eu .. .. bolo to niekedy asi pred 12-15 rokmi .. nepamatam si to uz presne ( 2005? tusim .. opravte ma ak som netrafil spravny rok ) a ? ... a ako vidime stale su tu.... takze aj tentokrat taketo clanky ( vhodne prave na zaciatok nudnej letnej automobilovej uhorkovej sezony ) opat este nemusia nic znamenat ... ;-) 8-s

PS: prave v tychto dnoch by mal ist prist do predaja u nas/u vas uz ten najnovsie faceliftovany space star ( v nemecku uz nejaky ten mesiac je ..ale tak nemecko je nemecko ) ... tak snad coskoro tu budu nejake tie jazdne dojmy .... ako superjednoducha a blbuvzdorna nakupna taska to auto ma stale velku sancu presadit sa aj u nas :yes:
Avatar - Ada je zase tady
1. 6. 2020 15:28
Jakmile se dostal do područí rendlíku
je s ním konec :no:
1. 6. 2020 14:57
Re: Dám vám půjčku s nebo bez zajištění pro vaše auto
Ty šašku, táhni do h0ven.
Ani reklamu si neumíš normálně zaplatit. Vod takovýho somráka bych si tak nechal shánět vatu.
:no: :-!
1. 6. 2020 14:42
Dám vám půjčku s nebo bez zajištění pro vaše auto
Jsme přímí poskytovatelé úvěrů a do 100% mezinárodního financování projektů a v současné době hledáme finanční prostředky pro uchazeče o půjčku, půjčky zprostředkovatele a mezinárodní projekty. PRO VÍCE INFORMACÍ KONTAKTUJTE NÁS PROSLEDUJÍCÍ E-MAIL: ffinance@lenretfinancialinvestmentltd.com