Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Podívejte se, jak by BMW řady 4 vypadalo s normálními ledvinkami. Rozdíl je to obrovský

Včera se světu oficiálně představila druhá generace BMW řady 4, která šokovala především svými obrovskými ledvinkami. A teď už víme i to, jak by vypadala s přídí klasickou.
Zpět na článek
5. 6. 2020 19:31
tohle neni ani vtipny
diky temto ledvinam bude bmw jedina znacka splnujici vsechny normy vcetne normy jak drasticky vylepsit ovzdusi v kapitalistickych zemich spolkovych i okolnich montoven z balkanu vcetne nasi bezvyznamne stredoevropske malickosti. narknout ridice bavoraku z trotla s prasecim rypakem konecne dostalo i svoji zhmotnelou podobu a bude az do faceliftu lakat dobytek do showrooomu v konecne realnem poctu
4. 6. 2020 11:14
Re: Přitom řešení je tak jednoduché...
presnejšie čínsky...
4. 6. 2020 11:13
Re: Alpina
Nič v zlom, len mám pocit, že tvoja učiteľka slovenčiny pre zmenu plače... ;-)
4. 6. 2020 08:47
Re: Přitom řešení je tak jednoduché...
S tím souhlasím. Design je ve skutečnosti již dávno asijský.
Avatar - lamal
3. 6. 2020 20:14
Re: Přitom řešení je tak jednoduché...
cele auto aj zadna cast ma japonske rysy a v predu delikatne ´´ladvinky´´
3. 6. 2020 19:33
Přitom řešení je tak jednoduché...
vyrábět jeden typ předního nárazníku o obřími ledvinami pro nevkusem trpící Asiaty, a hezký nárazník o nízkými ledvinkami pro Evropu a Ameriku! Nebo popř. nechta na všech trzích nechat si svobodně vybrat zákazníka! ;-\
3. 6. 2020 17:53
Re: ladvinky
Souhlas s malými ledvinkami vypadá skvěle, ty bobří zuby jsou hnus :no:
Avatar - lyon667
3. 6. 2020 16:10
Re: Alpina
Nejen úpravci, směje se jistě i konkurence...
3. 6. 2020 14:58
Sběratelský kousek
Co jsem četl, tak prozatím by měla mít velké ledvinky jen čtyřka. Pokud by to tak zůstalo, mohl by z ní být časem sběratelský kousek.
Malé ledvinky jsou vyvedené v black paketu, takže ty skicy si úplně neodpovídají. A legendární BMW byla taková ostrá, žraločí, naštvaná, viz e9, 628. Předložená skica působí spíš jako takový dobrák. S velkými ledvinkami se dá dál pracovat, byla by škoda se jich šmahem vzdávat.

BMW e9
https://en.wikipedia.org/wiki/BMW_E9#…
Avatar - niko78
3. 6. 2020 14:10
Alpina
Tak niektori upravcovia si "mydlia" ruky :-) skor je otazka ako to ovplivni chladenie,vseliake senzory atd. a nehovoriac o strate zaruky ak si to niekto da spravit na novom aute.
3. 6. 2020 13:59
Re: ladvinky
Mne sa to s tými malými ľadvinkami páči podstatne viac. S veľkými mi to evokuje rypoša...
https://t.aimg.sk/…nom-prostred.jpg?…
3. 6. 2020 13:50
Ledviny
Nemůžu si pomoci, to auto teď vypadá, jakoby sežralo nějakého cestáře a čouhaly mu jen holínky.
Avatar - iudex
3. 6. 2020 13:19
Re: ladvinky
Zjavne ten grafik použil masku práve M8čky.
Na bolo by to tak dobre, ostatne menšiemu modelu vždy imidžovo pomôže, keď pripomína väčší (opačne už to logicky neplatí).
3. 6. 2020 13:16
ladvinky
S normalnymi ladvinkami by to vyzeralo ako troska mensie BMW M8.