Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Porovnejte nové BMW řady 4 s jeho předchůdcem. Jak moc se nová generace změnila?

Po premiéře nového BMW řady 4 se všichni soustředili hlavně na příď s obrovskými ledvinami. Podívejte se ale, jak se změnily další části sportovního kupé.
Zpět na článek
4. 6. 2020 12:33
BMW vs Pontiac
U mě to vyhrává BMW, ten Pontiac je takovej divnej, i když oceňuji návaznost na předchozí generaci, viz.:

https://upload.wikimedia.org/…-_04-22-2010.jpg
4. 6. 2020 10:58
4vs4
Mam momentalne 4 gc po faceliftu a me se nova 4ka libi. Uz takhle to bylo hezky auto, a tak museli udelat neco echt novyho a provokujiciho, to je klasika. Vzal bych ale znova i dalsi par dveri a o fous vetsi kufr beru taky, at je kam dat kocarek a dalsi kramy pro mladyho
Avatar - CountachSV
4. 6. 2020 07:25
Je tam
snaha o jakousi hardcore-ish (diffuser...) a retro-ish (maska) verzi nové 8-er. Ideál by asi vznikl poskládáním nových předních a updatem původních zadních světel. Já jsem rozhodně zvědav na živé setkání a myslím, že to auto bude mít působivý zjev, zasazeno do běžného prostředí. Předělávky nárazníku/ledvinek dle přání (určitě se najde někdo, kdo je bude chtít ještě větší) už podle mého připravují všichni tuneři, takže o vzhled auta, jako celku, není třeba se obávat.
Avatar - zaplosak
4. 6. 2020 06:56
naroubovat
světla z nového na staré, byla by to nádhera... :*)