Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Škoda vylepšuje své vozy. Pro modelový rok 2021 dostanou dvouramenný volant, Lauru i nové 1.0 TSI

Prvky z nové Škody Octavia se postupně dostanou i do dalších modelů mladoboleslavské značky. Řeč je o dvouramenném volantu nebo tříválci 1.0 TSI Evo.
Zpět na článek
26. 6. 2020 07:57
Škoda Auto...
Škodovka není nic jiného než Český Vokswagen jen parametry přizpůsobené pro naivní Čechy. Velká marketingová masáž je samozřejmě placena Němci už se konečně probuďte lidi a kupte si pořádné auto. Mizerné turbo motory které jsou jak steroidech hlavně, že jsou nízké emise spotřeba a mají velký odpich na životnost a kvalitu se už dnes nehledí jen hrabat pod sebe to je dnešní doba.
Avatar - elpsycho
25. 6. 2020 11:54
Re: A co tak nějaký trochu motor....
Technické parametry a mixérový zvuk je jedna věc, ale jako uživatel motorů 1,9 TDI AHF 81kW a K20A2 147kW můžu s klidným svědomím říct, že v běžně používaném pásmu 2-4000 otáček ten komicky malý tříválec jede tak nějak stejně.
Avatar - elpsycho
25. 6. 2020 11:49
Re: Evo
Ono je to něco za něco - životnost vs uživatelská přívětivost. TSI s přímým vstřikem reaguje svižně na polohu plynového pedálu, i když otáčky při řazení nahoru mají taky tendenci viset dýl než by řidič chtěl. Ale ve srovnání s 0,9 TCe jsou reakce pořád rychlejší násobně ve všech režimech. Doufám že to Renault u 1.0 TCe trochu poladil, test mě teprve čeká. Nejlepší z obou světů co do reakcí a životnosti představuje Suzuki Dualjet 1,2 bez turba, ale atmosféra má prostě své limity a v běžně používaných otáčkách nejede a musí se podřazovat.
Avatar - CICERO
24. 6. 2020 20:26
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
24. 6. 2020 17:36
Re: A co tak nějaký trochu motor....
Určitě byl, ale nejdřív musí ekoteroristické vedení EU skončit v propadlišti dějin!!! :-O
Avatar - twistedTSD
24. 6. 2020 16:33
Re: Máme nový Opel Mokka...
Wtf? Fabia Junior už je dost dlouho minulostí.
Avatar - pradeda777
24. 6. 2020 16:27
A co tak nějaký trochu motor....
....k těm usr.aným svrbínkům by nebyl? :-[]
Avatar - zaplosak
24. 6. 2020 14:06
Re: Upgrade !
dobá tedy - bude i jedna nová barva....
Lepší...? :D :D :D
Avatar - zaplosak
24. 6. 2020 14:05
Re: Dvouramínko
myslím že jsem to kdysi měl na olcitu - nebo jak se to jmenovalo....:-)
Avatar - CICERO
24. 6. 2020 13:45
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - Barrichello
24. 6. 2020 12:18
Re: Máme nový Opel Mokka...
Já určitě :-) Kolem stavebnin když skládaj tvárnice zásadně nechodím a jinak mě nic takového nemůže napadnout :-)
24. 6. 2020 11:59
Upgrade !
Najměte si alespoň lidi, kteří někdy jeli jiným autem, než tovární Fábkou kurňa. Pak to PR nebude vypadat tak dementně.

Upgrade z tříramenného na dvojramený může vnímat a prodávat jako upgrade jenom totální dement. Promiňte mi ten slovník, ale mám pocit že si o nás fakt myslí, že jsme blbci. Chápu, že klasická klientela Škody o tom ví ***, důležité je to slovo "upgrade" a "nové" či "vylepšené"....no uvidíme jak se vám bude prodávat, když vám klesají prodeje pro firemní neřidiče.
Avatar - CICERO
24. 6. 2020 11:58
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
Avatar - CICERO
24. 6. 2020 11:55
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
24. 6. 2020 11:51
Evo
Než TSI Evo, raději se podívat ke konkurenci, která i v dnešní době má benzínové motory s nepřímým vstřikováním a bez filtru pevných částic.
24. 6. 2020 11:22
Re: Dvouramínko
Příští generace bude mít jedno ramínko, jako kdysi Citroeny. Holt, šetří se...
24. 6. 2020 11:18
Dvouramínko
Tak jestli je to stejné bláto jako bylo ve Fáčku a Feldě tak si alespoň majitel bude připadat jak v za knyplem v letadle :D :D :D :D
24. 6. 2020 11:12
a chtějí to vůbec lidé?
Já si myslím, že lidé chtějí spíš kolečko na ovládání hlasitosti a klimatizace a tlačítka na vypínání asistentů. To naštěstí chápou v KIA a Hyundai a nechápou ve Škodě. Až to dojde i fleetovým manažerům, tak se ve Škodě budou divit.
24. 6. 2020 10:56
Re: super
... např. prznění motoru vypínáním válců - skutečně skvělá věc.
Avatar - Ozzman
24. 6. 2020 10:54
Re: Máme nový Opel Mokka...
Já se lekl, že sis ho koupil ty :D
Avatar - Barrichello
24. 6. 2020 10:40
Re: Máme nový Opel Mokka...
:-) :-) :-) :-)

A má to už světýlko v kufru? Jedničková Fobie v holobytu to neměla, tak se ptám, bo u Spojené předražené AG si člověk není nikdy jistej, tam je za příplatek i palubní deska pomalu :-)
24. 6. 2020 10:36
Máme nový Opel Mokka...
...ale tady se dozvídám o vylepšení fabie dvouramenným volantem.