Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tahle robustní Toyota stále poráží Američany v jejich vlastní hře

Pick-upy jsou pro Američany srdeční záležitostí, což ostatně potvrzuje automobilka Ford. V jednom segmentu však nestačí na japonskou Toyotu.
Zpět na článek
10. 7. 2020 10:02
Re: Parádní stroj,...
No s tím Hiluxem bych nesouhlasil. Řekl bych, že Tacoma nemá s Hiluxem technicky společného vůbec nic. S čím se naopak souhlasit dá je nezájem evropského trhu o pick-upy. Vozit sem benzínové us-verze V8 se spotřebou ve městě 20+ nemá cenu, prodalo by se jich pár kusů.
10. 7. 2020 09:31
Re: Parádní stroj,...
Je to v podstatě Hilux. Nářky chápu, o pick-upy je obecně velký zájem, proto skončila třída X, Fullback, jsem zvědavý jak dlouho vydrží Renault s tím svým...
9. 7. 2020 20:47
Parádní stroj,...
...velká škoda, že se tento model neprodává i v Evropě.
P.S. Zvláštní ocenění zasluhuje tá nádherná mechanická P brzda! :-) :yes: :yes: :yes:
9. 7. 2020 20:08
Re: V jejich hre?
Ano, až tak zaostalých, že nezatáčející a nebrzdící hroudě výkalů dávají jízdní vlastnosti 9/10. Tak to jsem tady správně.
A jinak...můj život veselý není. To máš pravdu. Existenciální nihilismus je trošku břemeno :-(
Avatar - curwasportiva
9. 7. 2020 19:39
Re: V jejich hre?
Kamo ty asi musis mit hodne smutny zivot, kdyz jen cely den sedis na auto.cz a cekas kde by ses mohl vyblit...
Driv za dob GTI to melo alespon nejakou uroven, ted je to jak materska skolka mentalne zaostalych...
9. 7. 2020 18:34
Re: V jejich hre?
Jak je článek vo pickupech, zapíchne tenhle redneck vidle a jde datlovat.
370 koní a perfektní jízdní vlastnosti! 9 z 10 ti. Asi jako vana sranců na sjezdovce.
A to všechno za hrst dolarů!
:D
https://www.youtube.com/watch?…
Avatar - curwasportiva
9. 7. 2020 17:50
V jejich hre?
Neni tomu tak davno kdy ani jeden z velke US trojky nevyrabel mid-size truck, takze zadnou hru ani nehrali..
Tacoma je dlouhodobe nejlepe prodavany mid-size v Sev. Americe.
Od predstaveni Gladiatoru ma ted naopak svuj mid-size truck, kazdy z velke 3 a ukusuji tak prodeje Toyote.
Co se tyce full size tak Toyota proda cca. 6x mene trucku nez Ford nebo GM.

Jinak Tacoma ma skoro az kultovni povest a docela sirokou a vernou zakaznickou a fanouskovskou zakladnu.