Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Bourali jste v zahraničí? Zachovejte klid a věřte pojišťovně

Pokud jste se rozhodli vyrazit na dovolenou do zahraničí, pravděpodobně jste po uplynulých měsících připraveni na ledacos. Víte ale, jak si poradit v případě dopravní nehody?
Zpět na článek
Avatar - Hammunasakra
29. 7. 2020 16:59
Re: velmi dobré
Fór = v zahraničí mě na parkovišti nákupáku asi 4 cm na nárazníku škrábla domorodkyně = totální banalita, míň to asi už nejde, jen lak. Hlásila se k tomu vyvolali mě sepsali jsme a druhý den potvrdila JEJÍ pojišťovna = všechno jak mám být. ALE pak tady v česku v autorizáku že to nemá na nic vliv že to musí nejdřív pokrýt MÍSTNÍ moje pojišťovna. Vše proběhlo bez problémů, dokonce mi protože to její pojistka nekryla, soukromě doplatila 200€ za půjčovací auto (dal sem jí fakturu) a zábava přišla příští rok, když sem chtěl snížit vzhledem k nižší hodnotě auta částku pojistného. Prý ne PROTOŽE jsem měl pojistnou událost :yes: :D

Protože NEŽ jim to poslala ta zahraniční pojišťovna = museli to dočasně (nevím jestli reálně nebo jen zárukou) krýt oni :*) :-!
29. 7. 2020 14:29
velmi dobré
Super informace, dekuji. Kdysi jsem jezdil po nehodách a takto souhrnné a věcné informace jsou k nezaplacení. Díky 👌