Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: S KTM X-Bow R v Brně: Ideální závodní vstupenka

U Václava Janíka jsem si vyzkoušel tentokrát o něco menší potvoru, než jakou byla přece jenom dost ultimativní placka Norma. Vůbec poprvé jsem řídil KTM X-Bow.
Zpět na článek
12. 8. 2020 04:27
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
10. 8. 2020 17:04
Re: Tohle auto
V klidu, on tam má Dinar zkratku :-)
Avatar - speedfred
10. 8. 2020 17:01
Re: Tohle auto
Ako sme sa bavili, najlepší tréning budú preteky.
Telemetriu som pozeral v rámci odpočinku keď som pracoval pri PC.
Ten tvoj optimálny čas 1.49 je ale na :yes: :yes: :yes: :yes:
Avatar - Dinar
10. 8. 2020 15:30
Re: Tohle auto
Na telemetrii se zatím vybodni, v ní budeš hledat poslední vteřinu, do té doby stačí rozbor “na oči”😉 odpo jsem dal na těch uhpéčkách 1.54 (onb je na blogu) a pár kol bylo rozjetých na 1.53, ale bohužel provoz. Ze složených ideál sektorů mi vychází 1.49 a to je vždycky tak 2s pod realizovatelné kolo, ale budou-li slušné semislicky je 1.52 zajetelných, uvidíme jak v závodě. Díval jsem se na tvůj onboard, z těch 2.00 tě na 1.56 dostanem rychle, proberem to, dál už to bude na dýl, ty posl 2s se stahují těžko, ale kdo chce stáhne... ;-)
Avatar - speedfred
10. 8. 2020 14:45
Re: Tohle auto
To je podobné ako s celkovým rekordom v Moste, iba nechápavo krútim hlavou.Jasné, profi jazdec a auto z inej galaxie, ale aj tak.
Ja na Dinara strácam 4s a neviem kde ich vziať.
PS:už som stiahol tú "telemetriu" z Mostu tak sa asi začnem učiť a študovať aspoň teoriu. ;-\
Avatar - Dinar
10. 8. 2020 13:13
Re: Norma
To ale nebylo tohle X-bow, měli tam na pětihodinovku závodní speciál ktm na endurance, to je jiné kafe. ;-)
10. 8. 2020 10:39
Re: Norma
Nene, právě že jsem byl objížděn rozdílem třídy jejich KTM, na což jsem nebyl zvyklý :-)
Avatar - Dinar
10. 8. 2020 10:35
Re: Tohle auto
Brno je rychlá trať, tam to jejich zrychlení a maximálku nemáš v zatáčkách s těmi našimi stroji šanci dohnat. :D
Avatar - Dinar
10. 8. 2020 10:34
Re: Norma
Pochopil jsem to tak, žes zkoušel to jejich KTM.
10. 8. 2020 09:31
Re: Tohle auto
K těm časům, když se člověk v neděli díval na MotoGP, tak už nám chybí jen kolik, 20 sekund? :-! Zřejmě ty dvě kola, o která mají míň, ten čas hodně stlačí :D
Avatar - Dinar
10. 8. 2020 09:16
Re: Norma
Zdar, kapitáne, jak se ti s tím jelo?
Avatar - Dinar
10. 8. 2020 09:15
Tohle auto
Janíkovců znám, jezdí pravidelně závody série Le..., a popravdě, z toho co vídávám, mě docela překvapilo, jak to nejede, resp. tváří se to jako závodníčka, ale jezdí to časy jako plechovky ze 4. divize. Jestli ti Janík, Martine, vykládal, že s tím jezdí "jeho kluci" Brno za 2:19, tak se mi tomu těžko věří, protože v rámci našich závodů jsem nikdy to auto takhle rychle jet neviděl. Když jsme začínali s SR4, tak mě udivilo, jak snadné sousto X-bow pro radicala je, prostě další "kuželka" na objetí. A to pro tu SR4 (tu konkrétní, kterou jsi jezdil) je Brno za 2:19 velmi slušný čas, X-bow, jak se dívám na nejlepší kola ze závodů, se pod těch tvých 2:24 nedostalo, posl. Brno měli nejrychlejší kolo za 2.26. ;-)
9. 8. 2020 22:22
Norma
A s Normou jsme cenově řádově zhruba kde? Smím-li se drze zeptat? :-) U Janíkovců přímo jsem se zeptat bál, když mi teď i s KTM tolik nakládali :-)