Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia Sportage už čeká na novou generaci. Přijede v roce 2021

Sportage je v aktuální generaci na trhu teprve od roku 2015. Přesto už korejská automobilka pracuje na nástupci.
Zpět na článek
13. 8. 2020 13:18
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
13. 8. 2020 08:12
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
12. 8. 2020 19:21
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
12. 8. 2020 16:02
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
12. 8. 2020 04:22
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
11. 8. 2020 14:46
Re: Co je to za auto u titulku?
To je čínska verzia Sportage označovaná ako KX 5.
10. 8. 2020 19:26
Co je to za auto u titulku?
Sportage se vyrábí m.j. ve Slovensku, ale nikoliv vůz, jehož 2 fotografie jsou galerii. Co je to za auto?
Avatar - 3_diamanty
10. 8. 2020 18:38
Re: Kia udržuje otáčky, Mitsubishi odchází ...
sam som zvedavy ako sa novy outlander uchyti v rusku amerike cine australii.. ale aj faceliftovany eclipse cross ( a bude aj v hybride ) a casom aj dalsie nove modely... v europe sa uz dlhsie trapili ale trapi sa tu dnes uz aj honda subaru a zacina sa to uz aj mazde akosi rucat ten domcek z karat v eu ..... najviac som stejne sledoval mitsu v australii a amerike... ale pekne sa sucasny outlander uchytil aj v cine kde dal pred rokom ci dvoma vyse 100 000 kusov rocne ( pecka ) ... tento rok kvoli korone je uz stejne cely v cajku aj v cine amerike a inde... ale uz buduci rok aj s novym outlanderom ci hybridnym eclipsom verim ze bude pre mitsu uz podstatne lepsi a vratia sa na uspesnu vlmnu ( a to aj bez europy ) .. drzim palce... a tesim sa uz teraz na mitsubihi L200 absolute.ako si to rozda s raptorom.. samozrejme v australii.. tu by sme sa toho aj tak nikdy nedockali ... odchod mitsu z eu ma netesi... ale plne ich chapem a nejak ma to ani neprekvapuje .. na tak malu znacku ( ktora predava asi tolko aut rocne ako skoda ... cca 1,3 melona ) sa asi ani neda cakat ze bude mat vsade vo svete silnu a udrzatelnu poziciu. .. ved skoda pre zmenu zase nie je v amerike a pod.... doba sa meni a automobilky uz zrejme prisli na to ze byt vsade ( a za kazdu cenu... aj za cenu lenakehosi prezivania a strat ) uz fakt nema zmysel... z aut je uz tazky biznis a jak sa vravi... "ani cent nazmar" dnes uz ... ( honda v eu tiez asi nebude ziskova ani subaru ) a v buducnosti cakam ze uz len par velkych automobiliek skutocne ostane na vsetkych kontinentoch ( toyota, vw, ford mozno este honda... ale ta to ma prave v eu tiez uz riadne nahnute )

PS: inak kto by ale novy hybridny outlander velmi chcel tak podla mna nebude az taky problem si ho dotiahnut nejako individualne z dovozu... aj ked jasne.... uz je to ine ako ked to mas bezne v showroome prec ocami
Avatar - WinDiesel
10. 8. 2020 16:22
Kia udržuje otáčky, Mitsubishi odchází ...
R.I.P. Mitsubishi Europe
Toppere - tebou obdivovaný PHEV nic nezachránil ...
Ve třídě SUV PHEV prodeje dobré ale počty nestačí v konkurenčním boji