Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Nový Volkswagen Passat se začíná rýsovat. Bude luxusnější a praktičtější

VW Passat s interním označením B9 je plánován pro rok 2023. Opět nabídne dvě karosářské verze, přičemž se počítá i s plně elektrickou alternativou.
Zpět na článek
Avatar - speedfred
25. 8. 2020 14:33
Re: Článek v Autocaru
Odmietať môžeš ale nie takým štýlom ako to napísal Fostekovi.
Avatar - twistedTSD
25. 8. 2020 13:20
Re: Hm..praktičtější
To je vyloženě drzost, tam nacpat manuální klimu. Škoda, výroční edice by jinak stála za to.
25. 8. 2020 09:09
Re: Článek v Autocaru
Ano, máte pravdu, tento článek o elektrické verzi mluví. Na druhou stranu vedení Volkswagenu už několikrát zdůrazňovalo, že pro elektromobily má platformu MEB. Ostatně i kvůli tomu skončil e-Golf, když tu je podobně velké ID.3. Nemyslím si, tak, že by tahle informace byla Autocarem správně podložená, že by najednou vznikal elektromobil na bázi Passatu s MQB, když tu bude podobně velké auto s MEB.
25. 8. 2020 08:51
Re: Hm..praktičtější
prisly mi lepsi nez v superbu, proto to obdivuju. V supu bych rekl ze zvladnou vytmavit jedno auto a znacku, v oktavce toho bylo vic a prechazely na potkavacky az pozdeji.
Klimu jsem mel nastesti klimatronik, kdybych pred mesicem nejezdil socialem trojkovy oktavky, ani bych netusil, ze neco jako manualni klima porad existuje:/
25. 8. 2020 08:28
Re: Článek v Autocaru
Když jsi dobrý, tak si můžeš zákazníky vybírat a klidně je i odmítat. Čímž netvrdím, ze je to tento případ. I když, vidouce kolik čtenářů sem chodí celá léta:)
Avatar - speedfred
25. 8. 2020 07:00
Re: Článek v Autocaru
To akoby som zákazníkovi povedal nemusíš využívať moje služby. Takým štýlom to môžem za chvíľu zabaliť. :no:
24. 8. 2020 21:27
Re: Článek v Autocaru
Mantáci.
Ale pozor. Jak mi napsal Kolman: Nemusíš to číst. ;-)
24. 8. 2020 21:25
Re: Hm..praktičtější
Nejhorší je ta manuální klima na tom tabletu. S Climatronicem a tou lištou je to lepší. BTW jasně že Matrixy fungujou - to není žádná novinka. Je to vodladěný.
24. 8. 2020 20:31
Re: Hm..praktičtější
manual 85kw tdi mile prekvapilo spotrebou a vcelku i projevem. Ovladani dotykem i osvetleni interieru nebo chybejici nastaveni intenzity jednotlivych vydechu minimalne prekvapi.. Led matrix naopak fungujou.
proste dnesni doba no:/
Avatar - Ham.
24. 8. 2020 18:53
Článek v Autocaru
Když už se odvoláváte na článek v Autocaru, tak by bylo dobré si jej zběžně přečíst a netvrdit nesmysly. Pokud byste četli alespoň jeho název, tak byste nemohli napsat, že ......čistě elektrická verze pak nepřijde, respektive přijde svébytný, již zmíněný elektromobil střední třídy, vycházející z konceptu ID. Vizzion......
Když v Autocaru se hned v nadpisu článku píše, že ......2023 Volkswagen Passat to move upmarket, gain EV version... a pak se to opakuje i v článku
....From 2023, however, all Passats will be underpinned by an updated version of the MQB platform used by today’s model and supporting both front- and four-wheel drive. It’s claimed to provide scope for not only an increased number of mild and plug-in petrol and diesel hybrids but also the packaging of a fully electric drivetrain.....
https://www.autocar.co.uk/car-news/new-cars/2023-volkswagen-passat-move-upmarket-gain-ev-version
24. 8. 2020 18:29
Hm..praktičtější
V posledních dnech jsem trpěl s Octaviemi 4 a jejích ovládáním všeho na tabletu.
Nevím, kolik lidí se zabije, když si budou chtít zatopit u verze s manuální klimou, ale každopádně je to hnůj.
Alespoň nejčastější funkce by měly mít fyzická tlačítka.
Jestli se i Passat vydá tímto směrem... :no:
Avatar - SKAY
24. 8. 2020 18:16
Bude...
Luxusnější a s fungujicím softvérem....
Pěkné skica.