Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Tesla Model 3 chtěla ukázat, jak zvládá autonomní brzdění. Dokonale propadla

Autonomní nouzové brzdění je užitečným asistentem, který může předcházet dopravním nehodám. Spoléhat se na něj ale nedá.
Zpět na článek
24. 9. 2020 15:56
Re: Je to prostě nebetyčný křáp....
To ne, reálně to nefunguje nikde, ale BMW zase netvrdí že už má prakticky hotové full self drive jak Tesla.
24. 9. 2020 15:54
Re: Je to prostě nebetyčný křáp....
Ona Tesla je něco pro kutily, je to takový projekt, pořád je co dělat :-)
24. 9. 2020 15:51
Fanboys
Vždy když čtu o tom jak Tesla fanboys vykládají že jejich auto bude za pár let jezdit jak robo taxi tak si vždy vzpomenu na tyto testy. Plně autonomní ježdění je ještě dost daleko a to technologicky, legislativně ještě mnohem dál a třeba v EU si nemyslím že to povolí za víc jak 30 - 50 let i kdyby to bylo možné už za 10. Hlavní problém je kdo ponese zodpovědnost za nehodu? Pasažér (to asi nikdo nebude) A nebo automobilka to už vůbec ne. Různé asistenty ok, ale FSD fakt ne. Navíc třeba takový asistent jizdnich pruhů mě ve Škodě Scala co jsem měl na měsíc půjčenou málem na D1 poslal do svodidel protože v tom zůžení je trochu víc čar a chytlo to tu na odbočení.
Avatar - R32
24. 9. 2020 14:14
Re: Je to prostě nebetyčný křáp....
Čo tu stále melieš o baterkách? Je jedno či má auto ako pohon motor alebo batériu, tu ide o jazdného asistenta ktorý nepracoval ako má. Hlavne, že za tieto asistenty udeľujú hviezdičky pri nárazových testoch...
24. 9. 2020 12:58
Re: Je to prostě nebetyčný křáp....
To máš pravdu, zaplať pánbůh! Něco takového bych nechtěl ani zadarmo, a ani kdyby mi za to platili! I náš rodinný Favorit z října 1988 byl mnohem kvalitnější! :D
https://www.autoforum.cz/…-je-fascinujici/
Avatar - Hammunasakra
24. 9. 2020 10:55
Re: Je to prostě nebetyčný křáp....
Nojo nikdy si auto týhle úrovně neměl, nemáš a nejspíš mít nebudeš = tak se s tím smiř
Avatar - Hammunasakra
24. 9. 2020 10:53
Re: Proto když slyším nějakého hňupa,
No tak hlavně = zůstaň na týhle vlně úrovni proměně nebo co to je
24. 9. 2020 10:50
Re: Proto když slyším nějakého hňupa,
No tak hlavně, že nemáš potřebu se kvůli tomu dohadovat. Autonomní řízení podle mě ještě hodně dlouho nebude 100% fungovat a nemá cenu plivat na Teslu, že jim to kupodivu 100% nefunguje. Jak víš já jsem zpátečník, takže bych za sebe nikdy auto řídit nenechal.
Avatar - Hammunasakra
24. 9. 2020 10:40
Re: Proto když slyším nějakého hňupa,
Hele reagoval si sám na sebe ;-)

No právě přesně naopak = právě že se mi TO ZDÁ :yes:

Už včera tvuj poslední příspěvek = si psal po proměně a já šokovaně dal :yes: :yes:
24. 9. 2020 10:38
Re: Proto když slyším nějakého hňupa,
Bože co se ti zase nezdá na tom co píšu?
Avatar - Hammunasakra
24. 9. 2020 09:51
Re: Proto když slyším nějakého hňupa,
KDO JSI = a kde je můj starý známý ryccardo? :-O
Avatar - Ada je zase tady
24. 9. 2020 09:17
Re: Je to prostě nebetyčný křáp....
To byly hybridy s těžkýma baterkama :-)
24. 9. 2020 08:23
Re: Proto když slyším nějakého hňupa,
Je potřeba si uvědomit, že se pořád jedná pouze o asistenta, který dokáže pomoct, ale není 100%
Autonomní řízení je ještě v nedohlednu. Nelze spoléhat na to, že auto samo zatočí, zabrzdí nebo se udrží v jízdním pruhu. Tesla to má sice vymakaný, ale je potřeba brát v potaz, že to auto prostě samo jezdit nedokáže a pořád je nutný v něm řídit. Kdo řídit nechce, tak pro toho je tu MHD.
Avatar - Mikesus
24. 9. 2020 07:39
Re: Je to prostě nebetyčný křáp....
tak o kvalitě lícování se u Tesly asi porad dokola rozepisovat nemusíme.
Mne spis zarazilo to druhé video, kde outlander nebo X3 či co to bylo ani nebrzdily pred tou figurinou. Evidentne problem nemaji jen v Tesle.
24. 9. 2020 07:38
Re: Je to prostě nebetyčný křáp....
Tak si to nekupuj. Nikdo to po tobě nechce.
24. 9. 2020 07:02
Re: Je to prostě nebetyčný křáp....
Tak možná zapomněli zapojit nějaký konektor 😊
24. 9. 2020 05:08
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
24. 9. 2020 01:20
Je to prostě nebetyčný křáp....
...ale za to je pořádně drahý! :-[] Řidič a jeho spolujezdci si ovšem dle řady zpráv z tisku(a příspěvků naštvaných majitelů na sociálních sítích) mohou užít i jiné "kratochvíle" - např. odpadávajícího zadního nárazníku (za deště) či vylomeného předního kola. A hlavně nepočítejte s tím, že by vám značkový servis Tesly takovéto závady v rámci záruky zdarma opravil a už vůbec ne takové "drobnosti", jako nelícující panely karoserie, křívá zadní opěradla, odpadávající střešní panel, různé pazvuky za jízdy, mizerný lak atd. atd.... :-O ;-\ :-( :no: :no:
Avatar - Ada je zase tady
24. 9. 2020 00:16
je to zcela logické
auto na baterky, vycpané těžkými akumulátory, to jednoduše neubrzdí. Musíte se s tím smířit.
Avatar - Uživatel_5340709
23. 9. 2020 22:07
Proto když slyším nějakého hňupa,
jak se rozplývá nad tím,že má asistenty, a jak mu to šetří práci při řízení, ....... myslím si svoje. ;-)