Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Spanilá jízda VW Transporterů již zítra vyrazí do pražských ulic

Spanilé jízdy k oslavě 70 let modelové řady Volkswagen Transporter se zúčastní 120 vozů, včetně parádních veteránů.
Zpět na článek
29. 9. 2020 07:57
Re: To bude smradu
Vím, v tom prvním příspěvku jsem byl trochu nespravedlivý. To samé se dá napsat o všech těch starých dodávkách typu Boxeru, Transitu a podobných dvacet let starých šrotů, které řemeslníci ždímou do rozpadnutí a nevím jak projdou emisema. Ale proč se trefovat do Transitu pod článkem o Transporteru :-)
Ovšem pan "Dvětéšestjedničkyftédéíčkubiturbo" dělá opravdu výbornou reklamu těm zakomplexovaným náctiletým militantním diskutérům, pro které je jedno auto božstvo a to se špatným znáčkem na na masce absolutní hnůj :yes:
25. 9. 2020 19:48
Re: To bude smradu
Hele, já taky vidím v jakém stavu T4 (a casto už i T5) jezdí. A jestli jsou na ně nějaké hejty tak si za ně můžou majitelé sami protože se chovají jak bezohlední kolenovrti.
25. 9. 2020 15:18
Re: To bude smradu
Trefil ses blbě zoufalče.
Z transportérů mám momentálně dvě BiTurba T6.1.
Jinak supersport, offroad, veterána tak
Ale VW T4 patřilo s pětiválcem k nejlepším autům všech dob.
Game over. Utřinose.
Jseš uslintaná rádobyzajímavá nula.
A nevyjadřuj se k T4. Není to vhodné. Ptz. Psí hlas do nebe nevolá.
25. 9. 2020 14:23
Re: To bude smradu
A které z těch božstev sedláš ty? Téčtyřku stočenou na půl mega? :D
25. 9. 2020 14:11
Re: To bude smradu
Příště, až si naděláš po ránu do lebky, běž se vykafrat jinam.
trapáku.
25. 9. 2020 14:09
To bude smradu
Vzhledem k tomu, že u nás bohužel (podle toho co potkávám na silnicích) převažují "téčtyřky", radím všem účastníkům, aby si větrání přepnuli na vnitřní cirkulaci. Vzhledem ke kondici těchto aut a jejich průměrnému nájezdu to už nějakou dobu automaticky dělám, když se na cestě za nějakým nich v oblaku sazí ocitnu. Přeji všem účastníkům spanilé jízdy zdravé plíce.