Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Kia promluvila o budoucnosti Stingeru. Osud nástupce je stále ve hvězdách

Vlajková loď korejské automobilky nikdy neměla trhat prodejní rekordy, přesto Kia přiznává, že na jistých trzích od modelu čekala víc. O nové generaci se stále nerozhodlo.
Zpět na článek
25. 9. 2020 17:36
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
25. 9. 2020 17:19
Re: Jak je to dlouho
Chlapi...Já taky na Arteon kašlu a v podstatě máte pravdu. Já jen, že se prodává a Stinger stojí a bylo to od začátku jasný
Ale když už..v Německu je Arteon docela propadák. Má tam ten samý problém, co u nás Stinger. Je tam za navoněnou bídu a nikdo to nežere. Ti lidi a firmy jdou do VW pro Pastevce v kombajnu. Přesně proto, jaks to napsal.
25. 9. 2020 16:56
Re: Jak je to dlouho
Arteon je pro mě osobně předražený průměr, nepraktický passat se všemi nedostatky a bez praktických výhod...ale pokud někdo uvažuje nad autem typu passat a chce se kvůli svému okolí zviditelnit, proč ne...
25. 9. 2020 16:51
Re: Jak je to dlouho
Přitom Arteon ani nenabízí ušlechtilý šestiválec.... ;-\
25. 9. 2020 16:45
Re: Jak je to dlouho
No zrovna arteon je pro mě osobně tak nechutný auto, že to radši Stinger...ale jinak souhlas s výše napsaným, když člověk má těch 1,5 - 2 někam poslat, přemýšlí jinak, než v diskuzi na auto.cz
25. 9. 2020 16:33
Jak je to dlouho
co jsem dostal rekordní počet palců dolů, když jsempo představení Stingeru předpověděl, že se bude kupovat jpo tisících....ale jen hubou.
BY kupci nezklamali. Auto je na odstřel.
Huby kvákají, Stingery stojí, Arteony se prodávají... :D
Tak pravil fostek.
25. 9. 2020 16:30
Re: To bych koupil
Přesně jsi vystihl, proč se tahle kára neprodává.
BY BY YB a když pak dojde na lámání chleba, jde se pro D3.
Ale BY kupci kvičí dál. Tisíce kvičících BYpilotů.
Blahopřeji ke zdravému úsudku.
Avatar - 3_diamanty
25. 9. 2020 16:26
Re: To bych koupil
ved to je prave ten problem stingeru.... ze kto ma na stinger tak uz ma aj na audinu ci medveda... a tak idu zakaznici skor tam... auto to pritom urcite bude paradne ale tak v tychto vodach proste nema moc sanci na nejake extra predaje vedla zavedenej premiovej D3.... ale ako spestrenie som rad ze je na trhu aj ked zda sa ze uz dlho tu stejne nebude.... bohuzial...
25. 9. 2020 16:05
To bych koupil
Já bych si to určitě koupil....říkal jsem pár let zpátky. Teď jsem pořizoval podobné auto (výkon, motor, pohon, velikost) a na tuto Kiu jsem si sice vzpomněl, ale ani mě nenapadlo se na ni jet podívat. Nakonec jsem radši navýšil rozpočet a skončil v německé prémii. Ne že by toto bylo špatné auto, ale prostě to nefunguje, člověk chce za takové peníze něco navíc...A nenápadná také není, aby to byl nějaký sleeper...
25. 9. 2020 15:08
Lidi kupujte, kupujte,
protože pak už nebudou!!! ;-)
Avatar - 3_diamanty
25. 9. 2020 15:02
vobec
nebudem prekvapeny ked stinger skonci bez nastupcu... doba uz tymto autam proste nepraje a okrem toho to kia coraz viac uz taha prave k hybridom a elektroautam