Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Černé BMW M3 s díly M Performance je tak brutální, že zapomenete i na obří ledvinky

Nové BMW M3 (G80) už se oficiálně představilo, stejně jako originální díly M Performance, kterými jej můžete vylepšit. Jak to vypadá, když si takové auto nakonfiguruje fanoušek Dartha Vadera?
Zpět na článek
Avatar - Emel
29. 9. 2020 11:17
Re: fOE meni nazor
No dobře, to já se pohybuju spíš na druhé straně známkovací škály... světlé auto na malých kolech s chromovejma ledvinama je horší čtyřka... ne absolutně, ale jsme v prémii, tohle není Sandero. Pomocí barvy a doplňků se to dá zachránit, ale pořád si nemyslím, že by z toho mohla být aspoň dvojka, v jakékoli specifikaci. No, na video se kouknu a dám vědět.
Avatar - fOE
29. 9. 2020 09:45
Re: fOE meni nazor
Tmava barva pomuze schovat kdejakou obludu, ale tady to prave podle me nebude nutnost. V tom videu na ktere se odkazuju o zadnou tmavou barvu neslo, jedine co zustalo jsou ledvinky bez chromu a to uznam samozrejme pomaha, ale i tak, tvar tech ledvinek nebo spise ledvin na te zelene a modre do oci bije jako do oci bil z fotek v tech samych promo-barvach, a prece po shlednuti videa uz nemam dojem "tak tohle ani omylem", ale uz jen "mohlo to byt lepsi, ale sakra, neni to spatne".
Hodnoceno na skolske stupnici jsem pouze z fotek dal za 3, dnes bych dal za 2 (s tim, ze jednicku bych mel vyhrazenou prave pro M3 ledvinkama z obyc 3er). Takze dokonalost? Urcite ne, ale chvalitebne to za me je.
Avatar - Emel
29. 9. 2020 09:12
Re: fOE meni nazor
Ono to bylo vidět v tom článku, jak tady byly fotky nový čtyřky - v nějakém eMpaketu a tmavší barvě a s černýma ledvinama to tolik do očí nebije, nějaký základ s chromovanejma ledvinama a malejma kolama je tragédie. Dá se to shrnout tak, že se vhodnou volbou barvy a doplňky dají škody minimalizovat... tož tak.
Avatar - Dinar
29. 9. 2020 08:24
Re: fOE meni nazor
Ono je to totiž pěkné auto, jen ten předek je prostě divný, resp. není to typické bmw. Sám říkáš, s běžně tvarovanými ledvinkami by to bylo lepší. Problém je to spíš pro nás, co se na ledvinky v garáži díváme třeba pár desítek let, vůbec nepochybuju, že nějaký pětadvacátník, který má na M3, nebude ve tvarech masky vidět nějaký problém, já jsem v roce 1990 taky neřešil jak vypadalo bmw z roku 1960, prostě se mi to současné líbilo. ;-)
Avatar - fOE
29. 9. 2020 06:40
fOE meni nazor
a polovina z vas ho s casem zmeni taky :-[] .
Teda ne na tenhle performance cirkus, ale na obyc M3 nebo na competition. Doporucuju par dnu stare video od Carwow kde kolem tech aut chodi Mat Watson. Tak jak ze statickych fotek to vypada jako hruza, tak musim rict ze kdyz se kolem toho motaj s kamerou, prechazi z jednoho uhlu do druheho, tak me to nakonec vubec neprijde tak spatne. Ano, s bezne tvarovanyma ledvinkama by to bylo furt lepsi, ale uz se smele priznam, ze by mi tohle klidne mohlo pres prah.
Takze jak nekdo pod predeslym clankem o M3/M4 napsal, ze jde s prehledem o nejhnusnejsi M3 jaka kdy byla, a me se chtelo souhlasit, tak se to u me zacalo otacet, a na nejvyssi misto na piedestalu nejhnusnejsich M3, nebo trojek vubec, vracim E36.
Avatar - Alf1k
29. 9. 2020 03:38
Kecy v kleci
Ta bílá espézet to přizná i kdyby to vylepšil samotnej bůh temna. BTW Zajíce jsem srazil předvčerejškem, chudák malej si hrál zrovna uprostřed cesty za horizontem a jeho názor na věc nezajímal nikoho ani před tím... :'-(
28. 9. 2020 23:49
Re: Ne nezapomenu
Alpina prece neupravuje eMka, maximalne M340i
Avatar - CHerokee
28. 9. 2020 23:24
Re: Výfuky!!!!
Souhlas, tohle se barvou nespraví.
Avatar - pradeda777
28. 9. 2020 23:18
Re: Tuning
No, nebude to tak jednoduché. Jestli je tam zakomponované i chlazení, tak to bude kua problém... ;-\ To by také znamenalo celý nový předek....velmi drahá záležitost.... ;-\
28. 9. 2020 18:10
Tuning
Uz se tesim az tuningove spolecnosti budou nabizet normalni predni masku. Sice obracene, ale :-)
Avatar - lyon667
28. 9. 2020 17:51
Re: Ne nezapomenu
Pokud tuto generaci Alpina nepřeskočí úplně. :)
28. 9. 2020 17:36
Re: Ne nezapomenu
souhlas, vypadá to daleko líp...
28. 9. 2020 17:36
Re: Jen jeden černý slitý flek...
kola bych dal tmavě šedé a bude to dokonalé...
28. 9. 2020 17:25
Re: Ne nezapomenu
V té černé se ty ledvinky docela ztratí.
28. 9. 2020 17:22
Ne nezapomenu
Ne, ani tak se na ty ledvinky neda zapomeniut.
Jsem zvedavy, jestli to Alpina opravi :-)
28. 9. 2020 17:13
Jen jeden černý slitý flek...
Celočerný lak + černá kola spolehlivě zlikvidují jakýkoliv pozitivní dojem z designu...Bléé. :-( :no:
Avatar - white label
28. 9. 2020 16:46
Výfuky!!!!
Maska se dá (do jisté míry) schovat pod RZ, ale co s těmi otřesnými koncovkami výfuku? A není jich málo, já bych ještě zkusil jednu-dvě někam přidat. Pak už by se ta hmotnost dala svádět na výfuk s OPF/GPF a s multi koncovkami. :no:
28. 9. 2020 16:24
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.