Jaké.auto Informace o autech podle značky a modelu

Diskuse: Končící Ford Mustang GT350 nahradí Mustang Mach 1. Zamíří i do Evropy?

Okruhově laděný Mustang GT350 pomalu končí, jeho místo však brzy zastoupí Mustang Mach 1, který by se měl stát globálním modelem.
Zpět na článek
7. 10. 2020 10:28
motor
Nahradit 5,2 za 5,0 a ještě tvrdit, že to je lepší volba je tak maximálně pohádka pro děti na dobrou noc. Ford potřebuje šetřit výrobní náklady a to se mu s 5,0 podaří. Neberu v potaz výkon motoru, ale jeho charakteristiku, která je u 5,2 úplně někde jinde. Motor je točivý. Laikovi se může zdát výkon 5,0 dostatečný, ale není. 6,4 od Dodge s podobným výkonem táhne podstatně lépe a to při podstatně jednodušším motoru. Každý má hold ty koně jinak silné. GT350 je fakt škoda.
6. 10. 2020 19:10
Absolutní pecka a nádhera!
Tak takovéto autíčko, to je prostě automobilová nirvána! Zejména v té dnešní strašlivé době, kdy je evropský trh systematicky decimován zeleno-marxistickými "progresivistickými" šílenci... :-O ;-\ :-( :no: :no: :no:
Bravo Forde, v případě opravdového Mustangu je svět ještě v pořádku! :-) :-) :-) :yes: :yes: :yes:
6. 10. 2020 18:30
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.
6. 10. 2020 18:08
Re: ale ano
Nemusím ho a mám ho rád.
Auto pro chudý to nebude, i když je levnej - na to co je. A je....sporťák. Sporťáky si nekupujou chudý. Z principu. Egal jestli Miatu, Muscle car, Supersport, GT, kabrio...
Navoněná bída si kupuje RSo nebo "sportovní SUV". Protože nemají místo ani prachy na to, držet si sporťák na víkend.
6. 10. 2020 15:36
ale ano
Ano, mustang “v zakladu” jako levne sportovni usa auto pro chudy je prece realita. Taky jsem mel v6 4,0 a v6 3,7 kdyz jsem mel 25 let. Pak uz jsem nemel hluboko do kapsy, tak v8 5,0 a pokud uz si muzes vybrat tak gt500, shelby, mach1 atd a to uz nejsou socky, mozna redneck v texasu s tim bali buchty na benzince a nebo ma challengera. Ale to prece neznamena ze kdyz to ma jelito v usa, jako tady vemeno v kšiltovce skodu octavia rs na splatky a lepí splátky horko tezko kazdej mesic, ze to je auto pro chudy 👍
6. 10. 2020 15:03
Autor příspěvku dlouhodobě nerespektoval pravidla diskuse.